//
you're reading...
Зелёная карта (green card), УКРАЇНСЬКИЙ БЛОГ

РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ РОЗІГРАШ ЛОТЕРЕЇ «ЗЕЛЕНА КАРТА»-DVLOTTERY-2015

Таки дочекалися! Негативні прогнози про те, що у зв»язку з нелегкою економічною ситуацією американський уряд більше не проводитиме щорічного розіграшу лотереї «зелена карта» все ж таки не оправдалися, і сьогодні на сайті www.travel.state.gov з»явилося повідомлення про новий раунд лотереї грінкарт. 

Регістрація на онлайн лотерею під назвою DV 2015 розпочнеться 1 жовтня 2013 року в 12:00 дня (Eastern Daylight Time) -в Європі на той час вже буде вечір, і триватиме до 2 листопада 2013, 12:00 години дня.  Аплікацію на лотерею можна буде подати тільки в електронному вигляді, абсолютно безкоштовно-на офіційному вебсайті лотереї за адресою www.dvlottery.state.gov/ Слід пам»ятати, що сторінка для подачі аплікації на лотерею відкриється 1 жовтня, коли розпочнеться лотерея. Подати онлайн аплікацію можна буде лише протягом 30 днів-ПІД ЧАС РОЗІГРАШУ ЛОТЕРЕЇ, а не будь-коли протягом року.

В цьому році у розіграші братимуть участь всі країни Східної Європи. Серед країн, вихідці з котрих за останні 5 років отримали найбільшу кількість іміграційних віз і не матимуть права брати участь в новій лотереї-Бангладеш, Канада, Бразилія, Китай (материкова частина), Колумбія, Домініканська республіка, Індія, Мексика, Нігерія, Пакистан, Філіпіни, Еквадор, Гаїті, В»єтнам, Королівство Великобританія (крім Північної Ірландії), Перу та Південна Корея.

ВИМОГИ ДО ПРЕТЕНДЕНТІВ

ОСВІТА:  Ви повинні мати освіту або професійну підготовку, яка відповідає умовам Програми ДВ-лотереї. Ви повинні АБО закінчити середню школу чи її еквівалент, яким вважається успішно закінчений курс 12-річної початкової та середньої освіти, АБО мати впродовж останніх п’яти років дворічний робочий стаж, який вимагає не менше двох років професійно-технічної підготовки.

Всі заявки претендента будуть дискваліфіковані, якщо від його імені буде отримано більше ОДНІЄЇ заявки, незалежно від того, хто їх надішле!!! Ви можете подавати заявку самі або довірені особи можуть подати заявку від Вашого імені.

Як і минулого року, якщо заявка зареєстрована правильно і успішно, то на дисплеї з’явиться підтвердження, яке міститиме ім’я та унікальний номер-підтвердження (confirmation number). Ви маєте роздрукувати це підтвердження або скопіювати і вислати собі його імейлом, оскільки без цього номеру ви не зможете провірити свій виграш. Починаючи з 1 травня 2014 року, ви матимете можливість самостійно перевірити статус своєї заявки за допомогою Електронної Системи Перевірки Статусу, натиснувши на лінк Перевірка Статусу Заявки на сайтіwww.dvlottery.state.gov і ввівши Ваш унікальний номер-підтвердження та особисту інформацію. Надзвичайно важливим є збереження номеру-підтвердження, тому що Електронна Система Перевірки Статусу буде єдиним засобом інформування Вас про виграш у ДВ-2015,надання інструкцій про подальші дії, та повідомлення про Вашу співбесіду на отримання імміграційної візи.

ЗАЯВКИ У ПАПЕРОВОМУ ВИГЛЯДІ ПРИЙМАТИСЯ НЕ БУДУТЬ!  

У Вашій заявці слід вказати вашого чоловіка або дружину, а також усіх неодружених дітей віком до 21 року, не залежно від того, чи вони проживають із Вами, і чи мають намір іммігрувати в США разом з вами. Виключення становлять діти, що вже є громадянами США чи мають статус постійного мешканця США. Дружині/чоловіку та/або дитині, які вже є громадянами США або постійними мешканцями США, непотрібна імміграційна віза. Однак, ви все одно повинні включити їх та їхні фотокартки в свою заявку. Якщо ви не надасте інформацію щодо Вашої дружини/чоловіка та/або дитини/дітей – Вашу заявку буде дискваліфіковано.

ФОТОГРАФІЇ Заявку буде дискваліфіковано, якщо до неї не буде докладено всіх необхідних фотокарток. До заявки потрібно прикласти нещодавно зроблені фотокартки:

*Претендента
*Його/її дружини/чоловіка
*Кожного з їхніх дітей віком до 21 року (на момент подання електронної заявки), включаючи рідних, всиновлених у встановленому законом порядку та пасинків і пасербиць, навіть якщо діти живуть окремо від претендента і не збираються іммігрувати до США за диверсифікаційними візами. 
Фотографія має бути зроблена на світлому нейтральному фоні. Глибина кольору-24 біт. Формат графічного файлу:  JPEG. Якщо ви користуєтеся сканером, його потрібно налаштувати на глибину кольору 24 біт (True Color). Розмір фотокартки: максимальний розмір 240 кілобайт (240KB). Роздільна здатність: 600 пікселів у висоту на 600 пікселів у ширину. Роздільна здатність сканера: 300 точок на дюйм (300 dpi).

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЙНОЇ ФОРМИ
Для того, щоб подати заявку на участь у лотереї ДВ-2015, існує лише один спосіб. Необхідно подати форму DS 5501, (електронна візова диверсифікаційна форма), яку можна заповнити лише на EDV сайті www.dvlottery.state.gov.

При заповненні реєстраційної форми, претенденти повинні будуть надати таку інформацію:
1. ПОВНЕ ІМ’Я – Прізвище, ім’я, по-батькові. ТАК ЯК НАПИСАНО У ВАШОМУ ЗАКОРДОННОМУ ПАСПОРТІ!!!
2. ДАТА НАРОДЖЕННЯ – Число, місяць, рік.
3. СТАТЬ – Чоловіча або жіноча.
4. МІСТО/СЕЛО, У ЯКОМУ НАРОДИВСЯ.
5. КРАЇНА, У ЯКІЙ НАРОДИВСЯ – Назва країни повинна відповідати сучасній
назві країни, у якій народився аплікант.
6. КРАЇНА ПОХОДЖЕННЯ ДЛЯ ДВ ПРОГРАМИ – Країна походження, як правило, співпадатиме з країною народження. Країна походження не пов’язана з країною проживання. Якщо Ви народились в країні, яка не допускається до участі у Програмі ДВ, будь-ласка, перегляньте інструкції щодо
інших шляхів, за якими Ви можете бути допущені до участі.
7. ФОТОКАРТКА ПРЕТЕНДЕНТА – Див. технічну інформацію стосовно специфікацій зображень. Якщо у Вас є дружина/чоловік та діти, обов’язково додайте їхні фотокартки.
8. ПОШТОВА АДРЕСА – Адреса, місто/село, район/графство/провінція/штат, поштовий індекс,країна.
9. КРАЇНА, В ЯКІЙ ВИ МЕШКАЄТЕ СЬОГОДНІ.
10.НОМЕР ТЕЛЕФОНУ (якщо є).
11.АДРЕСА ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ: Надайте електронну адресу, до якої Ви маєте прямий доступ. Ви не отримаєте офіційного листа про виграш на цю адресу. Однак, якщо Ваша заявка стане виграшною і Ви надішлете відповідь-підтвердження виграшу через Електронну Систему Перевірки
Статусу, Ви отримаєте повідомлення електронною поштою від Консульського центру Кентуккі (КЦК), про те що деталі, щодо співбесіди на отримання імміграційної візи, доступні через лінк Перевірка Статусу Заявки. КЦК не надсилає повідомлень про виграш у Лотереї, проте може зв’язатися з Вами через вказану електронну адресу для уточнення деяких даних.
12.Вкажіть найвищий РІВЕНЬ ОСВІТИ, який Ви отримали, вибравши один із варіантів: (1) лише початкова освіта, (2)незакінчена середня освіта, (3) середня освіта, (4) середня спеціальна освіта, (5) незакінчена вища освіта, (6)вища освіта, (7) магістратура, (8) ступінь магістра, (9) аспірантура, (10) ступінь кандидата або доктора наук.

13.СІМЕЙНИЙ СТАН – Неодружений/на, одружений/на, розлучений/на, вдівець (вдова), офіційно проживаю окремо.

14.ВІДОМОСТІ ПРО ДІТЕЙ – ОБОВ’ЯЗКОВО: Ім’я, дата та місце народження вашої дружини/чоловіка та всіх рідних дітей. Також треба вказувати дітей, всиновлених у встановленому законом порядку, та пасинків і пасербиць (окрім тих, які вже є громадянами США або мають право на постійне проживання у Сполучених Штатах), навіть якщо Ви вже не перебуваєте у шлюбі з батьком/матір’ю дитини або якщо дружина/чоловік або дитина мешкають окремо від Вас і не планують іммігрувати до США разом з Вами. Слід мати на увазі, що діти, яким виповнився 21 рік і більше, а також діти, які перебувають у шлюбі, не мають права на отримання диверсифікаційних віз. Однак Закон США передбачає деяківиключення: якщо Ви подали електронну заявку ДВ до того, як Вашій неодруженій дитині виповниться 21 рік, і 21 виповнюється до моменту отримання візи, у процесі обробки візової справи дитина вважатиметься як така, що ще не досягла 21-річного віку. Вам не потрібно зазначати у заявці дружину/чоловіка або дитину, які вже є громадянами США чи мають статус Постійного Мешканця США, оскільки вони не кваліфікуються на отримання імміграційної візи. Якщо претендент не надасть інформації про всіх своїх дітей, його заявка буде дискваліфікована.

15.ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДРУЖИНУ/ЧОЛОВІКА – Ім’я, дата народження, стать, місто/село, у якому народилася/народився, фотокартка. Якщо претендент не надасть інформації про дружину/чоловіка, його заявка буде дискваліфікована. Ви повинні вказувати дані дружини/чоловіка, навіть якщо плануєте розлучатися до отримання візи типу ДВ.

16.ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДІТЕЙ – Прізвище, ім’я, дата народження, стать,місто/село, країна, де народився/народилась, фотокартка; включіть
всіх дітей, зазначених у пункті 14.

Пам’ятайте: Державний департамент США ніколи не вимагає участі агенції у заповненні анкети на «Грін кард». Участь у Диверсифікаційній лотереї завжди безкоштовна. Якщо Ви все ж таки користуєтесь послугами посередників, Ви повинні бути присутніми при заповненні заявки. Ви також повинні зберегти лист-підтвердження та унікальний номер-підтвердження. Посередники можуть спробувати заволодіти номером-підтвердженням для того, щоб незаконно вимагати гроші або послуги в обмін на інструкції про подальші дії, які повинні бути вислані безпосередньо Вам.

About Dana Hope

Если бы счастье умело разговаривать, оно бы вам каждую минуту звенело под ухом: "Посмотри на меня. Я здесь: в улыбке твоих детей, в ароматном запахе утреннего кофе, в любви твоего мужа, в заботливой ласке твоих родителей..." Но оно молчит, надеясь только на нашу интуицию и правильное восприятие мира.. Как шутит мой муж, я воспринимаю жизнь как авантюру, а не как наказание. Только законченная авантюристка может согласиться иммигрировать в чужую страну на 9-м месяце беременности, без работы, знакомств и особенных денег (как турист), и в то же время свято верить в "светлое будущее в новой стране". За свой довольно таки большой стаж в журналистике, я успела поработать на телевидении, пресс-агентствах, журналах и газетах и более 8 лет-на радио ("Радио Свобода" и "Голос Америки"). В Америке пришлось снова начинать всё с нуля, и методом "научного тыка" браться за разные работы и специальности, получать новое образование и искать себя в этой новой, но такой интересной стране. Я не понимаю людей, которые считают иммиграцию-предательством. Это в первую очередь-Познание другой жизни, культуры, социума, и самого себя. Мы все в течении своей жизни делаем выбор: не раз, и не два, а порой каждую минуту, решаясь пойти тем или иным путем. И этот наш выбор (хотя он и называется "наш"), всё же влияет на жизнь многих людей-в позитивную или негативную сторону. Моя иммиграция помогла мне избавится от многих предрассудков по отношению к жизни, "тупым" американцам (они не тупые, они просто наивные), жизненным ценностям и много чему другому. Именно здесь я впервые поняла истинную прелесть тупой американской улыбки (how are you?): она несет незнакомым людям позитив, а не тупое безразличие и раздражение. Ведь то, как ты воспринимаешь мир и других вокруг себя-основа твоего благополучия и счастья, которое не всегда зависит от количества денег в кармане.

Обсуждение

Один ответ на “РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ РОЗІГРАШ ЛОТЕРЕЇ «ЗЕЛЕНА КАРТА»-DVLOTTERY-2015

 1. Добрий день поможіть будь ласка не можу подати заявку на зелену карту. Як подати куда треба заходити, нічого не розумію написано що від сьогодні можна подавати а я не можу.

  Posted by olga | 1 октября, 2013, 1:07 пп
  • Ви неуважно читаєте текст: «онлайн лотерея відкриється о 12 годині дня за нью-йоркським часом, а в Європі в цей час вже буде пізній вечір».
   Зайдіть на вебсайт лотереї після 8 години вечора або завтра, і тоді без проблем ви зможете подати аплікацію.

   Posted by Dana Hope | 1 октября, 2013, 2:08 пп
 2. доброго дня, у мене така ситуація , на одному із сайтв я вичитала , що якщо є судимість то такі заявники не можуть виїхати в сша?? це так?? і чи взагалі не варто заповняти анкету??

  Posted by галина | 2 октября, 2013, 3:29 пп
 3. Добрий вечір я заповнила карту і в кінці коли видали мені номер моє прізвищє ім’я написано правильно а побатькові написано Володимірівна а я побатькові Валерівна я пробовала щє раз тоже вибиває володимірівна. Що робити і підскажіть щє мої заявки вже не будуть діяти? Бо я подавала 2 рази через те побатькові. Чи я щє можу подати на Валеріївну.

  Posted by Оля | 3 октября, 2013, 6:31 дп
  • Краще зараз від свого імені більше не пробувати подавати аплікації: дві заявки вже і так забагато. Помилка сталася лише через те, що ви неправильно написали по-батькові у даній графі, оскільки сам комп’ютер не може вам радити як писати. Суто механічна помилка. Якщо ваша аплікація виграє, то сподіваюся, що вам вдасться якимсь чином цю помилку спростувати. Наприклад, в закордонному паспорті не завжди стоїть по-батькові. Однак, помилка є помилка, і вона може вплинути на видачу імміграційної візи.

   Posted by Dana Hope | 6 октября, 2013, 12:13 дп
 4. Доброго дня! На якому сайті подавати заявку? Бо сайтів дцже багато, я так розумію, що повинен бути один справжній!! Дякую!

  Posted by БОДЯ | 4 октября, 2013, 9:57 дп
 5. Ще таке питання: я от зареєструвався, і там сказано, щоб я зберіг свій номер підтвердження. Я його собі зберіг! Але коли я його вводжу, щоб перевірити статус, то вибиває, що не правельний номер! чому так?? дякую!!

  Posted by БОДЯ | 4 октября, 2013, 12:08 пп
 6. Доброго дня Дана .У мене таке питання мені 30 років але сер освіти не отримала тільки неповну рано вийшла заміж . В цьому році закнчила школу екстерном маю атестат про повну сер освіту . Чи можу заповняти грн карту і писати High Schol degree /

  Posted by галя | 4 октября, 2013, 10:50 пп
 7. Дана я заходжу на офіційний сайт мені пише що там переврка 2014 а другий раз чогось переводить анкету 2015 на російську мову що робити ?

  Posted by галя | 5 октября, 2013, 12:52 дп
 8. Добрій вечір ДАНА! В мене до Вас 2 питання:
  1- якщо адреса прописки і проживання відрізняються то, яку з них слід вказувати в поштовій адресі а анкеті?
  2- чи можна подавати 2 заявки від однієї сім’ї, тобто в одній заявник чоловік, а в іншій дружина?

  Posted by Олег | 8 октября, 2013, 6:57 пп
  • будь-ласка дайте відповідь на 2 питання….
   наперед вдячний.

   Posted by Олег | 9 октября, 2013, 9:03 дп
   • які? відповіді на більшість запитань є в постах про зелену карту або в самих коментах.

    Posted by Dana Hope | 10 октября, 2013, 3:01 дп
  • пишу знову….дайте будь-ласка відповідь на 2-ге запитання….буду дуже вдячний.

   Posted by Олег | 9 октября, 2013, 9:28 пп
   • 1. Ви повинні подавати ту адресу, на котру хочете отримати відповідь. Тобто якщо на даний момент ви проживаєте не в Україні, а скажімо в Росії або в іншій країні, то подавайте адресу, де ви на даний момент проживаєте. В інструкціях до аплікації ніде не вказано про адресу прописки.
    2. Так.

    Posted by Dana Hope | 10 октября, 2013, 3:23 дп
  • 1. Ви повинні подавати ту адресу, на котру хочете отримати відповідь. Тобто якщо на даний момент ви проживаєте не в Україні, а скажімо в Росії або в іншій країні, то подавайте адресу, де ви на даний момент проживаєте. В інструкціях до аплікації ніде не вказано про адресу прописки.
   2. Так.

   Posted by Dana Hope | 10 октября, 2013, 3:05 дп
 9. Доброго вечора! Я помилково подав 2 заявки, але згідно з правилами участі, учасник який подасть більше 1-ї заявки буде дискваліфікований, що мені робити?

  Posted by Сергій | 8 октября, 2013, 8:30 пп
 10. привіт, скористався послугами еміграційного адвоката який зараз в штатах чи можу я перевірити чи він подав мене на грін карт? десь може є якийсь сайт де вказані особи які вже зареєстровані на грінт карт?

  Posted by Andriy | 11 октября, 2013, 4:40 пп
  • Такого вебсайту, на котрому можна би було побачити імена всіх зареєстрованих на лотерею «зелена карта» не існує. Вся персональна інформація людей залишається секретною.

   Posted by Dana Hope | 11 октября, 2013, 6:01 пп
 11. Доброго дня! В мене таке питання: я не одружена і не була, проте маю дитину, чи потрібно вказувати дані про біологічного батька дитини? Ми не живемо разом. дякую

  Posted by Анна | 16 октября, 2013, 1:02 пп
  • в інструкціях до лотереї сказано, що слід подавати дані тільки на чоловіка (дружину), з котрим ви одружені, а не на біологічного батька дитини. Так що можете його не вказувати.

   Posted by Dana Hope | 16 октября, 2013, 2:21 пп
 12. Добрий день. Підкажіть будьласка чи потрібно подавати фотографію дитини якщо на момент заповнення їй виповнилось лише три місяці?

  Posted by Віталій | 17 октября, 2013, 7:05 дп
 13. Сажіть, будь ласка якщо я помилково загрузила фотографію декілька раз під час реєстрації, мене дискваліфікують?

  Posted by Maryana | 19 октября, 2013, 4:06 пп
 14. сажіть, будь ласка, якщо я помилково загрузила фото декілька раз, мене дискваліфікують?

  Posted by maryana13 | 19 октября, 2013, 4:11 пп
  • система влаштована так, що допускає лише одну загрузку фотографії до лотереї. Той факт, що ви були змушені декілька разів загружувати фотографії не значить що вони одночасно всі загрузилися 🙂

   Posted by Dana Hope | 27 октября, 2013, 3:25 дп
 15. Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи потрібно вписувати дитину віком 20 років, яка від народження є громадянином США. Дякую.

  Posted by Ірина | 26 октября, 2013, 11:30 дп
  • Так -треба. Згідно з інструкціями лотереї необхідно вписувати всіх дітей віком до 21 року(неодружених!), незалежно від їхнього громадянства.

   Posted by Dana Hope | 27 октября, 2013, 3:22 дп
 16. я заповнила анкету і отримала код підтвердження, але при вводі мені видає, що код не вірний. Що робити

  Posted by Олександра | 29 октября, 2013, 12:22 пп
  • Я не розумію як може видавати, що код не вірний. Як правило після заповнення он-лайн аплікації ви отримуєте сторінку на якій пише «Successful submission. Your confirnation numer is…» Цей код ви можете провірити на виграш лише наступного року, починаючи від 1 травня 2014. Звісно, якщо ви його наберете для перевірки результатів відразу ж, то код буде невірний.

   Posted by Dana Hope | 29 октября, 2013, 2:44 пп
 17. Доброго дня! Я зараз по обміну в Канаді і повернусь тільки на початку грудня і тому мій мобільний телефон зараз не доступний, а буде доступний як тільки я повернусь в Україну. Чи можу я подати заявку з Канади, використовуючи свій номер?

  Posted by Olha Zhovtiak | 30 октября, 2013, 1:21 дп
  • Чесно кажучи, я не розумію причому тут мобільний. Для оформлення заявки на зелену карту вам непотрібно подавати номер мобільного телефону. Лише імейл адресу. Прочитайте детальнo інструкції до лотереї і подайте лотерею на вебсайті http://www.dvlottery.state.gov/

   Posted by Dana Hope | 30 октября, 2013, 4:53 дп
 18. Добрий вечір! Чи можу я зара заповнити анкету на участь в ЛОТЕРЕЯ ЗЕЛЁНАЯ КАРТА-2015 (DVLOTTERY-2015)???

  Posted by Діма | 5 января, 2014, 7:07 пп
  • Не можете, хіба що для цього знайдете шахраїв-посередників і заплатите їм гроші за заповнення аплікації, котра раніше від жовтня 2014 року нікуди не буде подана. Розіграш проводиться лише РАЗ В РІК, протягом 30 ДНІВ, а не будь-коли. Більше того лотерея під назвою DV-LOTTERY-2015 проводилася минулого року, а в цьому році назва лотереї буде називатися DV-LOTTERY-2016. Календарний рік і рік розіграшу лотереї ніколи не співпадають, оскільки на опрацювання результатів розіграшу та оформлення документів на виїзд йде понад 12 місяців.

   Posted by Dana Hope | 6 января, 2014, 2:17 дп
 19. коли можна буде подати анкету DV-LOTTERY-2016????

  Posted by Діма | 6 января, 2014, 8:43 пп
 20. коли можна буде подати анкету DV-LOTTERY-2016?

  Posted by Таня | 20 февраля, 2014, 9:37 дп
  • якщо нічого не зміниться-то восени (жовтень-листопад). Наразі ще не має інформації стосовно того, коли проводитиметься черговий розіграш лотереї і чи буде проводитися взагалі.

   Posted by Dana Hope | 2 апреля, 2014, 4:46 пп
 21. Добрий день. В анкеті я не бачу де є графа про не судимість. У коментарях я знайшла вашу відповідь що, Під час оформлення документів на зелену карту обов’язково подається довідка про несудимість.
  Скажіть будь ласка чи потрібно брати довідку про не судимість і куди її подавати?

  Posted by Таня | 20 февраля, 2014, 9:42 дп
  • Якщо ви вже виграли зелену карту і оформляєте документи, то вам необхідно буде отримати довідку про несудимість, оскільки це одна з вимог пакету документів на оформлення зеленої карти (її як правило треба брати в місцевому відділенні міліції, перекласти на англійську мову, завірити в нотаріуса ращом зі всіма іншими необхідними для подачі на зелену карту документами і мати готовими на час інтерв»ю). Якщо ви лише плануєте подавати аплікацію на лотерею-то довідки вам наразі не потрібно.

   Posted by Dana Hope | 2 апреля, 2014, 4:45 пп
 22. Привіт. Дайте будь-ласка відповідь коли можна подавати анкету на 2016? Буду дуже вдячна.

  Posted by Надія | 27 марта, 2014, 8:17 дп
  • На жаль, ще не відомо коли буде цей розіграш і чи буде він взагалі цього року. Як правило, розіграш лотереї проводиться щороку восени: жовтень-листопад. Як тільки щось стане відомо про лотерею 2016-я про це обов»язково напишу в своєму блозі.

   Posted by Dana Hope | 2 апреля, 2014, 4:02 пп
 23. добрий день .в мене друга дитини не вказана в анкеті . ми коли поїдем на співбесіду хочемо сказати що є ще одна дитина .скажіть буде зразу відказ чи є шанси?

  Posted by лана | 2 апреля, 2014, 12:10 пп
  • Коли ви заповняли аплікацію на лотерею «зелена карта» (DV-Lottery), то там було сказано вказати всіх своїх біологічних і адаптованих неодружених дітей віком до 21-го року. Оскільки ви цього не зробили, то скоріш за все буде відмова. Але спробуйте запитатися під час інтерв»ю в посольстві.

   Posted by Dana Hope | 2 апреля, 2014, 4:01 пп
 24. скажіть будь-ласка якщо ми подавали анкету в 2012 а виграли в 2014 чи так може бути2

  Posted by лана | 3 апреля, 2014, 11:33 дп
  • Ви подавали заявку в листопаді 2012 року. Перевірити свій виграш ви могли від 1 травня 2013-до кінця 2013 року, так що те, що ви отримали новину про виграш вашої заявки напочатку 2014 року є трохи з запізненням, але в принципі нормально. Наскільки я зрозуміла, ви подавали заявку через якусь комерційну установу, так?

   Posted by Dana Hope | 3 апреля, 2014, 9:49 пп
 25. Доброго дня! Я подавала заявку на розіграш зеленої карти DVLOTTERY 2015. Чи можу я зараз якось перевірити чи є моя заявка в списку заявок на розіграш?

  Posted by olazhovtiak | 3 апреля, 2014, 5:59 пп
 26. так все так получилось через фірму . ми на цей момент взагалі про це не думали . я в цей момент була вагітна десь 8-мий міс.. це був березень ми гуляли син і чоловік . до нас підійшла жіночка і придложила заповнити анкети пофотографірувала нас і пішла …..а в квітні 2012 я родила .. фірма як вже тепер каже що на розіграш вони відправили в жовтні 2012 р. а дитині було вже пів року але за тих пів року ніхто до мене не звернувся і не поцікавився чи в мене щось змінилось в сімї так як своїх координат вона не залишила.. а в 2014 десь в січні позвонили і каже підійдьть . коли я прийшла то мені сказали що ви виграли зелену карту чи ми хочем поїхати ну коли я сказала що в мене є ще одна дитина і тут проблема . якщо б вона родилась після жовтня то ніяких проблем нема а тут так…… і зразу вони кажуть якщо ми признаємся що є дитина то буде відказ . але я не хочу скривати будем іти на ризик…. а що Ви порадете .Дякую.

  Posted by лана | 4 апреля, 2014, 6:09 дп
  • оскільки при подачі лотереї ви були лише вагітні і дитини у вас ще не було, думаю у вас не повинно бути великої проблеми, щоб оформити іміграційну візу і для дитини. Я би радила вам подзвонити до американського посольства у Києві і вияснити це питання, однак я думаю, що все буде на вашу користь. http://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/diversity_visas.html

   Posted by Dana Hope | 1 мая, 2014, 5:03 дп
 27. Скажіть будь-ласка, як я маю дізнатись про результати розіграшу Зеленої карти надісланої через поштове відділення у 2013 році так, як я немаю конфірмейшен номера і чи взагалі був уже розіграш за 2013 рік.

  Posted by Ірина | 11 апреля, 2014, 5:04 пп
  • розіграш був, і перевірити результати ви можете онлайн, однак для цього слід мати «підтверджувальний номер»: https://www.dvlottery.state.gov/
   Подача аплікації на розіграш зеленої карти проводиться ЛИШЕ ОНЛАЙН. Ви не можете вислати свою заявку почтою, бо вона не буде кваліфікуватися. Сам розіграш проводиться не будь-коли, а лише в конкретно відведений для цього час: здебільшого протягом 30 днів у жовтні-листопаді кожного року.

   Posted by Dana Hope | 1 мая, 2014, 4:59 дп
 28. Доброго вечора. Так сталося, що я виграла зелену карту, але на жаль подавала фірма мою анкету. Я взнала що виграла лише 28 квітня 2014 року. У мене такі запитання:
  1. Який час дійсна зелена карта?
  2. Як мені взнати номер заявки, коли фірма не надає мені цих даних і хоче щоб я сплатила ще їм 6000$ і через них отримувала зелену картку?

  Posted by oliuha | 29 апреля, 2014, 7:34 пп
  • на жаль, навіть якщо ви зможете скористатися функцією «забула підтверджувальний номер» на офіційному сайті лотереї, скоріш за все компанія подавала в аплікації свою імейл-адресу і отримати імейл з номером ви не зможете. Щодо першого запитання, то ви ще маєте достатьно часу для оформлення зеленої карти. Але без цього номеру та всіх документів скоріш за все доведеться платити компанії.

   Posted by Dana Hope | 1 мая, 2014, 4:56 дп
 29. Доброго дня! В мене номер підтвердження починається з цифр 2015! А для перевірки результатів розіграшу, номер підтверджування вибиває з цифр 2014..!! а не можу зрозуміти, це означає, що я аж на другий рік буду брати участь у розіграші? Я реєструвався минулого року у жовтні!

  Posted by Богдан | 1 мая, 2014, 8:35 дп
 30. Доброго дня.
  я подавала заявку восени 2013 року. Я так розуміла, що перевірити статус моєї заявки можна буде сьогодні, 1 травня 2014. Мій номер починається з 2015, але коли заповнюєш графу виникає, що номер не правильно введений,і вимагає, щоб починався з 2014. В чому може бути проблема? Чи можливо я щось не так прочитала?

  Posted by Marta Gurska | 1 мая, 2014, 9:08 дп
 31. Чи варто кожного дня перевіряти до 30.06.2014, якщо сьогодні HAS NOT BEEN SELECTE?

  Posted by kolja | 1 мая, 2014, 6:28 пп
  • на жаль ви не виграли, не варто перевіряти кожного дня. Спробуйте знову подати вашу онлайн аплікацію, коли відкрито новий раунд лотереї.

   Posted by Dana Hope | 2 мая, 2014, 4:14 дп
 32. Доброго вечора!! Я перевіряю свій статус, і у мене вибиває сеанс вичерпаний!! Як це зрозуміти..?? Дякую!

  Posted by Богдан | 1 мая, 2014, 7:00 пп
  • Або сайт був перегружений, або вам зайняло довгий час, щоб заповнити форму перевірки аплікації. Спробуйте ще раз.

   Posted by Dana Hope | 2 мая, 2014, 4:15 дп
 33. Добрий вечір! підкажіть будь-ласка,я хочу перевірити чи я виграла зелену карту мені пише що я зробила помилку, неправильно ввела номер або ім»я або рік народження,але я все правильно ввела,що робити?

  Posted by ИРИНА | 1 мая, 2014, 8:10 пп
  • причин може бути декілька: В графі last name ви повинні написати лише ваше прізвище (без імені!), а там де дата народження-лише рік народження. Переконайтеся, що ви все робите правильно. Однак, при подачі аплікації ви могли зробити помилку: подати ім»я там де прізвище (або навпаки). Спробуйте подати в графі перевірки ваше ім»я (це є доволі поширена помилка)

   Posted by Dana Hope | 2 мая, 2014, 4:10 дп
 34. Добрий вечір!Я перевіряю стан своєї заявки, а мені пише «На підставі наданої інформації, запис не був обрана для подальшої обробки за програмою Електронні Diversity Visa в цей час.

  Будь ласка, переконайтеся, що ви правильно ввели всю інформацію. Ви можете повторно перевірити стан входу, натиснувши на посилання ESC Головна сторінка нижче.» Що це означає? Дякую.

  Posted by Тетяна | 1 мая, 2014, 9:53 пп
  • Це на жаль означає, що ваша заявка не виграла. Спробуйте подати аплікацію восени цього року, коли буде відкрито новий розіграш лотереї.

   Posted by Dana Hope | 2 мая, 2014, 4:05 дп
 35. добрий день перевіряю статус пише засідання скасовано що це означає дякую

  Posted by sveta | 2 мая, 2014, 4:14 дп
 36. На підставі наданої інформації, запис не був обрана для подальшої обробки за програмою Електронні Diversity Visa в цей час. Будь ласка, переконайтеся, що ви правильно ввели всю інформацію. Ви можете повторно перевірити стан входу, натиснувши на посилання ESC Головна сторінка нижче. Що це означає, що не виграла?

  Posted by ИРИНА | 3 мая, 2014, 3:44 пп
 37. Доброго дня! Я ніяк не можу перевірити чи моя заявка на Зелену Карту була обрана чи ні. Я реєстувалась осінню 2013 року. Мені постійно вибиває що я ввела не правильну інформацію, хоча я вводжу її правильно! Пробувала вже декілька разів. Ви не можете підказати в чому помилка?

  Posted by olazhovtiak | 4 мая, 2014, 3:01 пп
 38. Доброго дня! А якщо виграла, то які наступні дії?

  Posted by Галина | 9 мая, 2014, 6:55 пп
 39. Доброї ночі!) Підкажіть, будь ласка, як дізнатися, чи я виграла Зелену Карту? Анкету заповняла не через комп, а на місці — у фірмі Гермес восени минулого року.

  Posted by Турист | 27 мая, 2014, 10:06 пп
 40. Добрий день , а чи можна зараз подати заявку на всю сімю. я з чоловіком подаваи коли ще були неодружені , десь 5 років тому . в який час це краще зробити , і чи треба кожного року заявку нову подавати ?

  Posted by Ivanna | 22 сентября, 2014, 11:19 дп
  • Ви можете подавати аплікацію не будь-коли, а лише в спеціально окреслений час, коли проходить розіграш лотереї. Цього року він проводитиметься з 1 жовтня 2014 року по 3 листопада 2014 року. Подавати аплікацію слід онлайн на офіційному сайті лотереї http://www.dvlottery.state.gov -дивіться інструкції на моєму блозі за 2013-2014 роки. Умови аплкації ті ж самі як і в 2013 році, тому ви можете скористатися інформацією, котру я подавала в рубриці «Зелена карта» в минулому році. Аплікація буде доступною лише починаючи з 1 жовтня-раніше вебсайт лотереї працювати не буде.

   Posted by Dana Hope | 24 сентября, 2014, 4:42 дп
 41. зареєструвався в жовтні 2014р. коли очікувати результати реєстрації??? це була реєстрація на 2015 чи 2016 рік???

  Posted by Міша | 25 февраля, 2015, 9:51 пп
 42. Як можна перевірити, чи існує анкета, заповнена від мого імені?

  Posted by Vika | 1 апреля, 2015, 4:51 пп
  • У вас повиннен бути «регістраційний номер», по якому ви можете перевірити виграш вашої лотереї. Інакше це зробити доволі важко.

   Posted by Dana Hope | 9 апреля, 2015, 3:06 дп
 43. Добрий день,я подав заявку на грін карту але фото в мене там було іншого розміру більшого,я не знаю чи моя заявка подана чи дискфаліфікована

  Posted by Тарас | 19 апреля, 2015, 10:50 дп
  • Якщо ваше фото не відповідало необхідним параметрам, то ви технічно навіть не могли подати аплікацію: вона б просто не пройшла по системі…

   Posted by Dana Hope | 26 апреля, 2015, 3:17 дп
 44. При реєстрації помилково вказали неправильний рік народження замість 1990 вказали 1991. При виграші це велика проблема. Дякую за відповідь.

  Posted by юра | 25 апреля, 2015, 4:14 дп
  • Може бути проблема, оскільки при виграші ви повинні будете подати перелік документів, в котрих буде зазначена правильна дата народження, і така неточність в аплікації може коштувати дискваліфікації.

   Posted by Dana Hope | 26 апреля, 2015, 3:16 дп
 45. коли можна перевірити результати розіграшу DV-2016!!!!Дякую!!!!!

  Posted by Іра Шагай | 5 мая, 2015, 9:28 дп
 46. ДОБРИЙ ДЕНЬ. ПІДКАЖІТЬ, БУДЬ ЛАСКА, ЩО ОЗНАЧАЄ » Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

  Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below. «? ДЯКУЮ.

  Posted by Тетяна | 7 мая, 2015, 8:35 дп
 47. якщо в мене є 2 анкети на зелену карту шоб відправити по пошті, то можна їх заповнити чи потрібно заповнювати в електронному вигляді

  Posted by Galina | 17 июля, 2015, 8:32 дп
  • Адміністрація лотереї не приймає заявок в почтовому вигляду вже років так з 15. Аплікація на зелену карту повинна подаватися лише в ЕЛЕКТРОННОМУ вигляді. Детальне пояснення коли, як і де подавати аплікацію на зелену карту ви можете знайти в своєму блозі під рубрикою «Зелена карта».

   Posted by Dana Hope | 20 августа, 2015, 3:23 дп
 48. Добрий вечір! Підскажіть,будь ласка,коли можна заповнити анкету на участь в лотереї Green Card (DVLOTTERY-2017),дякую за відповідь.

  Posted by tanya3181647 | 16 августа, 2015, 9:27 пп
  • Наразі ще не відома точна дата проведення нового розіграшу, але як правило він проводиться восени: в жовтні-листопаді. Як тільки оголосять про дату нового розіграшу я по це обов»язково напишу в своєму блозі, як і роблю це кожного року 🙂

   Posted by Dana Hope | 20 августа, 2015, 3:18 дп
 49. Доброго дня! Якщо я загубив номер що робити щоб перевірити результати будь ласка підскажіть

  Posted by Степан | 17 августа, 2015, 2:58 пп
  • Я про це нещодавно писала в своєму блозі «перевірка результатів зеленої карти-2016»:
   Якщо ви забули записати ваш «підтверджувальний номер», ви можете його поновити. Для цього вам необхідно зайти на сайт лотереї для перевірки результатів: https://www.dvlottery.state.gov/ESC/, а пізніше натиснути на « ForgotConfirmationNumber” (забув(ла) «підтверджувальний номер»)-це є графа 1-«confirmation number» і фраза голубим шрифтом зправа. Відкриється нова сторінка, де ви повинні будете вписати вашу приватну інформацію: Рік розіграшу лотереї (2016) (DiversityVisaLotteryProgramYear), ваше прізвище, ім»я та по-батькові-власне так, як це було оригінально зазначено на вашій онлайн лотереї; потім йде дата народження: день, місяць, рік народження, а також адреса вашої почтової скриньки (імейл). Наприкінці ви знову повинні будете пройти автентифікацію (підтвердити, що ви не авторобот, вписавши зазначені цифри і букви).

   Posted by Dana Hope | 20 августа, 2015, 3:49 дп
 50. доброго вечора! мені 20 років але в травні буде 21 і я подала заявку на початку місяця, мої батьки також хочуть подати і їм доведеться вписувати мене і брата в заявку, чи не дискваліфікують мою заявку в такому випадку?? наперед дякую

  Posted by Наталя | 29 октября, 2015, 7:55 пп

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: