//
you're reading...
Зелёная карта (green card), УКРАЇНСЬКИЙ БЛОГ

РОЗПОЧАВСЯ РОЗИГРАШ ЛОТЕРЕЇ «ЗЕЛЕНА КАРТА» НА 2013 РІК

Тільки що стало  відомо, що новий розиграш зеленої карти проходитиме з 4-го жовтня 2011 до 5 листопада 2011 року. Регістрація відкриється на офіційному сайті лотерії за адресою www.dvlottery.state.gov у вівторок, в 12 годині дня 4 жовтня.

Green Card або Зелена Карта дає право на постійне місце проживання та працю в США. Виграшні заявки вибирає комп»ютер, тому ніхто (фізичні особи чи комерційні структури) не може гарантувати людині вищих шансів на виграш. Участь в лотереї та заповнення аплікації на зелену карту є абсолютно безкоштовним, якщо користуватися офіційним вебсайтом держдепартаменту США, котрий і проводить ще з 1990 року цю щорічну лотерею. www.dvlottery.state.gov

Подавати анкету можна лише в електронному вигляді -письмові заявки розглядатися не будуть ! Подати аплікацію можна буде лише протягом цих 30-ти днів (4 жовтня-5 листопада): раніше цього терміну анкета на вебсайті держдепартаменту США доступною не буде! ЛІНК НА ЕЛЕКТРОННУ АПЛІКАЦІЮ ТУТ:

https://www.dvlottery.state.gov/application.aspx

ПАМ»ЯТАЙТЕ, ЩО ПОДАВАТИ ЕЛЕКТРОННУ АПЛІКАЦІЮ СЛІД ЛИШЕ В INTERNET EXPLORER, ОСКІЛЬКИ В ІНШИХ В  ПРОГРАМАХ -«MOZILLA» ЧИ  «OPERA» -ВОНА ПРАЦЮВАТИ НЕ БУДЕ!

ПЕРЕВІРКА ФОТО НА ЛОТЕРЕЮ —ТУТ:

https://www.dvlottery.state.gov/photo.aspx

На 2013 рік заплановано видати 50,000 віз. Серед країн, громадяни котрих в цьому році не матимуть права брати участь в розиграші грінкарти-Канада, Пакистан, Бангладеш, Домініканська Республіка, Мексика, Англія (окрім північної частини Ірландії), та інші. Всі країни Східної Європи, в тому числі і Польща, котра випадала  з розиграшів протягом останніх кількох років,  в цьому році зможуть взяти участь в лотереї.

Для участі в лотереї вік, професія та знання мови значення не мають, однак вони підвищують ваші шанси на видачу іміграційної візи під час співбесіди в американському посольстві, оскільки переможців лотереї є як правило більше аніж кількості віз.  Крім того, серед головних умов лотереї- закінчена середня освіта, або два роки роботи протягом останніх 5-ти років, котра потребує спеціального навчання або навиків.

В порівнянні з минулим роком, особливих змін в аплікації немає. Ви не можете подавати паперову аплікацію на зелену карту, лише ЕЛЕКТРОННУ, а також ви повинні зберегти підтверджуючий номер (confirmation number) вашої анкети для перевірки результатів лотереї у травні наступного  року. Якщо ви загубите цей номер-ніхто вам не допоможе його віднайти (ні американське посольство, ні власне адміністрація лотереї),-це ваша власна втрата, і ваші шанси на отримання грінкарти пропадуть.

Як і в попередні роки, якщо ви одружені, то ви легально можете підняти ваші шанси на виграш. Виглядає це в такий спосіб: подається одна аплікація, де чоловік виступає як головний аплікант, (відповідно, діти та дружина є також вписані в анкеті). Пізніше подає аплікацію дружина, як головний аплікант, і вписує до анкети дані свого чоловіка та дітей. Для однієї і тої ж сім»ї це, по суті, подвійний шанс на виграш! Подавати від власного імені аплікацію двічі (як головний аплікант) ви не маєте права-ваша заявка буде дискваліфікована!
Всі аплікації повинні супроводжуватися фотографіями головного апліканта, чоловіка (дружини), а також дітей -біологічних чи усиновлених-віком до 21-го року (котрі не одружені!). В анкеті ви повинні вказати імена вашої дружини (чоловіка) і дітей, незалежно від того, чи проживають вони з вами на даний момент чи ні, і незалежно від того чи збираються  вони з вами імігрувати в Штати. На кожного члена сім»ї слід подати окрему фотографію розміром 600 х 600 пікселів або 240 KB у форматі JPEG

Електронна аплікація не відрізняється від аплікації минулого року:

1. FULL NAME – ПРІЗВИЩЕ, ІМ»Я, ПО-БАТЬКОВІ (ТАК, ЯК ЦЕ НАПИСАНО У ВАШОМУ ПАСПОРТІ! ЯКЩО У ВАШОМУ ПАСПОРТІ НЕ МАЄ ВКАЗАНО ПО-БАТЬКОВІ, ТО ВИ ЙОГО МОЖЕТЕ ТАКОЖ НЕ ВКАЗУВАТИ В ЕЛЕКТРОННІЙ АПЛІКАЦІЙ. ТОДІ НА МІСТІ MIDDLE NAME НІЧОГО НЕ ПИШИТЕ. ОДНИМ СЛОВОМ ПИШІТЬ ТАК, ЯК ВКАЗАНО В ПАСПОРТІ).

2. DATE OF BIRTH – ДАТА НАРОДЖЕННЯ (ДЕНЬ, МІСЯЦЬ, РІК)

3. GENDER –ЧОЛОВІК АБО ЖІНКА

4. CITY WHERE YOU WERE BORN-МІСТО, В ЯКОМУ ВИ НАРОДИЛИСЯ

5. COUNTRY WHERE YOU WERE BORN – КРАЇНА, ДЕ ВИ НАРОДИЛИСЬ

6. COUNTRY OF ELIGIBILITY OR CHARGE ABILITY FOR THE DV PROGRAM-ЦЕ КРАЇНА, ВІД КОТРОЇ ВИ ПОДАЄТЕ СВОЮ ЗАЯВКУ (ЯК ПРАВИЛО, ЦЕ КРАЇНА ВАШОГО НАРОДЖЕННЯ АБО ВАШОГО ГРОМАДЯНСТВА)

7. ENTRY PHOTOGRAPH(S)-ФОТОГРАФІЇ -ВАШІ, ДРУЖИНИ АБО ЧОЛОВІКА, А ТАКОЖ ДІТЕЙ, ЯКЩО ВОНИ У ВАС Є. ЗАВАНТАЖИТИ ФОТО МОЖНА ВІДРАЗУ Ж НА САЙТІ РАЗОМ З АПЛІКАЦІЄЮ.

8. MAILING ADDRESS-ВАША ПОЧТОВА АДРЕСА

9. COUNTRY WHERE YOU LIVE TODAY-КРАЇНА, В КОТРІЙ ВИ ЖИВЕТЕ НА ДАНИЙ МОМЕНТ (НЕ ОБОВ»ЯЗКОВО ЦЕ ТА КРАЇНА, ДЕ ВИ НАРОДИЛИСЯ АБО ГРОМАДЯНИНОМ КОТРОЇ ВИ Є).

10. PHONE NUMBER (OPTIONAL)-ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ (ЙОГО ПОДАВАТИ НЕ ОБОВ»ЯЗКОВО ЯКЩО ВИ ЦЬОГО НЕ ХОЧЕТЕ -ВАМ І ТАК НЕ БУДУТЬ ДЗВОНИТИ У ВИПАДКУ ПЕРЕМОГИ, ХІБА ЩО ШАРЛАТАНИ)

11. E-MAIL ADDRESS —ВАША ЕЛЕКТРОННА ПОЧТА-ІМЕЙЛ (ЗБЕРЕЖІТЬ ВАШ ПІДТВЕРДЖУЮЧИЙ НОМЕР АПЛІКАЦІЇ НА ВАШОМУ ІМЕЙЛІ-ТАК БУДЕ ЙОГО ПРОСТІШЕ ЗНАЙТИ У ТРАВНІ НАСТУПНОГО РОКУ, КОЛИ ВИ ЗМОЖЕТЕ ПЕРЕВІРИТИ РЕЗУЛЬТАТИ РОЗИГРАШУ. ДЛЯ ЦЬОГО ВАМ СЛІД ВІДІСЛАТИ СОБІ ІМЕЙЛ З НОМЕРОМ ВАШОЇ ЕЛЕКТРОННОЇ ЗАЯВКИ І ЙОГО ЗБЕРЕГТИ У СКРИНЬЦІ)

12. WHAT IS THE HIGHEST LEVEL OF EDUCATION YOU HAVE ACHIEVED, AS OF TODAY? You must indicate which one of the following represents your own highest level of educational achievement: (1) Primary school only, (2) High school, no degree, (3) High school degree, (4) Vocational school, (5) Some university courses, (6) University degree, (7) Some graduate level courses, (8) Masters degree, (9) Some doctorate level courses, and (10) Doctorate degree. -ВИЩИЙ РІВЕНЬ ВАШОЇ ОСВІТИ: 1. Школа (1-8 класів), 2. Повна середня освіта (11 класів чи 12 класів)-без атестату про закінчення школи; 3.Повна середня освіта (11 класів чи 12 класів)-з атестатом про закінчення школи; 4.Технікум; 5. Декілька курсів університету (незакінчена вища освіта); 5. Університетський диплом; 7. Еквівалент університетської освіти, як правило 4 роки; 8. Звання «магістра» (5 років університету чи інституту-з дипломом про закінчення); 9. Незакінчений докторат; 10. Докторська ступінь (мається на увазі не»лікар», а рівень освіти).

13. MARITAL STATUS-ОДРУЖЕНИЙ, РОЗВЕДЕНИЙ, ВДОВА (ВДІВЕЦЬ), ЛЕГАЛЬНО «SEPARATED» (коли ви ще не розлучені, але вже не разом-хоча не впевнена чи в Україні існує «легальний документ» такого плану)

14. NUMBER OF CHILDREN-КІЛЬКІСТЬ ДІТЕЙ (ВІКОМ ДО 21-ГО РОКУ, КОТРІ НЕ ОДРУЖЕНІ); ЇХНІ ІМЕНА, ДАТИ ТА МІСТО НАРОДЖЕННЯ, А ТАКОЖ ІМ»Я, ДАТА І МІСТО НАРОДЖЕННЯ ВАШОЇ ДРУЖИНИ (ЧОЛОВІКА).  ЯКЩО ДИТИНІ НА ДЕНЬ ПОДАЧІ АПЛІКАЦІЇ ЩЕ НЕ ВИПОВНИЛОСЯ 21-ГО РОКУ, А НА ДЕНЬ ВИГРАША  ВІН (ВОНА) ВЖЕ МАТИМУТЬ 21 РІК, ВСЕ Ж ДИТИНА МОЖЛИВО МАТИМЕ ШАНС НА ОТРИМАННЯ ІМІГРАЦІЙНОЇ ВІЗИ РАЗОМ З БАТЬКАМИ.

15. SPOUSE INFORMATION-ІМ»Я І ПРІЗВИЩЕ ДРУЖИНИ (ЧОЛОВІКА), МІСТО І КРАЇНА НАРОДЖЕННЯ, ЇЇ (ЙОГО) ФОТОГРАФІЯ. НАВІТЬ ЯКЩО ВИ ПЛАНУЄТЕ РОЗЛУЧИТИСЯ ЗІ СВОЄЮ ЖІНКОЮ (ЧОЛОВІКОМ), АЛЕ НА ЧАС ПОДАЧІ АПЛІКАЦІЇ ЩЕ Є ОДРУЖЕНИМИ, ВИ ПОВИННІ ПОДАТИ ЇЇ (ЙОГО) І»МЯ В АНКЕТІ НА ЗЕЛЕНУ КАРТУ!

16. CHILDREN INFORMATION-ВАШІ ДІТИ (ВІКОМ ДО 21-ГО РОКУ, КОТРІ НЕ ОДРУЖЕНІ): ІМЕНА, ДАТИ НАРОДЖЕННЯ, МІСТО І КРАЇНА НАРОДЖЕННЯ ДІТЕЙ, ФОТОГРАФІЇ.

ПЕРЕВІРКА РЕЗУЛЬТАТІВ ЛОТЕРЕЇ ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ ТІЛЬКИ ОНЛАЙН З 1-ГО ТРАВНЯ 2012 РОКУ. ДЛЯ ЦЬОГО ВИ ПОВИННІ ЗБЕРЕГТИ (РОЗДРУКУВАТИ, ЗАПИСАТИ В БЛОКНОТІ, ЗБЕРЕГТИ НА СВОЄМУ ІМЕЙЛІ І Т.П.) ПІДТВЕРДЖУЮЧИЙ НОМЕР ВАШОЇ ЕЛЕКТРОННОЇ ЗАЯВКИ НА ЛОТЕРЕЮ І НАПИСАТИ ЙОГО В ГРАФІ «CONFIRMATION NUMBER» ПІД ЧАС ПЕРЕВІРКИ РЕЗУЛЬТАТІВ НА ВЕБСАЙТІ http://www.dvlottery.state.gov/ESC/ В НАСТУПНОМУ РОЦІ.

АНГЛІЙСКИЙ ВАРІАНТ ІНСТРУКЦІЙ ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ ЗЕЛЕНОЇ КАРТИ МОЖНА ЗНАЙТИ ТУТ http://travel.state.gov/pdf/DV_2013_instructions.pdf

УКРАЇНСЬКИЙ ВАРІАНТ ОФІЦІЙНИХ ІНСТРУКЦІЙ ЛОТЕРЕЇ МОЖНА ЗНАЙТИ  ТУТ:

http://travel.state.gov/pdf/DV_2013_ukr.pdf

УСПІХІВ!

About Dana Hope

Если бы счастье умело разговаривать, оно бы вам каждую минуту звенело под ухом: "Посмотри на меня. Я здесь: в улыбке твоих детей, в ароматном запахе утреннего кофе, в любви твоего мужа, в заботливой ласке твоих родителей..." Но оно молчит, надеясь только на нашу интуицию и правильное восприятие мира.. Как шутит мой муж, я воспринимаю жизнь как авантюру, а не как наказание. Только законченная авантюристка может согласиться иммигрировать в чужую страну на 9-м месяце беременности, без работы, знакомств и особенных денег (как турист), и в то же время свято верить в "светлое будущее в новой стране". За свой довольно таки большой стаж в журналистике, я успела поработать на телевидении, пресс-агентствах, журналах и газетах и более 8 лет-на радио ("Радио Свобода" и "Голос Америки"). В Америке пришлось снова начинать всё с нуля, и методом "научного тыка" браться за разные работы и специальности, получать новое образование и искать себя в этой новой, но такой интересной стране. Я не понимаю людей, которые считают иммиграцию-предательством. Это в первую очередь-Познание другой жизни, культуры, социума, и самого себя. Мы все в течении своей жизни делаем выбор: не раз, и не два, а порой каждую минуту, решаясь пойти тем или иным путем. И этот наш выбор (хотя он и называется "наш"), всё же влияет на жизнь многих людей-в позитивную или негативную сторону. Моя иммиграция помогла мне избавится от многих предрассудков по отношению к жизни, "тупым" американцам (они не тупые, они просто наивные), жизненным ценностям и много чему другому. Именно здесь я впервые поняла истинную прелесть тупой американской улыбки (how are you?): она несет незнакомым людям позитив, а не тупое безразличие и раздражение. Ведь то, как ты воспринимаешь мир и других вокруг себя-основа твоего благополучия и счастья, которое не всегда зависит от количества денег в кармане.

Обсуждение

 1. U.S. Department of State — U.S. Department of State — United States Permanent Resident Card for Olexandr Kiyanyuk
  Подробнее

  Your registered name Olexandr Kiyanyuk ( sanyto@ukr.net ) is included to show this message originated from U.S. Department of State. U.S. Department of State notifies Olexandr Kiyanyuk of being selected as a winner of the Diversity Visa program.

  Dear Olexandr Kiyanyuk , You are one of the 50,000 winners selected by the computer random draw from the 12.1 million entries registered in the Diversity Immigrant Visa Program . The Diversity Immigrant Visa program is a United States congressionally-mandated lottery program for receiving a United States Permanent Resident Card. It is also known as the Green Card Lottery.

  Winner Details

  Acceptance Date: Thursday 20th of October 2011 03:23:04 PM

  Winner Name: Olexandr Kiyanyuk

  Country of Birth: Ukraine

  Phone Number: 380-97-2913697

  Diversity Visa Details
  With the Diversity Visa (also known as Green Card) you will enjoy all the advantages and benefits of a U.S. permanent resident, including health and education benefits, and employment opportunities along with guidance in your new country, orientation sessions and programs to integrate into mainstream American society. Once received you can use it at any time you want to move in the United States or just travel. The visa must be renewed after 10 years.

  U.S. Government helps you with the accommodation and offers you Health Insurance (Freedom HSA Direct Individual Health insurance for 1 year), Dwelling (Apartment in any city you prefer, 1 bedroom for 3 months ), a guaranteed job (in the field that you are are currently qualified so you can start working even from the first week you arrive in the United States and get paid as U.S citizen. ) and education (for U.S. Students or Higher Education through EducationUSA. It includes transfer to a U.S college or University so you can continue your educational study. More details can be found at http://educationusa.state.gov/ .)

  Processing fees

  Type of Residence Card Status Amount (per person)
  United States Permanent Resident Card Granted! — Waiting for payment of processing fee $879
  Processing fees Included
  Total $879
  Although the Diversity Visa participation was free, the law and regulations require to every diversity visa winner to pay a visa processing fee of $879. The Diversity Visa(Green Card) is guaranteed upon receiving the payment.
  The per person fee for each Diversity Visa is $879, payable in U.S. dollars or equivalent of your local currency. This $879 fee is the only fee a winner needs to pay throughout the entire relocation process.
  Accompanying family members(wife/husband, fiancee, brothers, sisters, childrens, cousins) may be included in the program and their visas will be provided at the same time with yours so you can travel/move together in the same time. However the fees must be paid per person and each member(e.g wife, brother, parents, childrens, cousin) must pay $879. There is no discount for childrens.

  Please note that you are allowed to take with you as many family members you want. However for each person you must pay an additional amount of U.S $879
  For example if you decide to move in the United States with your wife and a kid the total fee is US$879(your fee) + US$879(your wife) + US$879(your kid) = US$2637.

  PURPOSE: The U.S. Department of State uses the fee payment primarily to process your visa related documents and verify your identity.
  Visa Payment processing instructions
  The fees must be paid using Western Union money transfer and will be processed by the U.S. embassy in the United Kingdom.
  Western Union is a leading provider of International person-to-person money transfer. With more than 150 years experience and 245,000 Agent locations in over 200 countries and territories, Western Union is recognized for sending money quickly, reliably, and safety.
  You can send the payment in U.S. dollars or equivalent of your local currency .

  Click on the following link to find the nearest Western Union agency and send the fees payment :
  Find Western Union Agency
  If you are unable to find a Western Union agency near your location, you may ask a relative or friend to pay the fee on your behalf.

  After you find a Western Union agency you need to go with cash money, an identity card(e.g passport or national identity card) and send the payment to the U.S. embassy agent address in United Kingdom:

  Name : Cheryl Hedman
  Address: 73 Queens Avenue
  London, N20 0JB
  United Kingdom

  The payment must be sent to the above U.S. embassy agent address in United Kingdom because the U.S. Department of State decided this based on the diplomatic relations with your country.

  After you send the payment follow the next steps:
  Fax the Western Union receipt at +44 207 691 7968 !

  Then wait for the confirmation that the payment was received.

  Within 48 hours, you will receive a confirmation via email with your Case Number/Confirmation Number and exact date and time(approx. 2 days) of the final interview. Upon successful interview you will receive your documents and travel information to move in the United States. Under no circumstances your visa status won’t be affected by the interview. After you have paid the processing fees your visa is guaranteed !

  Please Note!

  The payment must be sent via Western Union in maxx 72 hours after you have received and read the email from U.S. DEPARTMENT of STATE. You are strongly encouraged not to wait until the last day to pay. Heavy demand may result in system delays .
  The visa processing fee(US $879) is mandatory for each person and the U.S. Government doesn’t offer any discount, loan or exception.
  You have been selected winner of the Diversity Visa lottery so the visa is guaranteed upon receiving the payment fees on time.
  A hard copy of this letter will be mailed to your postal address upon receiving the payment fees.
  Please be advised that even through you are a winner of Diversity Visa your Case Number/Confirmation Number will be provided only after you send the payment confirmation of the fees. Please do not contact us to ask for the Case Number/Confirmation Number.

  If it would be necessary to contact the U.S. Department of state YOU MUST ALWAYS REFER TO YOUR NAME. The email is support@dvusfis.org !

  CONFIDENTIALITY STATEMENT: AUTHORITIES: The information asked for on this form is requested pursuant to Section 222 of the Immigration and Nationality Act. Section 222(f) provides that the records of the Department of State and of diplomatic and consular offices of the United States pertaining to the issuance and refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential and shall be used only for the formulation,
  amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States. Certified copies of such records may be made available to a court provided the court certifies that the information contained in such records is needed in a case pending before the court.

  Що з цим робити????

  Posted by Alex | 20 октября, 2011, 5:27 пп
  • не хочу вас розчаровувати, але це брехня. Якщо ви подавали на зелену карту в минулому році, то ви могли самі перевірити результати виграшу на офіційному вебсайті держдепартаменту США, подавши своє прізвище і підтверджуючий номер -я про це багато разів писала і подавала лікн на сайт (цього номеру в цьому листі немає, що вже повинно насторожити). Друге, що відразу ж кидається в очі, так це те, що ви ніби-то виграли американську зелену карту, а гроші слід висилати в Лондон-АНГЛІЯ! Якщо ви прогуглити адрес dvusfis.org, то побачите, що навіть в англійському варіанті подібні листи від цього адресата позначені як «FRAUD» -тобто маханація. (http://www.419legal.org/fraudulent-websites-alert/110224-us-department-state.html?drgn=1)

   Posted by Dana Hope | 20 октября, 2011, 6:19 пп
 2. Чи потрібно кожного року поновляти анкету на розиграш. Якщо не поновити то анкета не буде допущена до розіграшу.

  Posted by ліля | 18 марта, 2012, 7:36 пп
  • Анкета на розиграш зеленої карти подається щороку на вебсайті держдепартаменту США, незалежно від того заповняли ви цю анкету онлайн самі, чи за вас це робила якась компанія. Однак, якщо ви не поновлюєте своїх фотографій, то у випадку виграшу «застарілі» знимки вас та ваших дітей і чоловіка можуть спричинити дискваліфікацію вашої заявки.

   Posted by Dana Hope | 19 марта, 2012, 3:20 дп
 3. чи не могли б ви допомогти.. вирішила подати анкету, вперше, але ніяк не можу розібратись як це зробити

  Posted by Helga | 9 июля, 2012, 10:33 дп
  • Я про це багато разів писала (почитайте пости під рубрикою «зелена карта», а також відповіді на запитання). Ви можете подати заявку лише тоді, коли відбувається розиграш (як правило, восени-у жовтні-листопада, і протягом 30 днів). В інший час ви не можете заповнити електронної аплікації -принаймі на офіційному вебсайті лотереї.

   Posted by Dana Hope | 13 июля, 2012, 4:23 дп
 4. а правда, що коли ти реєструєшся на грінку, то потім можуть не випустити по іншій візі?

  Posted by Helga | 5 августа, 2012, 12:41 пп
  • Про це ніде не написано, що аплікація на зелену карту може впливати на подальше отримання туристичної візи, однак я особисто знаю кілька людей, котрим відмовили в отриманні туристичної візи, оскільки вони подавали заявку на грінкарту.

   Posted by Dana Hope | 6 августа, 2012, 2:27 дп
 5. Дана,добрый день.Все перерыла у вас на сайте,но так и не поняла,где искать информацию про розыгрыш «Грин карты» в этом году.Когда он начнется,будут ли какие-то изменения?

  Posted by Viktoria | 22 сентября, 2012, 10:33 дп
  • Виктория, я только что запостила информацию на украинском языке-завтра дам на русском. Новый розыгрыш лотереи начнётся 2 октября. (2 октября-до 3 ноября 2013 года). Изменений как таких немного. (по сравнению с прошлым годом). Подача аппликации онлайн всё на том же вебсайте: https://www.dvlottery.state.gov/-но аппликация будет доступной только в течение розыгрыша.

   Posted by Dana Hope | 25 сентября, 2012, 1:12 дп
   • Дана,доброго дня! Нам одна з фiрм,яка займаeться подачею заяв на розiграш зеленоi карти, у травнi повiдомила, що я виграла карту. Ця ж фiрма за грошi оформила анкети( мою i чоловiка) та,з iх слiв, надiслали у США. Нам повиннi повiдомити про дату спiвбесiди, однак з червня 2012 р пройшло вже 5 мiсяхiв, однак, зi слiв фiрми, вiдповiдь ще не надiйшла! Чи може це затягнутись так довго???

    Posted by iнна | 14 октября, 2012, 2:28 пп
   • Якщо у вас зберігся «підтверджуючий номер»-ви можете перевірити чи ви справді виграли зелену карту: https://www.dvlottery.state.gov/ESC/
    В іншому разі вам слід тримати контакт з компанією, котра допомагала вам подавати заявки, оскільки вони від вашого імені тепер займаються цією справою.

    Posted by Dana Hope | 15 октября, 2012, 2:19 дп

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: