//
you're reading...
Зелёная карта (green card), УКРАЇНСЬКИЙ БЛОГ

РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ РЕГІСТРАЦІЯ НА ЗЕЛЕНУ КАРТУ-2018

Заявки на участь у розіграші ДВ-2018 прийматимуться у електронному вигляді у період з 12:00 за Східним Літнім Часом (GMT-4) 4 жовтня 2016 року (вівторок) до 12:00 за Східним Стандартним Часом (GMT-5) 7 листопада 2016 року (понеділок). Всі заявки можна подати абсолютно безкоштовно на офіційному вебсайті лотереї www.dvlottery.state.gov. Чи можуть особи, які перебувають у США, взяти участь у програмі? Так, претендент може перебувати як у США, так і в іншій країні, і заявку можна буде надіслати як зі Сполучених Штатів, так і з будь-якої іншої країни.

Як і в попередні роки, розігруватиметься 50,000 віз. Що стосується лотереї ДВ-2018, то в порівнянні з попередніми роками у ній намітились незначні зміни. Цього року не братимуть участь вихідці з країн, з яких до США за попередні 5 років іммігрувало понад 50 тисяч чоловік, серед котрих Канада, Китай (материкова частина), Колумбія, Домініканська Республіка, Гаїті, Індія, Мексика,Нігерія, Пакистан, Філіппіни, Перу, Південна Корея, Об’єднане Королівство Великобританії (крім Північної Ірландії) та деякі інші.

Як і в попередні роки, ви можете взяти участь в лотереї, якщо ваша освіта або професійний досвід відповідають вимогам лотереї. Згідно з умовами лотереї, ви повинні АБО закінчити середню школу чи її еквівалент, яким вважається успішно закінчений курс 12-річної початкової та середньої освіти, АБО мати впродовж останніх п’яти років дворічний робочий стаж, який вимагає не менше двох років професійно-технічної підготовки.  Претенденти, від імені яких буде надіслано більше однієї заявки, будуть дискваліфіковані. Виграшні аплікації обираються комп»ютером випадково за принципом лотереї, тому не вірте обіцянкам, що якась компанія виробила спеціальну систему виграшу в лотереї: така заява є шахрайством.Як і  минулого року, якщо заявка зареєстрована правильно і успішно, то на дисплеї з’явиться підтвердження, яке міститиме ім’я та унікальний номер-підтвердження (confirmation number). Ви маєте роздрукувати це підтвердження або скопіювати і вислати собі його імейлом, оскільки без цього номеру ви не зможете провірити свій виграш. Починаючи з 2 травня 2017 року, ви матимете можливість самостійно перевірити статус своєї заявки за допомогою Електронної Системи Перевірки Статусу, натиснувши на лінк Перевірка Статусу Заявки на сайті http://www.dvlottery.state.gov і ввівши Ваш унікальний номер-підтвердження та особисту інформацію.

У Вашій заявці слід вказати вашого чоловіка або дружину, а також усіх неодружених дітей віком до 21 року, не залежно від того, чи вони проживають із Вами, і чи мають намір іммігрувати в США разом з вами. Якщо ви не надасте інформацію щодо Вашої дружини/чоловіка та/або дитини/дітей – Вашу заявку буде дискваліфіковано. Тут ви можете знайти повний офіційний переклад умов лотереї «зелена карта» на 2018 рік: https://travel.state.gov/content/dam/visas/Diversity-Visa/DV-Instructions-Translations/DV-2018-Instructions-Translations/DV-2018-UKRANIAN.pdf

ФОТОГРАФІЇ Заявку буде дискваліфіковано, якщо до неї не буде докладено всіх необхідних фотокарток. До заявки потрібно прикласти нещодавно зроблені фотокартки:

*Претендента
*Його/її дружини/чоловіка
*Кожного з їхніх дітей віком до 21 року (на момент подання електронної заявки), включаючи рідних, всиновлених у встановленому законом порядку та пасинків і пасербиць, навіть якщо діти живуть окремо від претендента і не збираються іммігрувати до США за диверсифікаційними візами. 
Фотографія має бути зроблена на світлому нейтральному фоні. Глибина кольору-24 біт. Формат графічного файлу:  JPEG. Якщо ви користуєтеся сканером, його потрібно налаштувати на глибину кольору 24 біт (True Color). Розмір фотокартки: максимальний розмір 240 кілобайт (240KB). Роздільна здатність: 600 пікселів у висоту на 600 пікселів у ширину. Роздільна здатність сканера: 300 точок на дюйм (300 dpi).

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ РЕГІСТРАЦІЙНОЇ ФОРМИ
При заповненні реєстраційної форми, претенденти повинні будуть надати таку інформацію:
1. ПОВНЕ ІМ’Я – Прізвище, ім’я, по-батькові. ТАК ЯК НАПИСАНО У ВАШОМУ ЗАКОРДОННОМУ ПАСПОРТІ!!!
2. ДАТА НАРОДЖЕННЯ – Число, місяць, рік.
3. СТАТЬ – Чоловіча або жіноча.
4. МІСТО/СЕЛО, У ЯКОМУ НАРОДИВСЯ.
5. КРАЇНА, У ЯКІЙ НАРОДИВСЯ – Назва країни повинна відповідати сучасній
назві країни, у якій народився аплікант.
6. КРАЇНА ПОХОДЖЕННЯ ДЛЯ ДВ ПРОГРАМИ – Країна походження, як правило, співпадатиме з країною народження. Країна походження не пов’язана з країною проживання. Якщо Ви народились в країні, яка не допускається до участі у Програмі ДВ, будь-ласка, перегляньте інструкції щодо інших шляхів, за якими Ви можете бути допущені до участі.
7. ФОТОКАРТКА ПРЕТЕНДЕНТА – Див. технічну інформацію стосовно специфікацій зображень. Якщо у Вас є дружина/чоловік та діти, обов’язково додайте їхні фотокартки.Вам не обов’язково надавати фотокартки чоловіка/дружини або дитини, які вже є громадянами США або постійними мешканцями США. Однак, якщо Ви надасте такі фотокартки, це не буде порушенням правил. Надання тієї ж фотокартки, яку ви надавали минулого року, автоматично дискваліфікує вашу заявку. 
8. ПОШТОВА АДРЕСА – Адреса, місто/село, район/графство/провінція/штат, поштовий індекс,країна.
9. КРАЇНА, В ЯКІЙ ВИ МЕШКАЄТЕ СЬОГОДНІ.
10.НОМЕР ТЕЛЕФОНУ (якщо є).
11.АДРЕСА ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ: Надайте електронну адресу, до якої Ви маєте прямий доступ. Ви не отримаєте офіційного листа про виграш на цю адресу. Однак, якщо Ваша заявка стане виграшною і Ви надішлете відповідь-підтвердження виграшу через Електронну Систему Перевірки Статусу, Ви отримаєте повідомлення електронною поштою від Консульського центру Кентуккі (КЦК), про те що деталі, щодо співбесіди на отримання імміграційної візи, доступні через лінк Перевірка Статусу Заявки. КЦК не надсилає повідомлень про виграш у Лотереї, проте може зв’язатися з Вами через вказану електронну адресу для уточнення деяких даних.
12.Вкажіть найвищий РІВЕНЬ ОСВІТИ, який Ви отримали, вибравши один із варіантів: (1) лише початкова освіта, (2)незакінчена середня освіта, (3) середня освіта, (4) середня спеціальна освіта, (5) незакінчена вища освіта, (6)вища освіта, (7) магістратура, (8) ступінь магістра, (9) аспірантура, (10) ступінь кандидата або доктора наук.

13.СІМЕЙНИЙ СТАН (і тут є зміни в порівнянні з минулими роками)– (1) Неодружений/на, (2) одружений/на та дружин/чоловік НЕ є громадянином США і НЕ має статусу Постійного Мешканця США (LPR), (3) одружений/на та дружин/чоловік є громадянином США або має статус LPR, (4) розлучений/на, (5) вдівець (вдова), (6) офіційно проживаю окремо. Потрібно вказати/надати повне ім’я, дату народження, стать, місто/село народження, країну народження дружини/чоловіка та його/її фотокартку, яка відповідає усім технічним характеристикам. Якщо основний претендент не надасть інформації про дружину/чоловіка, його заявка буде дискваліфікована, а також будуть надані відмови всім іншим особам, які мають стосунок до основного претендента та подаються разом із ним. Ви повинні вписати вашого чоловіка/дружину навіть у тому випадку, якщо ви не проживаєте разом (розійшлися); окрім випадків, коли це було засвідчено у суді і ви маєте документ, який це підтверджує. Чоловікові/дружині, які вже є громадянами США або постійними мешканцями США, не потрібна ДВ-віза. Таким чином,якщо ви оберете на анкеті поле «married and my spouse IS a U.S. citizen or U.S. LPR», вам не потрібно буде надавати детальну інформацію про чоловіка/дружину.

14.ВІДОМОСТІ ПРО ДІТЕЙ – ОБОВ’ЯЗКОВО: Ім’я, дата та місце народження вашої дружини/чоловіка та всіх рідних дітей. Також треба вказувати дітей, всиновлених у встановленому законом порядку, та пасинків і пасербиць (окрім тих, які вже є громадянами США або мають право на постійне проживання у Сполучених Штатах), навіть якщо Ви вже не перебуваєте у шлюбі з батьком/матір’ю дитини або якщо дружина/чоловік або дитина мешкають окремо від Вас і не планують іммігрувати до США разом з Вами. Слід мати на увазі, що діти, яким виповнився 21 рік і більше, а також діти, які перебувають у шлюбі, не мають права на отримання диверсифікаційних віз. Однак Закон США передбачає деякі виключення: якщо Ви подали електронну заявку ДВ до того, як Вашій неодруженій дитині виповниться 21 рік, і 21 виповнюється до моменту отримання візи, у процесі обробки візової справи дитина вважатиметься як така, що ще не досягла 21-річного віку. Вам не потрібно зазначати у заявці дружину/чоловіка або дитину, які вже є громадянами США чи мають статус Постійного Мешканця США, оскільки вони не кваліфікуються на отримання імміграційної візи. Якщо претендент не надасть інформації про всіх своїх дітей, його заявка буде дискваліфікована.

15.ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДРУЖИНУ/ЧОЛОВІКА – Ім’я, дата народження, стать, місто/село, у якому народилася/народився, фотокартка. Якщо претендент не надасть інформації про дружину/чоловіка, його заявка буде дискваліфікована. Ви повинні вказувати дані дружини/чоловіка, навіть якщо плануєте розлучатися до отримання візи типу ДВ.

16.ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДІТЕЙ – Прізвище, ім’я, дата народження, стать, місто/село, країна, де народився/народилась, фотокартка; включіть всіх дітей, зазначених у пункті 14.

Всі претенденти на отримання диверсифікаційної візи (ДВ-2018) повинні самостійно перевіряти статус заявки на сайті Е-DV за лінком Перевірка Статусу Заявки. Починаючи з 2 травня 2017 року до 30 вересня 2018 року, претенденти, заявки яких виявляться виграшними, будуть повідомлені про це за допомогою Електронної Системи Перевірки Статусу на сайті http://www.dvlottery.state.gov.

Усі переможці, включаючи членів їх сімей, повинні отримати візи до 30 вересня 2018 року. За жодних обставин Держдепартамент не надаватиме віз та не схвалюватиме змін статусу після цієї дати; так само і члени родин основних аплікантів після цієї дати не зможуть отримати диверсифікаційні візи для того, щоб приєднатися до основних аплікантів у Сполучних Штатах.

About Dana Hope

Если бы счастье умело разговаривать, оно бы вам каждую минуту звенело под ухом: "Посмотри на меня. Я здесь: в улыбке твоих детей, в ароматном запахе утреннего кофе, в любви твоего мужа, в заботливой ласке твоих родителей..." Но оно молчит, надеясь только на нашу интуицию и правильное восприятие мира.. Как шутит мой муж, я воспринимаю жизнь как авантюру, а не как наказание. Только законченная авантюристка может согласиться иммигрировать в чужую страну на 9-м месяце беременности, без работы, знакомств и особенных денег (как турист), и в то же время свято верить в "светлое будущее в новой стране". За свой довольно таки большой стаж в журналистике, я успела поработать на телевидении, пресс-агентствах, журналах и газетах и более 8 лет-на радио ("Радио Свобода" и "Голос Америки"). В Америке пришлось снова начинать всё с нуля, и методом "научного тыка" браться за разные работы и специальности, получать новое образование и искать себя в этой новой, но такой интересной стране. Я не понимаю людей, которые считают иммиграцию-предательством. Это в первую очередь-Познание другой жизни, культуры, социума, и самого себя. Мы все в течении своей жизни делаем выбор: не раз, и не два, а порой каждую минуту, решаясь пойти тем или иным путем. И этот наш выбор (хотя он и называется "наш"), всё же влияет на жизнь многих людей-в позитивную или негативную сторону. Моя иммиграция помогла мне избавится от многих предрассудков по отношению к жизни, "тупым" американцам (они не тупые, они просто наивные), жизненным ценностям и много чему другому. Именно здесь я впервые поняла истинную прелесть тупой американской улыбки (how are you?): она несет незнакомым людям позитив, а не тупое безразличие и раздражение. Ведь то, как ты воспринимаешь мир и других вокруг себя-основа твоего благополучия и счастья, которое не всегда зависит от количества денег в кармане.

Обсуждение

2 ответ. на "РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ РЕГІСТРАЦІЯ НА ЗЕЛЕНУ КАРТУ-2018"

  1. Дана , привіт ,в мене таке питання до вас , якщо старшому сину нема ще 21 року , але він вже одружений , то його вже не вписувати .В мене двоє дітей .в пункті , кількість дітей писати 1.і дані тільки одного сина.

    Posted by галя | 4 октября, 2016, 3:10 пп
    • Так, оскільки ваш 21-річний син вже одружений, ви не можете його добавити до своєї аплікації. Так що вписуйте дані лише одного сина.

      Posted by Dana Hope | 5 октября, 2016, 4:35 дп

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: