//
you're reading...
Зелёная карта (green card), УКРАЇНСЬКИЙ БЛОГ

РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ РЕГІСТРАЦІЯ НА ЛОТЕРЕЮ «ЗЕЛЕНА КАРТА-2017» (DV-2017)

1 жовтня в 12 годині дня за Eastern Daylight Time (EDT) (GMT-4) розпочинається онлайн регістрація на лотерею «зелена карта-2017» (DV-2017).  В Україні в цей час вже буде вечір. Розіграш триватиме від 1 жовтня 2015 по 3 листопада 2015. Всі заявки можна подати абсолютно безкоштовно на офіційному вебсайті лотереї www.dvlottery.state.gov

Як і в попередні роки, розігруватиметься 50,000 віз. Що стосується лотереї ДВ-2017, то у ній не братимуть участь вихідці з країн, з яких до США за попередні 5 років іммігрувало понад 50 тисяч чоловік. Перелік цих країн наведено нижче: Бангладеш, Бразилія, Канада, Китай (материкова частина), Колумбія, Домініканська Республіка, Еквадор, Сальвадор, Гаїті, Індія, Ямайка, Мексика,Нігерія Пакистан, Філіппіни, Перу, Південна Корея, Об’єднане Королівство Великобританії (крім Північної Ірландії) включно із залежними територіями та В’єтнам.

Умови лотереї в порівнянні з минулими роками не змінилися. Ви можете взяти участь в лотереї, якщо ваша освіта або професійний досвід відповідають вимогам лотереї. Згідно з умовами лотереї, ви повинні АБО закінчити середню школу чи її еквівалент, яким вважається успішно закінчений курс 12-річної початкової та середньої освіти, АБО мати впродовж останніх п’яти років дворічний робочий стаж, який вимагає не менше двох років професійно-технічної підготовки.

Паперові аплікації прийматися не будуть, лише вислані онлайн. Виграшні аплікації обираються комп»ютером випадково за принципом лотереї, тому не вірте обіцянкам, що якась компанія виробила спеціальну систему виграшу в лотереї: така заява є шахрайством.

Як і  минулого року, якщо заявка зареєстрована правильно і успішно, то на дисплеї з’явиться підтвердження, яке міститиме ім’я та унікальний номер-підтвердження (confirmation number). Ви маєте роздрукувати це підтвердження або скопіювати і вислати собі його імейлом, оскільки без цього номеру ви не зможете провірити свій виграш. Починаючи з 1 травня 2016 року, ви матимете можливість самостійно перевірити статус своєї заявки за допомогою Електронної Системи Перевірки Статусу, натиснувши на лінк Перевірка Статусу Заявки на сайті http://www.dvlottery.state.gov і ввівши Ваш унікальний номер-підтвердження та особисту інформацію.

Всі заявки претендента будуть дискваліфіковані, якщо від його імені буде отримано більше ОДНІЄЇ заявки, незалежно від того, хто їх надішле!

У Вашій заявці слід вказати вашого чоловіка або дружину, а також усіх неодружених дітей віком до 21 року, не залежно від того, чи вони проживають із Вами, і чи мають намір іммігрувати в США разом з вами. Виключення становлять діти, що вже є громадянами США чи мають статус постійного мешканця США. Дружині/чоловіку та/або дитині, які вже є громадянами США або постійними мешканцями США, непотрібна імміграційна віза. Однак, ви все одно повинні включити їх та їхні фотокартки в свою заявку. Якщо ви не надасте інформацію щодо Вашої дружини/чоловіка та/або дитини/дітей – Вашу заявку буде дискваліфіковано.

ФОТОГРАФІЇ Заявку буде дискваліфіковано, якщо до неї не буде докладено всіх необхідних фотокарток. До заявки потрібно прикласти нещодавно зроблені фотокартки:

*Претендента
*Його/її дружини/чоловіка
*Кожного з їхніх дітей віком до 21 року (на момент подання електронної заявки), включаючи рідних, всиновлених у встановленому законом порядку та пасинків і пасербиць, навіть якщо діти живуть окремо від претендента і не збираються іммігрувати до США за диверсифікаційними візами. 
Фотографія має бути зроблена на світлому нейтральному фоні. Глибина кольору-24 біт. Формат графічного файлу:  JPEG. Якщо ви користуєтеся сканером, його потрібно налаштувати на глибину кольору 24 біт (True Color). Розмір фотокартки: максимальний розмір 240 кілобайт (240KB). Роздільна здатність: 600 пікселів у висоту на 600 пікселів у ширину. Роздільна здатність сканера: 300 точок на дюйм (300 dpi).

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЙНОЇ ФОРМИ
Для того, щоб подати заявку на участь у лотереї ДВ-2016, існує лише один спосіб. Необхідно подати форму DS 5501, (електронна візова диверсифікаційна форма), яку можна заповнити лише на сайті www.dvlottery.state.gov.

При заповненні реєстраційної форми, претенденти повинні будуть надати таку інформацію:
1. ПОВНЕ ІМ’Я – Прізвище, ім’я, по-батькові. ТАК ЯК НАПИСАНО У ВАШОМУ ЗАКОРДОННОМУ ПАСПОРТІ!!!
2. ДАТА НАРОДЖЕННЯ – Число, місяць, рік.
3. СТАТЬ – Чоловіча або жіноча.
4. МІСТО/СЕЛО, У ЯКОМУ НАРОДИВСЯ.
5. КРАЇНА, У ЯКІЙ НАРОДИВСЯ – Назва країни повинна відповідати сучасній
назві країни, у якій народився аплікант.
6. КРАЇНА ПОХОДЖЕННЯ ДЛЯ ДВ ПРОГРАМИ – Країна походження, як правило, співпадатиме з країною народження. Країна походження не пов’язана з країною проживання. Якщо Ви народились в країні, яка не допускається до участі у Програмі ДВ, будь-ласка, перегляньте інструкції щодо
інших шляхів, за якими Ви можете бути допущені до участі.
7. ФОТОКАРТКА ПРЕТЕНДЕНТА – Див. технічну інформацію стосовно специфікацій зображень. Якщо у Вас є дружина/чоловік та діти, обов’язково додайте їхні фотокартки.
8. ПОШТОВА АДРЕСА – Адреса, місто/село, район/графство/провінція/штат, поштовий індекс,країна.
9. КРАЇНА, В ЯКІЙ ВИ МЕШКАЄТЕ СЬОГОДНІ.
10.НОМЕР ТЕЛЕФОНУ (якщо є).
11.АДРЕСА ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ: Надайте електронну адресу, до якої Ви маєте прямий доступ. Ви не отримаєте офіційного листа про виграш на цю адресу. Однак, якщо Ваша заявка стане виграшною і Ви надішлете відповідь-підтвердження виграшу через Електронну Систему Перевірки
Статусу, Ви отримаєте повідомлення електронною поштою від Консульського центру Кентуккі (КЦК), про те що деталі, щодо співбесіди на отримання імміграційної візи, доступні через лінк Перевірка Статусу Заявки. КЦК не надсилає повідомлень про виграш у Лотереї, проте може зв’язатися з Вами через вказану електронну адресу для уточнення деяких даних.
12.Вкажіть найвищий РІВЕНЬ ОСВІТИ, який Ви отримали, вибравши один із варіантів: (1) лише початкова освіта, (2)незакінчена середня освіта, (3) середня освіта, (4) середня спеціальна освіта, (5) незакінчена вища освіта, (6)вища освіта, (7) магістратура, (8) ступінь магістра, (9) аспірантура, (10) ступінь кандидата або доктора наук.

13.СІМЕЙНИЙ СТАН – Неодружений/на, одружений/на, розлучений/на, вдівець (вдова), офіційно проживаю окремо.

14.ВІДОМОСТІ ПРО ДІТЕЙ – ОБОВ’ЯЗКОВО: Ім’я, дата та місце народження вашої дружини/чоловіка та всіх рідних дітей. Також треба вказувати дітей, всиновлених у встановленому законом порядку, та пасинків і пасербиць (окрім тих, які вже є громадянами США або мають право на постійне проживання у Сполучених Штатах), навіть якщо Ви вже не перебуваєте у шлюбі з батьком/матір’ю дитини або якщо дружина/чоловік або дитина мешкають окремо від Вас і не планують іммігрувати до США разом з Вами. Слід мати на увазі, що діти, яким виповнився 21 рік і більше, а також діти, які перебувають у шлюбі, не мають права на отримання диверсифікаційних віз. Однак Закон США передбачає деяківиключення: якщо Ви подали електронну заявку ДВ до того, як Вашій неодруженій дитині виповниться 21 рік, і 21 виповнюється до моменту отримання візи, у процесі обробки візової справи дитина вважатиметься як така, що ще не досягла 21-річного віку. Вам не потрібно зазначати у заявці дружину/чоловіка або дитину, які вже є громадянами США чи мають статус Постійного Мешканця США, оскільки вони не кваліфікуються на отримання імміграційної візи. Якщо претендент не надасть інформації про всіх своїх дітей, його заявка буде дискваліфікована.

15.ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДРУЖИНУ/ЧОЛОВІКА – Ім’я, дата народження, стать, місто/село, у якому народилася/народився, фотокартка. Якщо претендент не надасть інформації про дружину/чоловіка, його заявка буде дискваліфікована. Ви повинні вказувати дані дружини/чоловіка, навіть якщо плануєте розлучатися до отримання візи типу ДВ.

16.ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДІТЕЙ – Прізвище, ім’я, дата народження, стать, місто/село, країна, де народився/народилась, фотокартка; включіть всіх дітей, зазначених у пункті 14.

About Dana Hope

Если бы счастье умело разговаривать, оно бы вам каждую минуту звенело под ухом: "Посмотри на меня. Я здесь: в улыбке твоих детей, в ароматном запахе утреннего кофе, в любви твоего мужа, в заботливой ласке твоих родителей..." Но оно молчит, надеясь только на нашу интуицию и правильное восприятие мира.. Как шутит мой муж, я воспринимаю жизнь как авантюру, а не как наказание. Только законченная авантюристка может согласиться иммигрировать в чужую страну на 9-м месяце беременности, без работы, знакомств и особенных денег (как турист), и в то же время свято верить в "светлое будущее в новой стране". За свой довольно таки большой стаж в журналистике, я успела поработать на телевидении, пресс-агентствах, журналах и газетах и более 8 лет-на радио ("Радио Свобода" и "Голос Америки"). В Америке пришлось снова начинать всё с нуля, и методом "научного тыка" браться за разные работы и специальности, получать новое образование и искать себя в этой новой, но такой интересной стране. Я не понимаю людей, которые считают иммиграцию-предательством. Это в первую очередь-Познание другой жизни, культуры, социума, и самого себя. Мы все в течении своей жизни делаем выбор: не раз, и не два, а порой каждую минуту, решаясь пойти тем или иным путем. И этот наш выбор (хотя он и называется "наш"), всё же влияет на жизнь многих людей-в позитивную или негативную сторону. Моя иммиграция помогла мне избавится от многих предрассудков по отношению к жизни, "тупым" американцам (они не тупые, они просто наивные), жизненным ценностям и много чему другому. Именно здесь я впервые поняла истинную прелесть тупой американской улыбки (how are you?): она несет незнакомым людям позитив, а не тупое безразличие и раздражение. Ведь то, как ты воспринимаешь мир и других вокруг себя-основа твоего благополучия и счастья, которое не всегда зависит от количества денег в кармане.

Обсуждение

 1. Привіт Дана , хочу вас запитати, я заходжу на сайт анкети , вибиває інструкція 2017 , фото тоол , і бегін ентрі .заходжу в бегін ентрі вибиває ввести аутентичний код вводжу тоді відкриває анкету ,то так має бути .Раніше я заповняла то код був в кінці анкети , не конфе нумбер це в кінці я знаю .Вибачте що так пишу , ще скажіть фото тоол , то перевірка фото … а де фото валідатер .Трошки змінилося .Боже як маю заповнити , вже граю з чоловіком 3 роки і нічого ,невезе .Ще таке питання ,я закінчила 9 класів в 1995 році , в 2013 році отримала середню освіту , маю атестат про середню освіту .Можу заповнювати , нічого що був перирив .Дякую за відповіді , чекаю .вашої поради .

  Posted by галя | 7 октября, 2015, 7:02 пп
  • Доброго дня, Галю! Зараз подаю аплікацію на свою сестру і тому хочу провести вас крок за кроком як це робити. Перш за все ідіть відразу ж на Begin Entry (там де власне і знаходиться онлайн аплікація). Відкриється сторінка, на котрій ви повинні в табло справа заповнити букви і цифри, котрі ви побачите на табло зліва (це для того, щоб доказати що ви не комп»ютерний вірус, а реальна людина). Це не є підтверджувальним номером! Ви його отримаєте вкінці, як і в попередні роки. Наступна сторінка буде власне онлайн аплікація, в котрій ви заповнюєте свої персональні дані. Не забудьте, що першим йде ваше прізвище, а потім ім»я. По батькові можете не писати, якщо цього не написано у вашому закордонному паспорті. Однак, якщо ви не пишете по-батькові, то не забудьте зазначити галочкою під Middle Name «no middle name». Єдине, що змінилося в аплікації в цьому році це вибір сімейного стану. Тепер ви можете вибрати статус «одружена» з двох варіантів: Одружена, і мій чоловік не є громадянином Америки і не має зеленої карти; або Одружена і мій чоловік є громадянином Америки або має зелену карту. (у вашому випадку це буде перший варіант, або другий в аплікації відразу ж після «не одружена/single»). Якщо ви одружена і маєте дітей, то впишіть кількість дітей віком до 21-го року (неодружених) в графі «кількість детей». Якщо у вас дітей нема і ви одружена натисніть NEXT. Якщо ви все правильно зробили, то третя сторінка буде перевірка ваших даних, а четверта власне видасть підтверджувальний номер, як це було і минулого року. Ви можете писати «закінчена середня освіта». осільки головним є той факт, що вона у вас є, а не те, коли ви її отримали.
   Цього року фото валідатора нема: його замінили на фото-тул.

   Posted by Dana Hope | 8 октября, 2015, 1:44 дп
 2. Дуже дякую за докладну інструкцію, будем пробувати заповняти .Добре що є розіграш і що Україна бере участь. Хоч шанси малі виграти , але так легше жити коли маєш на щось надію , і чекаєш результатів від весни до весни .Поки що дякую , як повезе то може колись побачимся в Америці .На доний час я думаю що це єдиний в нашому випадку шанс , побачити країну в якій можна заробити на нормальне життя своє і своїх дітей .Всього найкращого вам і вашій сімї .

  Posted by галя | 8 октября, 2015, 4:17 пп
 3. Привіт Дана , то знову я вам турбую.Не знаю що таке , але я не можу перевірити результати лотереї 2017..Заходжу до вас на сайт , в перевірку лотереї , все правельно заповняю дані , мені вибиває , submit, i cancel.заходжу туда і туда , вибиває постоянно нові коди перевірки чи це людина , і все , щось пише дрібними буквами , і нічого більше немає , підскажіть може щось змінилося.Дякую.

  Posted by галя | 26 мая, 2016, 9:27 пп
 4. Привіт Дана , ви не знаєте , за лотерею 2018 , чи буде розіграш в цьому році.Дякую.

  Posted by галя | 7 августа, 2016, 6:24 пп

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: