//
you're reading...
Зелёная карта (green card), УКРАЇНСЬКИЙ БЛОГ

1 ЖОВТНЯ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ РЕГІСТРАЦІЯ НА ЛОТЕРЕЮ «ГРІНКАРТ-2016»

Онлайн регістрація на DV 2016 (диверсифікаційна лотерея «грінкарт») розпочнеться у середу, 1 жовтня, 2014 року в 12:00 дня (часова зона EDT, GMT-4), і триватиме до понеділка, 3 листопада, 2014 року. В порівнянні з минулим роком суттєвих змін в умовах регістрації немає. Онлайн аплікацію слід подавати на офіційному сайті лотереї за адресою www.dvlottery.state.gov починаючи з 1-го жовтня. Як і в попередні роки, протягом 30 днів проведення лотереї буде розігруватися 50,000 віз. Серед країн, котрі цього року не братимуть участі в розіграші Канада, материкова частина Китаю, Бразилія, Пакистан, Індія, Нігерія,Великобитанія (окрім Північної Ірландії), В»єтнам та деякі інші.

Паперові аплікації прийматися не будуть; лише подані електронним шляхом. Участь в лотереї абсолютно безкоштовна, якщо подавати аплікацію на офіційному сайті лотереї.

ВИМОГИ ДО ПРЕТЕНДЕНТІВ

ОСВІТА:  Ви повинні мати освіту або професійну підготовку, яка відповідає умовам Програми ДВ-лотереї. Ви повинні АБО закінчити середню школу чи її еквівалент, яким вважається успішно закінчений курс 12-річної початкової та середньої освіти, АБО мати впродовж останніх п’яти років дворічний робочий стаж, який вимагає не менше двох років професійно-технічної підготовки.

Всі заявки претендента будуть дискваліфіковані, якщо від його імені буде отримано більше ОДНІЄЇ заявки, незалежно від того, хто їх надішле!!! Ви можете подавати заявку самі або довірені особи можуть подати заявку від Вашого імені.

Як і минулого року, якщо заявка зареєстрована правильно і успішно, то на дисплеї з’явиться підтвердження, яке міститиме ім’я та унікальний номер-підтвердження (confirmation number). Ви маєте роздрукувати це підтвердження або скопіювати і вислати собі його імейлом, оскільки без цього номеру ви не зможете провірити свій виграш. Починаючи з 1 травня 2015 року, ви матимете можливість самостійно перевірити статус своєї заявки за допомогою Електронної Системи Перевірки Статусу, натиснувши на лінк Перевірка Статусу Заявки на сайті http://www.dvlottery.state.gov і ввівши Ваш унікальний номер-підтвердження та особисту інформацію. Надзвичайно важливим є збереження номеру-підтвердження, тому що Електронна Система Перевірки Статусу буде єдиним засобом інформування Вас про виграш у ДВ-2016,надання інструкцій про подальші дії, та повідомлення про Вашу співбесіду на отримання імміграційної візи.

ЗАЯВКИ У ПАПЕРОВОМУ ВИГЛЯДІ ПРИЙМАТИСЯ НЕ БУДУТЬ!  

У Вашій заявці слід вказати вашого чоловіка або дружину, а також усіх неодружених дітей віком до 21 року, не залежно від того, чи вони проживають із Вами, і чи мають намір іммігрувати в США разом з вами. Виключення становлять діти, що вже є громадянами США чи мають статус постійного мешканця США. Дружині/чоловіку та/або дитині, які вже є громадянами США або постійними мешканцями США, непотрібна імміграційна віза. Однак, ви все одно повинні включити їх та їхні фотокартки в свою заявку. Якщо ви не надасте інформацію щодо Вашої дружини/чоловіка та/або дитини/дітей – Вашу заявку буде дискваліфіковано.

ФОТОГРАФІЇ Заявку буде дискваліфіковано, якщо до неї не буде докладено всіх необхідних фотокарток. До заявки потрібно прикласти нещодавно зроблені фотокартки:

*Претендента
*Його/її дружини/чоловіка
*Кожного з їхніх дітей віком до 21 року (на момент подання електронної заявки), включаючи рідних, всиновлених у встановленому законом порядку та пасинків і пасербиць, навіть якщо діти живуть окремо від претендента і не збираються іммігрувати до США за диверсифікаційними візами. 
Фотографія має бути зроблена на світлому нейтральному фоні. Глибина кольору-24 біт. Формат графічного файлу:  JPEG. Якщо ви користуєтеся сканером, його потрібно налаштувати на глибину кольору 24 біт (True Color). Розмір фотокартки: максимальний розмір 240 кілобайт (240KB). Роздільна здатність: 600 пікселів у висоту на 600 пікселів у ширину. Роздільна здатність сканера: 300 точок на дюйм (300 dpi).

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЙНОЇ ФОРМИ
Для того, щоб подати заявку на участь у лотереї ДВ-2016, існує лише один спосіб. Необхідно подати форму DS 5501, (електронна візова диверсифікаційна форма), яку можна заповнити лише на сайті www.dvlottery.state.gov.

При заповненні реєстраційної форми, претенденти повинні будуть надати таку інформацію:
1. ПОВНЕ ІМ’Я – Прізвище, ім’я, по-батькові. ТАК ЯК НАПИСАНО У ВАШОМУ ЗАКОРДОННОМУ ПАСПОРТІ!!!
2. ДАТА НАРОДЖЕННЯ – Число, місяць, рік.
3. СТАТЬ – Чоловіча або жіноча.
4. МІСТО/СЕЛО, У ЯКОМУ НАРОДИВСЯ.
5. КРАЇНА, У ЯКІЙ НАРОДИВСЯ – Назва країни повинна відповідати сучасній
назві країни, у якій народився аплікант.
6. КРАЇНА ПОХОДЖЕННЯ ДЛЯ ДВ ПРОГРАМИ – Країна походження, як правило, співпадатиме з країною народження. Країна походження не пов’язана з країною проживання. Якщо Ви народились в країні, яка не допускається до участі у Програмі ДВ, будь-ласка, перегляньте інструкції щодо
інших шляхів, за якими Ви можете бути допущені до участі.
7. ФОТОКАРТКА ПРЕТЕНДЕНТА – Див. технічну інформацію стосовно специфікацій зображень. Якщо у Вас є дружина/чоловік та діти, обов’язково додайте їхні фотокартки.
8. ПОШТОВА АДРЕСА – Адреса, місто/село, район/графство/провінція/штат, поштовий індекс,країна.
9. КРАЇНА, В ЯКІЙ ВИ МЕШКАЄТЕ СЬОГОДНІ.
10.НОМЕР ТЕЛЕФОНУ (якщо є).
11.АДРЕСА ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ: Надайте електронну адресу, до якої Ви маєте прямий доступ. Ви не отримаєте офіційного листа про виграш на цю адресу. Однак, якщо Ваша заявка стане виграшною і Ви надішлете відповідь-підтвердження виграшу через Електронну Систему Перевірки
Статусу, Ви отримаєте повідомлення електронною поштою від Консульського центру Кентуккі (КЦК), про те що деталі, щодо співбесіди на отримання імміграційної візи, доступні через лінк Перевірка Статусу Заявки. КЦК не надсилає повідомлень про виграш у Лотереї, проте може зв’язатися з Вами через вказану електронну адресу для уточнення деяких даних.
12.Вкажіть найвищий РІВЕНЬ ОСВІТИ, який Ви отримали, вибравши один із варіантів: (1) лише початкова освіта, (2)незакінчена середня освіта, (3) середня освіта, (4) середня спеціальна освіта, (5) незакінчена вища освіта, (6)вища освіта, (7) магістратура, (8) ступінь магістра, (9) аспірантура, (10) ступінь кандидата або доктора наук.

13.СІМЕЙНИЙ СТАН – Неодружений/на, одружений/на, розлучений/на, вдівець (вдова), офіційно проживаю окремо.

14.ВІДОМОСТІ ПРО ДІТЕЙ – ОБОВ’ЯЗКОВО: Ім’я, дата та місце народження вашої дружини/чоловіка та всіх рідних дітей. Також треба вказувати дітей, всиновлених у встановленому законом порядку, та пасинків і пасербиць (окрім тих, які вже є громадянами США або мають право на постійне проживання у Сполучених Штатах), навіть якщо Ви вже не перебуваєте у шлюбі з батьком/матір’ю дитини або якщо дружина/чоловік або дитина мешкають окремо від Вас і не планують іммігрувати до США разом з Вами. Слід мати на увазі, що діти, яким виповнився 21 рік і більше, а також діти, які перебувають у шлюбі, не мають права на отримання диверсифікаційних віз. Однак Закон США передбачає деяківиключення: якщо Ви подали електронну заявку ДВ до того, як Вашій неодруженій дитині виповниться 21 рік, і 21 виповнюється до моменту отримання візи, у процесі обробки візової справи дитина вважатиметься як така, що ще не досягла 21-річного віку. Вам не потрібно зазначати у заявці дружину/чоловіка або дитину, які вже є громадянами США чи мають статус Постійного Мешканця США, оскільки вони не кваліфікуються на отримання імміграційної візи. Якщо претендент не надасть інформації про всіх своїх дітей, його заявка буде дискваліфікована.

15.ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДРУЖИНУ/ЧОЛОВІКА – Ім’я, дата народження, стать, місто/село, у якому народилася/народився, фотокартка. Якщо претендент не надасть інформації про дружину/чоловіка, його заявка буде дискваліфікована. Ви повинні вказувати дані дружини/чоловіка, навіть якщо плануєте розлучатися до отримання візи типу ДВ.

16.ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДІТЕЙ – Прізвище, ім’я, дата народження, стать, місто/село, країна, де народився/народилась, фотокартка; включіть всіх дітей, зазначених у пункті 14.

Пам’ятайте: Державний департамент США ніколи не вимагає участі агенції у заповненні анкети на «Грін кард». Участь у Диверсифікаційній лотереї завжди безкоштовна. Якщо Ви все ж таки користуєтесь послугами посередників, Ви повинні бути присутніми при заповненні заявки. Ви також повинні зберегти лист-підтвердження та унікальний номер-підтвердження. 

About Dana Hope

Если бы счастье умело разговаривать, оно бы вам каждую минуту звенело под ухом: "Посмотри на меня. Я здесь: в улыбке твоих детей, в ароматном запахе утреннего кофе, в любви твоего мужа, в заботливой ласке твоих родителей..." Но оно молчит, надеясь только на нашу интуицию и правильное восприятие мира.. Как шутит мой муж, я воспринимаю жизнь как авантюру, а не как наказание. Только законченная авантюристка может согласиться иммигрировать в чужую страну на 9-м месяце беременности, без работы, знакомств и особенных денег (как турист), и в то же время свято верить в "светлое будущее в новой стране". За свой довольно таки большой стаж в журналистике, я успела поработать на телевидении, пресс-агентствах, журналах и газетах и более 8 лет-на радио ("Радио Свобода" и "Голос Америки"). В Америке пришлось снова начинать всё с нуля, и методом "научного тыка" браться за разные работы и специальности, получать новое образование и искать себя в этой новой, но такой интересной стране. Я не понимаю людей, которые считают иммиграцию-предательством. Это в первую очередь-Познание другой жизни, культуры, социума, и самого себя. Мы все в течении своей жизни делаем выбор: не раз, и не два, а порой каждую минуту, решаясь пойти тем или иным путем. И этот наш выбор (хотя он и называется "наш"), всё же влияет на жизнь многих людей-в позитивную или негативную сторону. Моя иммиграция помогла мне избавится от многих предрассудков по отношению к жизни, "тупым" американцам (они не тупые, они просто наивные), жизненным ценностям и много чему другому. Именно здесь я впервые поняла истинную прелесть тупой американской улыбки (how are you?): она несет незнакомым людям позитив, а не тупое безразличие и раздражение. Ведь то, как ты воспринимаешь мир и других вокруг себя-основа твоего благополучия и счастья, которое не всегда зависит от количества денег в кармане.

Обсуждение

 1. Доброго дня! Підкажіть будь-ласка чи можна прикріпляти фото, які використовувались при попередній подачі заяв DV-2015? Дякую.

  Posted by Олег | 24 сентября, 2014, 9:39 пп
 2. Добро дня! Чи можна подати 2 заявки мою і дружини?

  Posted by Aydriy | 28 сентября, 2014, 1:50 пп
  • Можна. На першій аплікації головним аплікантом будете ви, а на другій аплікації-дружина. Не забудьте вказати в кожній аплікації свою дружину (чоловіка) і дітей.

   Posted by Dana Hope | 29 сентября, 2014, 3:10 дп
 3. скиньте буть-ласка силку на розыграш лотереъ?

  Posted by Andrii | 1 октября, 2014, 8:42 дп
 4. за яким часом починаэться лотерея ?

  Posted by Andrii | 1 октября, 2014, 8:44 дп
 5. Доброго дня!
  Підкажіть будь-ласка які із запропонованих варіантів рівня освіти обрати, якщо вища освіта — магістр, а також вища — спеціаліст?

  Primary school only
  University Degree
  High School, no degree
  Some Graduate Level Courses
  High School degree
  Master’s Degree
  Vocational School
  Some Doctorate Level Courses
  Some University Courses
  Doctorate Degree

  Наперед вдячний.

  Posted by Олена | 1 октября, 2014, 10:35 пп
 6. підкажіть будь-ласка, чому коли заходжу по зсилці на сайт для розіграшу лотереї то не відкривається анкета для заповнення даних? може я не туди дивлюсь?

  Posted by Galina | 2 октября, 2014, 7:23 дп
 7. мысто ,село в якому народилися це маэться на увазы де прписаний ?

  Posted by Andrii | 2 октября, 2014, 10:16 дп
 8. анкету заповняється англійською мовою???

  Posted by Оксана | 7 октября, 2014, 12:14 пп
 9. Підкажіть будьласка як я маю вписати в анкеті дитину . Дякую

  Posted by anna | 11 октября, 2014, 5:33 пп
  • Я спеціально подала переклад аплікації українською мовою, щоб було зрозуміло як подавати анкету. Що власне ви не розумієте стосовно подачі в аплікації дитини?

   Posted by Dana Hope | 11 октября, 2014, 6:18 пп
 10. я небачу де я повинна вписати його дані та фото

  Posted by anna | 11 октября, 2014, 6:32 пп
  • ПИТАННЯ 14-КІЛЬКІСТЬ ДІТЕЙ (НАПРИКЛАД 1)
   14. Number of Children (1)
   ПОТІМ ПЕРЕХОДИТЕ НА НАСТУПНУ СТОРІНКУ, НАТИСНУВШИ «CONTINUE», ДЕ ВПИСУЄТЕ ВСЮ РЕШТА ІНФОРМАЦІЮ ПРО ДІТЕЙ

   Posted by Dana Hope | 12 октября, 2014, 12:03 дп
 11. У закордонному паспорті не зазначено «по-батькові». потрібно зазначати його в анкеті?

  Posted by Natali | 15 октября, 2014, 7:08 пп
 12. а коли можна буде заповнити анкету у 2015 році?

  Posted by nataliia | 17 марта, 2015, 12:36 дп
 13. А реєстрація відбуватиметься тільки з 1 жовтня по 3 листопада??
  Чи в будьякий календарний день цього року?

  Posted by Andrey | 6 апреля, 2015, 11:11 дп
  • Я про це багато разів писала: лотерея «зелена карта» ніколи не проводилась і не проводиться будь-коли протягом року. Для цього щороку відведено певний термін, котрий триває 30 днів. Здебільшого лотерея проходить восени, в жовтні-листопаді, однак щороку дати можуть бути різні. Про червоний розіграш лотереї в 2015 році стане відомо не раніше кінця серпня-початку вересня.

   Posted by Dana Hope | 9 апреля, 2015, 2:59 дп
   • Доброго дня! Скажіть, будь ласка, а де можна взнати про початок лотереї? І таке ще питання: Якщо я маю розписатися з жінкою в кінці жовтня (дається один місяць після заяви), можна в анкеті писати «Одружений»? Також, дитина є від попереднього чоловіка. Як мені там правильно написати в розділі про дитину (прізвище маю на увазі)? Дякую!

    Posted by Володимир | 15 сентября, 2015, 8:44 дп
   • Про початок нового розіграшу повідомляється на сайті http://travel.state.gov/ або https://www.dvlottery.state.gov/
    Як тільки щось стане відомо про дату нового розіграшу я відразу ж напишу на своєму блозі. Дитина від попереднього чоловіка матиме прізвище батька, котре ви повинні написати в аплікації.

    Posted by Dana Hope | 18 сентября, 2015, 3:10 дп
 14. коли можна перевірити результати розіграшу лотереі 2016 ?

  Posted by Oleksandra | 5 мая, 2015, 3:31 пп
 15. Добрий вечір! Підкажіть будь ласка кілька незрозумілих мені моментів.
  Пункт: Mailing Address, тут потрібно прописувати адресу яка вказана в прописці у паспорті чи реального місця проживання?. Наприклад: я прописаний у селі, а проживаю у місті. З індексом те саме)
  Фотографія має бути така як на паспорт, тільки в електронному вигляді?

  Posted by Роман | 2 июня, 2015, 8:08 пп
  • Вам необхідно вписувати ту адресу, котрою ви користуєтеся щодня. Місце прописки для он-лайн аплікації не має значення.

   Posted by Dana Hope | 23 июня, 2015, 3:52 пп
 16. чи можна анкету заповнити без загран паспорта?

  Posted by Діма | 23 июня, 2015, 12:55 пп
  • Закордонний паспорт немає нічого спільного з подачею он-лайн аплікації. На сайті ви можете знайти переклад аплікації зі всіма необхідними пунктами та умовами.

   Posted by Dana Hope | 23 июня, 2015, 3:47 пп
 17. Я народився в УРСР.Як потрібно вірно заповнити графу держави в якій я народився УРСР чи Україна???Дякую.

  Posted by Влад | 13 сентября, 2015, 1:47 пп
 18. Доброго дня! Нашому синочкові 1,5 року, також потрібно фото і якого формату. Фотокартки для дорослих можна здоробити у звичайному фотосалоні.працівники в курсі будуть якщо їм сказати що то на грін карту???

  Posted by Зоряна | 28 сентября, 2015, 12:29 пп
  • Фотографії необхідно робити на всіх, навіть на новонароджену дитину. Перечитайте ще раз інструкції на зелену карту, де все сказано, в тому числі і про правильний розмір фоторафій на зелену карту. Я не знаю, чи в курсі працівники салонів як правильно робити фотографії на зелену карту-про це ви повинні запитати в них.

   Posted by Dana Hope | 28 сентября, 2015, 3:22 пп
 19. добрий день у закордоному паспорті місто написано по украінськи через дефіс по англійськи (…../ukr)
  що потрібно напмсати?
  дякую.

  Posted by tania | 28 сентября, 2015, 12:43 пп
  • У закордонному паспорті інформація як правило пишеться латинськими буквами. Якщо ми говоримо про Івано-Франківськ, то правильне написання буде Ivano-Frankivsk.

   Posted by Dana Hope | 28 сентября, 2015, 3:19 пп
 20. ні ні написано по украінськи, але це не тільки у мене ,що писати

  Posted by tania | 28 сентября, 2015, 4:10 пп
 21. Доброго вечора! Я заповнювала анкету у 2013 році і не виграла, чи можу я заповнити знову? І в разі програшу чи взагалі можна заповнювати анкету кожного року?

  Posted by Оксана | 4 октября, 2015, 9:18 пп
 22. А те що я не знаю англійської, як перевести сайт на українську???

  Posted by Андрій | 6 октября, 2015, 1:39 пп
  • Якщо ви задаєте це питання- то ви явно не читали мого посту про подачу аплікації: там детально написано українською мовою як і що писати.

   Posted by Dana Hope | 7 октября, 2015, 1:41 дп
 23. і те що в мене немає закордоного паспорта це проблема? він обовязково має бути?

  Posted by Андрій | 6 октября, 2015, 1:41 пп
  • Наявність чи відсутність закордонного паспорту не має нічого спільного з питаннями в аплікації на лотерею. Закордонний паспорт вам буде необхідний якщо ви виграєте зелену карту.

   Posted by Dana Hope | 7 октября, 2015, 1:38 дп
 24. Доброго дня!!! Вибачаюсь що турбую, але я хотiв ще раз переконатись , щоб не зробти помилку , -якщо дитина за віком старше 21 року, то графу в аплiкацii де дiти, залишаемо пустий рядок.Чи заповнюємо?а фото не прикрiпляемо.Дякую за вiдповiдь.З пов.Влад

  Posted by Влад | 8 октября, 2015, 2:41 пп
 25. доброго дня я ще не маю іноземного паспорта в вирішив заповнити заявку,ви не підкажите як правильно буде Andriy чи Andrii…..дякую напед

  Posted by Андрій | 14 октября, 2015, 3:19 пп
 26. Доброго дня. Підкажіть будь ласка. При заповненні анкети на green card я подала невірну електронну адресу.
  Що буде у разі виграшу, чи можуть через це виникнути поблеми? Дякую!

  Posted by oksana | 16 октября, 2015, 8:48 дп
  • не повинно бути проблем, оскільки ви перевіряєте результати виграшу самі за допомогою конфірмаційного номеру на сайті лотереї, починаючи з травня.

   Posted by Dana Hope | 25 октября, 2015, 2:58 дп
 27. Якщо вам не важко скиньте будь -ласка сайт де можна безкоштовно заповнити анкету на грін карту на 2016 рік ! Завчасно дякую!!)

  Posted by Ginka | 21 октября, 2015, 2:02 дп
 28. Заповнювати латинськими буквами з малої букви?. В мене в паспорті закордонному пише прізвище імя по батькові всі літери з веикої букви, як мені вказувати в заявці?

  Posted by Зоряна | 25 октября, 2015, 3:47 пп
 29. А по батькові потрібно вказувати.якщо є чоловік і син???Чи ставити галочку що мідл нейм відсутній?

  Posted by Зоряна | 25 октября, 2015, 8:29 пп
 30. Підкажіть будь ласка при заповненні заяви на своє імя вказала неправильну дату народження чоловіка це може стати проблемою у разі виграшу? Дякую за відповідь!!!!!!!!

  Posted by oksana | 27 октября, 2015, 10:31 пп
 31. А чому неможуть зробити,щоб українською мовою заповнювати анкету???

  Posted by Sem | 6 июня, 2016, 10:30 дп

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: