//
you're reading...
Зелёная карта (green card), УКРАЇНСЬКИЙ БЛОГ

РОЗПОЧАЛАСЬ ПЕРЕВІРКА РЕЗУЛЬТАТІВ РОЗІГРАШУ ЛОТЕРЕЇ «ЗЕЛЕНА КАРТА-2015» (DV-lottery-2015)

1 травня 2014 року на офіційному сайті лотереї за адресою http://www.dvlottery.state.gov  розпочалась перевірка результатів розіграшу «зелена карта-2015». Подача аплікацій на лотерею проводилась  минулого року: від 1 жовтня до 2 листопада 2013 року, і тільки тепер апліканти мають можливість перевірити чи виявилися їхні заявки серед виграшних

На даний момент ви можете перевірити результати  ваших аплікацій за два поточних роки: dvlottery-2014 та dvlottery-2015. Навіть якщо ваша аплікація не виявилася серед виграшних, вебсайт лотереї радить зберігати «підтверджуючі номера» заявки аж до 30 червня 2015 року, на випадок якщо проводитиметься додаткове лосування заявок лотереї dv-lottery 2015.

Щоб перевірити результати вашої аплікації вам необхідно вписати такі дані:

В графі 1 (confirmationnumber) ви вдруковуєте свій «підтверджувальний номер» («конфірмейшн номер»).

В графі 2-ваше прізвище (тільки прізвище, без імені!!!)

В графі 3-РІК вашого народження (лише рік, а не повну дату! Наприклад, 1981)

В графі 4-повторіть все, що бачите зліва від чистого вікна-букви і цифри. Це є необхідно для підтвердження того, що ви не авторобот.

Якщо при перевірці вам видало HAS NOT BEEN SELECTED, то значить, що ваша заявка не виграла. Якщо при перевірці результатів ви постійно отримуєте помилку-перевірте ще раз, чи правильно ви вписуєте свій «конфірмейшн номер». Буква «O» і цифра «0″ виглядають подібно, тому спробуйте обидва варіанти, якщо постійно отримуєте помилку. Також, в чому я нещодавно переконалася сама коли допомагала людині перевірити результати розіграшу: якщо ви постійно отримуєте помилку системи, спробуйте в графі «прізвище» написати своє ім»я. Можливо, що при заповненні онлайн-лотереї ви зробили помилку при написанні імені та прізвища в правильній графі, і тому зараз не можете перевірити результатів розіграшу.

Відповідно, фраза HAS BEEN SELECTED означатиме, що вам слід розпочинати збір документів для офірмлення на іміграційну візу та пакувати валізки. 🙂

Якщо ви зовсім не знаєте англійської мови, і хочете зрозуміти зміст написаного, я раджу користуватися онлайн перекладачами на зразок http://www.translate.meta.ua, translate.google.com або будь-яким іншим. Для цього вам необхідно виділити анлійський текст для його подальшого копіювання і помістити скопійований текст в графу для перекладу.

І ще одна важлива річ: якщо ви забули записати ваш «підтверджувальний номер», ви можете його поновити. Для цього вам необхідно зайти на сайт лотереї для перевірки результатів: https://www.dvlottery.state.gov/ESC/, а пізніше натиснути на « ForgotConfirmationNumber” (забув(ла) «підтверджувальний номер»)-це є графа 1-«confirmation number» і фраза голубим шрифтом зправа. Відкриється нова сторінка, де ви повинні будете вписати вашу приватну інформацію: Рік розіграшу лотереї (2015) (DiversityVisaLotteryProgramYear), ваше прізвище, ім»я та по-батькові-власне так, як це було оригінально зазначено на вашій онлайн лотереї; потім йде дата народження: день, місяць, рік народження, а також адреса вашої почтової скриньки (імейл). Наприкінці ви знову повинні будете пройти автентифікацію (підтвердити, що ви не авторобот, вписавши зазначені цифри і букви). Закінчивши з формою натиснути «submit». Однак, якщо ви подавали аплікацію через компанію, то скоріш  за все імейл-адреса буде не ваша приватна, а компанії, тому поновити номер вам скоріш за все не вдасться.

Намагайтеся перевірити результати вашої аплікації за «один присіст», паралельно не переключаючись на інші вебсайти (програми) і не відходячи на довгий час від комп»ютера, оскільки маєте шанс отримати повідомлення session timed out.

 

 

 

 

About Dana Hope

Если бы счастье умело разговаривать, оно бы вам каждую минуту звенело под ухом: "Посмотри на меня. Я здесь: в улыбке твоих детей, в ароматном запахе утреннего кофе, в любви твоего мужа, в заботливой ласке твоих родителей..." Но оно молчит, надеясь только на нашу интуицию и правильное восприятие мира.. Как шутит мой муж, я воспринимаю жизнь как авантюру, а не как наказание. Только законченная авантюристка может согласиться иммигрировать в чужую страну на 9-м месяце беременности, без работы, знакомств и особенных денег (как турист), и в то же время свято верить в "светлое будущее в новой стране". За свой довольно таки большой стаж в журналистике, я успела поработать на телевидении, пресс-агентствах, журналах и газетах и более 8 лет-на радио ("Радио Свобода" и "Голос Америки"). В Америке пришлось снова начинать всё с нуля, и методом "научного тыка" браться за разные работы и специальности, получать новое образование и искать себя в этой новой, но такой интересной стране. Я не понимаю людей, которые считают иммиграцию-предательством. Это в первую очередь-Познание другой жизни, культуры, социума, и самого себя. Мы все в течении своей жизни делаем выбор: не раз, и не два, а порой каждую минуту, решаясь пойти тем или иным путем. И этот наш выбор (хотя он и называется "наш"), всё же влияет на жизнь многих людей-в позитивную или негативную сторону. Моя иммиграция помогла мне избавится от многих предрассудков по отношению к жизни, "тупым" американцам (они не тупые, они просто наивные), жизненным ценностям и много чему другому. Именно здесь я впервые поняла истинную прелесть тупой американской улыбки (how are you?): она несет незнакомым людям позитив, а не тупое безразличие и раздражение. Ведь то, как ты воспринимаешь мир и других вокруг себя-основа твоего благополучия и счастья, которое не всегда зависит от количества денег в кармане.

Обсуждение

 1. Доброго дня. Підкажіть будь ласка, що робити, якщо система вказує на мій номер як на некоректний, тому що він починається з цифр 2015, а не 2014. Дякую.

  Posted by Олександр | 1 мая, 2014, 9:35 дп
  • Дійшло — перевірка з 1 числа з полудня, значить увечері перевірю.)

   Posted by Олександр | 1 мая, 2014, 9:48 дп
  • Значить ви зайшли на перевірку результатів виграша за позаминулу лотерею. як я писала, можна перевіритирезультати за два минулих роки: DV-2-14 i DV-2015. Будьте уважні який рік ви перевіряєте-там є два різних лінки.

   Posted by Dana Hope | 1 мая, 2014, 2:24 пп
 2. Доброго дня Дана. Дуже дякую за Ваш блог. Почерпнув дуже багато корисної для себе інформації. Справа в тому що ми з дружиною виграли DV-lottery-2015. Зараз виникає надзвичайно багато питань, що робити дальше. Якщо можно порекомендуйте будьласка в якому штаті зупинитись. Ми Плануємо виїзджати сімєю. Я з дружиною та двоє дітей (8 та 2 роки). Знання англійської мінімальні , але на протязі цього року будем старатись їх покращувати. І ще одне питання, скільки орієнтовно будуть коштувати медична страховка та оформлення решти необхідних документів безпосередньо в америці? Ще раз дякую Вам за розуміння.

  Posted by Віталій | 12 мая, 2014, 9:01 дп
 3. Підкажіть будь-ласка чи буде цього року проводитись наступна реєстрація аплікацій на розіграш DV-2016???
  Буду дуже вдячний за інформацію.

  Posted by Олег | 16 сентября, 2014, 6:36 дп
 4. потрібно набирати в якому році я подавав чи в тому який зараз рік?

  Posted by Nazar | 7 мая, 2015, 8:05 пп
  • Перевіряти потрібно що дня чи тіки раз бо я раз перивірив і вибило че(Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.)дякую на перед?

   Posted by Паша | 7 мая, 2015, 8:12 пп
   • Достатньо перевірити лише раз, однак не викидайте свого конфірмаційного номеру на випадок, якщо буде проводитися додаткове голосування.

    Posted by Dana Hope | 7 мая, 2015, 9:47 пп
  • Рік подачі у вас вказано в підтверджувальних номері. Наприклад, якщо ви подавали минулого року, то ваш номер починатиметься з 2016. Якщо позаминулого року-то 2015.

   Posted by Dana Hope | 7 мая, 2015, 9:42 пп

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: