//
you're reading...
Зелёная карта (green card), УКРАЇНСЬКИЙ БЛОГ

ПЕРЕВІРКА РЕЗУЛЬТАТІВ ЛОТЕРЕЇ DVLOTTERY-2014

Хочу прояснити декілька моментів, тому що кожного року я отримую одні і ті ж самі запитання, незважаючи на те, що багато і часто пишу про сам процес розіграшу зеленої карти та умови лотереї.

По-перше, подавати аплікацію на зелену карту можна не будь-коли, а в конкретно зазначений час. Як правило, лотерея проводиться восени кожного року (в жовтні-листопаді), і триває лише 30 днів. Протягом цього часу ви можете подавати вашу онлайн аплікацію на офіційному вебсайті лотереї http://www.dvlottery.state.gov  При цьому, аплікація і ваша участь в лотереї НІЧОГО НЕ КОШТУЮТЬ. Більш детально про умови лотереї (в тому числі в українському перекладі) читайте на блозі під рубрикою «зелена карта».

По-друге, лотерея проводиться не на календарний рік, а на два роки опісля, оскільки займає певний час (від 7-12 місяців після закінчення розіграшу) підготовка на опублікування результатів, і ще приблизно 6-12 на оформлення самих іміграційних віз для тих, чиї заявки виявилися виграшними. Тому, якщо восени 2013 року буде проводитися черговий розіграш зеленої карти, то називатися він буде не dvlottery-2013, a dvlottery-2015.

Тепер щодо перевірки результатів лотереї. На даний момент ви можете перевірити результати  ваших аплікацій за два поточних роки: dvlottery-2013, i dvlottery-2014 (тобто лотереї, котрі проводилися в 2011 та 2012 роках). Результати онлайн аплікацій DV-2013 (тобто тих, котрі брали участь в розіграші від 3 жовтня 2011 по 5 листопада 2011) будуть зберігатися в системі для їхньої перевірки ще до 30 вересня 2013 року. https://www.dvlottery.state.gov/

Паралельно проходить перевірка результатів минулорічної лотереї DV-2014 (що проводилася 2 жовтня 2012 року по 3 листопада 2012 року) , результати котрої можна буде перевірити аж до 30 червня 2014 року. Вебсайт-той самий: https://www.dvlottery.state.gov/

Адміністрація лотереї радить зберігати ваші «конфірмейшн номера» до жовтня 2013 року, навіть якщо вони не виявилися виграшними: якщо не набереться достатня кількість кваліфікованих аплікантів, адміністрація лотереї проводитиме ДОДАТКОВИЙ РОЗІГРАШ в жовтні 2013 року, і ваша заявка матиме другий шанс.

Щоб перевірити результати вашої аплікації вам необхідно вписати такі дані:

В графі 1 (confirmation number) ви вдруковуєте свій «конфірмейшн номер».

В графі 2-ваше прізвище (тільки прізвище, без імені!!!)

В графі 3-РІК вашого народження (лише рік, а не повну дату!)

Графі 4-повторіть все, що бачите зліва від чистого вікна-букви і цифри.

Якщо при перевірці вам видало HAS NOT BEEN SELECTED, то значить, що ваша заявка не виграла. Якщо при перевірці результатів ви постійно отримуєте помилку-перевірте ще раз, чи правильно ви вписуєте свій «конфірмейшн номер». Буква «O» і цифра «0» виглядають подібно, тому спробуйте обидва варіанти, якщо постійно отримуєте помилку. Також, в чому я нещодавно переконалася сама, коли допомагала людині перевірити результати розіграшу, якщо ви постійно отримуєте помилку системи, спробуйте в графі «прізвище» написати своє ім»я-можливо, що при заповненні онлайн-лотереї ви зробили помилку при написанні імені та прізвища в правильній графі, і тому зараз не можете перевірити результатів розіграшу.

Якщо ви зовсім не знаєте англійської мови, і хочете зрозуміти зміст написаного, я раджу користуватися онлайн перекладачами на зразок http://www.translate.meta.ua, або будь-яким іншим. Для цього вам необхідно виділити анлійський текст для його подальшого копіювання і помістити скопійований текст в графу для перекладу.

Удачі вам в розіграші та добрих новин!

About Dana Hope

Если бы счастье умело разговаривать, оно бы вам каждую минуту звенело под ухом: "Посмотри на меня. Я здесь: в улыбке твоих детей, в ароматном запахе утреннего кофе, в любви твоего мужа, в заботливой ласке твоих родителей..." Но оно молчит, надеясь только на нашу интуицию и правильное восприятие мира.. Как шутит мой муж, я воспринимаю жизнь как авантюру, а не как наказание. Только законченная авантюристка может согласиться иммигрировать в чужую страну на 9-м месяце беременности, без работы, знакомств и особенных денег (как турист), и в то же время свято верить в "светлое будущее в новой стране". За свой довольно таки большой стаж в журналистике, я успела поработать на телевидении, пресс-агентствах, журналах и газетах и более 8 лет-на радио ("Радио Свобода" и "Голос Америки"). В Америке пришлось снова начинать всё с нуля, и методом "научного тыка" браться за разные работы и специальности, получать новое образование и искать себя в этой новой, но такой интересной стране. Я не понимаю людей, которые считают иммиграцию-предательством. Это в первую очередь-Познание другой жизни, культуры, социума, и самого себя. Мы все в течении своей жизни делаем выбор: не раз, и не два, а порой каждую минуту, решаясь пойти тем или иным путем. И этот наш выбор (хотя он и называется "наш"), всё же влияет на жизнь многих людей-в позитивную или негативную сторону. Моя иммиграция помогла мне избавится от многих предрассудков по отношению к жизни, "тупым" американцам (они не тупые, они просто наивные), жизненным ценностям и много чему другому. Именно здесь я впервые поняла истинную прелесть тупой американской улыбки (how are you?): она несет незнакомым людям позитив, а не тупое безразличие и раздражение. Ведь то, как ты воспринимаешь мир и других вокруг себя-основа твоего благополучия и счастья, которое не всегда зависит от количества денег в кармане.

Обсуждение

Комментариев нет.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: