//
you're reading...
Зелёная карта (green card), Моя Америка, УКРАЇНСЬКИЙ БЛОГ

РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ НОВИЙ РОЗІГРАШ ЗЕЛЕНОЇ КАРТИ: DV-2014

Онлайн регістрація на черговий розіграш зеленої карти-DV-2014-розпочнеться у вівторок, 2 жовтня 2012 року і триватиме до 3 листопаду, 2012 року.  Повний переклад інструкцій щодо вимог та кваліцікації кандидатів на лотерею «зелена карта», а також інформації щодо заповнення онлайн аплікації ви можете прочитати тут: http://travel.state.gov/pdf/DV_2014_Instructions_ukr.pdf

У цьогорічній лотереї не братимуть участь вихідці з країн, з котрих до США за попередні 5 років іммігрувало понад 50 тисяч осіб. Перелік цих країн наведено нижче: БАНГЛАДЕШ, БРАЗИЛІЯ, КАНАДА, КИТАЙ (материкова частина), КОЛУМБІЯ, ДОМІНІКАНСЬКА РЕСПУБЛІКА, ЕКВАДОР, САЛЬВАДОР, ГАЇТІ, ІНДІЯ, ЯМАЙКА, МЕКСИКА, ПАКИСТАН, ФІЛІППІНИ, ПЕРУ, ПОЛЬЩА, ПІВДЕННА КОРЕЯ, ОБ’ЄДНАНЕ КОРОЛІВСТВО ВЕЛИКОБРИТАНІЇ (окрім Північної Ірландії) включно із залежними територіями та В’ЄТНАМ.

Як зазначено на офіційному вебсайті лотереї, «Держдепартамент США використовує спеціальні технології та інші засоби, щоб ідентифікувати осіб, котрі вдаються до шахрайства з метою нелегальної імміграції, або тих, хто надсилає більше однієї заявки».

ОНЛАЙН АПЛІКАЦІЯ ЛОТЕРЕЇ БУДЕ ДОСТУПНОЮ НА ОФІЦІЙНОМУ ВЕБСАЙТІ WWW.DVLOTTERY.STATE.GOV ЛИШЕ ПІД ЧАС РОЗІГРАШУ!!! 

Заявки на участь у розіграші ДВ-2014 потрібно подати у електронному вигляді у період з 12:00 за Східним Літнім Часом (GMT-4) 2 жовтня 2012 року (вівторок) до 12:00 за Східним Літнім Часом (GMT-4) 3 листопада 2012 року (субота). Апліканти можуть знайти електронну форму заявки на участь у диверсифікаційній лотереї на www.dvlottery.state.gov протягом реєстраційного періоду. Участь в лотереї є абсолютно безкоштовною!

ВИМОГИ ДО ПРЕТЕНДЕНТІВ
Перш за все, ви повинні бути вихідцем з однієї з країн, котрі беруть участь у даному розіграші (перелік країн, що не беруть участі в цьогоріному розіграші лотереї наведено вище. Україна бере участь в цьогорічній лотереї: DV Lottery-2014). У більшості випадків такою країною є та, у якій ви народились. Проте, існують ще два шляхи,згідно з якими ви можете бути допущеними до участі.
Перший: якщо ви народились у країні, вихідці з котрої не допускаються до участі у Програмі, але ваша дружина/чоловік народилася/народився у країні, вихідці з якої можуть брати участь у розіграші (наприклад, ви народжені в Польщі, котра цього року не братиме участі в лосуванні), то ви
можете зазначити у відповідній графі країну, в якій народилася/народився дружина/чоловік за умови, що ви та ваш чоловік/дружина отримають візи та виїдуть до США одночасно. Другий: якщо ви народились у країні, вихідці з якої не допускаються до участі у Програмі, але жоден з ваших батьків не народився у цій країні і постійно не проживав на момент вашого народження, то ви можете вважатися вихідцем з країни, де народився один з ваших батьків, якщо це країна, вихідці з якої допущені до участі у ДВ-2014.

ОСВІТА:  Ви повинні мати освіту або професійну підготовку, яка відповідає
умовам Програми ДВ. Ви повинні АБО закінчити середню школу чи її еквівалент, яким вважається успішно закінчений курс 12-річної початкової та середньої освіти, АБО мати впродовж останніх п’яти років дворічний робочий стаж, який вимагає не менше двох років професійно-технічної підготовки.

Всі заявки претендента будуть дискваліфіковані, якщо від його імені буде отримано більше ОДНІЄЇ заявки, незалежно від того, хто їх надішле!!! Ви можете подавати заявку самі або довірені особи можуть подати заявку від Вашого імені.

Як і минулого року, якщо заявка зареєстрована правильно і успішно, то на дисплеї
з’явиться підтвердження, яке міститиме ім’я та унікальний номер-підтвердження (confirmation number). Ви маєте роздрукувати це підтвердження або скопіювати і вислати собі його імейлом, оскільки без цього номеру ви не зможете провірити свій виграш. Починаючи з 1 травня 2013 року, ви матимете можливість самостійно перевірити статус своєї заявки за допомогою Електронної Системи Перевірки Статусу, натиснувши на лінк Перевірка Статусу Заявки на сайтіwww.dvlottery.state.gov і ввівши Ваш унікальний номер-підтвердження та особисту інформацію. Надзвичайно важливим є збереження номеру-підтвердження, тому що Електронна Система Перевірки Статусу буде єдиним засобом інформування Вас про виграш у ДВ-2014,надання інструкцій про подальші дії, та повідомлення про Вашу співбесіду на отримання імміграційної візи.

ЗАЯВКИ У ПАПЕРОВОМУ ВИГЛЯДІ ПРИЙМАТИСЯ НЕ БУДУТЬ!  

У Вашій заявці слід вказати вашого чоловіка або дружину, а також усіх неодружених дітей віком до 21 року, не залежно від того, чи вони проживають із Вами, і чи мають намір іммігрувати в США разом з вами. Виключення становлять діти, що вже є громадянами США чи мають статус постійного мешканця США. Дружині/чоловіку та/або дитині, які вже є громадянами США або постійними мешканцями США, непотрібна імміграційна віза. Однак, ви все одно повинні включити їх та їхні фотокартки в свою заявку. Якщо ви не надасте інформацію щодо Вашої дружини/чоловіка та/або дитини/дітей — Вашу заявку буде дискваліфіковано.

ФОТОГРАФІЇ Заявку буде дискваліфіковано, якщо до неї не буде докладено всіх необхідних фотокарток. До заявки потрібно прикласти нещодавно зроблені фотокартки:

*Претендента
*Його/її дружини/чоловіка
*Кожного з їхніх дітей віком до 21 року (на момент подання електронної заявки), включаючи рідних, всиновлених у встановленому законом порядку та пасинків і пасербиць, навіть якщо діти живуть окремо від претендента і не збираються іммігрувати до США за диверсифікаційними візами.
Фотографія має бути зроблена на світлому нейтральному фоні. Глибина кольору-24 біт. Формат графічного файлу:  JPEG. Якщо ви користуєтеся сканером, його потрібно налаштувати на глибину кольору 24 біт (True Color). Розмір фотокартки: максимальний розмір 240 кілобайт (240KB). Роздільна здатність: 600 пікселів у висоту на 600 пікселів у ширину. Роздільна здатність сканера: 300 точок на дюйм (300 dpi).

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЙНОЇ ФОРМИ
Для того, щоб подати заявку на участь у лотереї ДВ-2014, існує лише один спосіб. Необхідно подати форму DS 5501, (електронна візова диверсифікаційна форма), яку можна заповнити лише на EDV сайті www.dvlottery.state.gov.

При заповненні реєстраційної форми, претенденти повинні будуть надати таку інформацію:
1. ПОВНЕ ІМ’Я – Прізвище, ім’я, по-батькові.
2. ДАТА НАРОДЖЕННЯ – Число, місяць, рік.
3. СТАТЬ – Чоловіча або жіноча.
4. МІСТО/СЕЛО, У ЯКОМУ НАРОДИВСЯ.
5. КРАЇНА, У ЯКІЙ НАРОДИВСЯ – Назва країни повинна відповідати сучасній
назві країни, у якій народився аплікант.
6. КРАЇНА ПОХОДЖЕННЯ ДЛЯ ДВ ПРОГРАМИ – Країна походження, як правило, співпадатиме з країною народження. Країна походження не пов’язана з країною проживання. Якщо Ви народились в країні, яка не допускається до участі у Програмі ДВ, будь-ласка, перегляньте інструкції щодо
інших шляхів, за якими Ви можете бути допущені до участі.
7. ФОТОКАРТКА ПРЕТЕНДЕНТА – Див. технічну інформацію стосовно специфікацій зображень. Якщо у Вас є дружина/чоловік та діти, обов’язково додайте їхні фотокартки.
8. ПОШТОВА АДРЕСА – Адреса, місто/село, район/графство/провінція/штат, поштовий індекс,країна.
9. КРАЇНА, В ЯКІЙ ВИ МЕШКАЄТЕ СЬОГОДНІ.
10.НОМЕР ТЕЛЕФОНУ (якщо є).
11.АДРЕСА ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ: Надайте електронну адресу, до якої Ви маєте прямий доступ. Ви не отримаєте офіційного листа про виграш на цю адресу. Однак, якщо Ваша заявка стане виграшною і Ви надішлете відповідь-підтвердження виграшу через Електронну Систему Перевірки
Статусу, Ви отримаєте повідомлення електронною поштою від Консульського центру Кентуккі (КЦК), про те що деталі, щодо співбесіди на отримання імміграційної візи, доступні через лінк Перевірка Статусу Заявки. КЦК не надсилає повідомлень про виграш у Лотереї, проте може зв’язатися з Вами через вказану електронну адресу для уточнення деяких даних.
12.Вкажіть найвищий РІВЕНЬ ОСВІТИ, який Ви отримали, вибравши один із варіантів: (1) лише початкова освіта, (2)незакінчена середня освіта, (3) середня освіта, (4) середня спеціальна освіта, (5) незакінчена вища освіта, (6)вища освіта, (7) магістратура, (8) ступінь магістра, (9) аспірантура, (10) ступінь кандидата або доктора наук.

13.СІМЕЙНИЙ СТАН – Неодружений/на, одружений/на, розлучений/на, вдівець (вдова), офіційно проживаю окремо.

14.ВІДОМОСТІ ПРО ДІТЕЙ – ОБОВ’ЯЗКОВО: Ім’я, дата та місце народження вашої дружини/чоловіка та всіх рідних дітей. Також треба вказувати дітей, всиновлених у встановленому законом порядку, та пасинків і пасербиць (окрім тих, які вже є громадянами США або мають право на постійне проживання у Сполучених Штатах), навіть якщо Ви вже не перебуваєте у шлюбі з батьком/матір’ю дитини або якщо дружина/чоловік або дитина мешкають окремо від Вас і не планують іммігрувати до США разом з Вами. Слід мати на увазі, що діти, яким виповнився 21 рік і більше, а також діти, які перебувають у шлюбі, не мають права на отримання диверсифікаційних віз. Однак Закон США передбачає деяківиключення: якщо Ви подали електронну заявку ДВ до того, як Вашій неодруженій дитині виповниться 21 рік, і 21 виповнюється до моменту отримання візи, у процесі обробки візової справи дитина вважатиметься як така, що ще не досягла 21-річного віку. Вам не потрібно зазначати у заявці дружину/чоловіка або дитину, які вже є громадянами США чи мають статус Постійного Мешканця США, оскільки вони не кваліфікуються на отримання імміграційної візи. Якщо претендент не надасть інформації про всіх своїх дітей, його заявка буде дискваліфікована.

15.ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДРУЖИНУ/ЧОЛОВІКА – Ім’я, дата народження, стать, місто/село, у якому народилася/народився, фотокартка. Якщо претендент не надасть інформації про дружину/чоловіка, його заявка буде дискваліфікована. Ви повинні вказувати дані дружини/чоловіка, навіть якщо плануєте розлучатися до отримання візи типу ДВ.

16.ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДІТЕЙ – Прізвище, ім’я, дата народження, стать,
місто/село, країна, де народився/народилась, фотокартка; включіть
всіх дітей, зазначених у пункті 14.

Пам’ятайте: Державний департамент США ніколи не вимагає участі агенції у заповненні
анкети на «Грін кард». Участь у Диверсифікаційній лотереї завжди безкоштовна. Якщо Ви все ж таки користуєтесь послугами посередників, Ви повинні бути присутніми при заповненні заявки. Ви також повинні зберегти лист-підтвердження та унікальний номер-підтвердження. Посередники можуть спробувати заволодіти номером-підтвердженням для того, щоб незаконно вимагати гроші або послуги в обмін на інструкції про подальші дії, які
повинні бути вислані безпосередньо Вам.

About Dana Hope

Если бы счастье умело разговаривать, оно бы вам каждую минуту звенело под ухом: "Посмотри на меня. Я здесь: в улыбке твоих детей, в ароматном запахе утреннего кофе, в любви твоего мужа, в заботливой ласке твоих родителей..." Но оно молчит, надеясь только на нашу интуицию и правильное восприятие мира.. Как шутит мой муж, я воспринимаю жизнь как авантюру, а не как наказание. Только законченная авантюристка может согласиться иммигрировать в чужую страну на 9-м месяце беременности, без работы, знакомств и особенных денег (как турист), и в то же время свято верить в "светлое будущее в новой стране". За свой довольно таки большой стаж в журналистике, я успела поработать на телевидении, пресс-агентствах, журналах и газетах и более 8 лет-на радио ("Радио Свобода" и "Голос Америки"). В Америке пришлось снова начинать всё с нуля, и методом "научного тыка" браться за разные работы и специальности, получать новое образование и искать себя в этой новой, но такой интересной стране. Я не понимаю людей, которые считают иммиграцию-предательством. Это в первую очередь-Познание другой жизни, культуры, социума, и самого себя. Мы все в течении своей жизни делаем выбор: не раз, и не два, а порой каждую минуту, решаясь пойти тем или иным путем. И этот наш выбор (хотя он и называется "наш"), всё же влияет на жизнь многих людей-в позитивную или негативную сторону. Моя иммиграция помогла мне избавится от многих предрассудков по отношению к жизни, "тупым" американцам (они не тупые, они просто наивные), жизненным ценностям и много чему другому. Именно здесь я впервые поняла истинную прелесть тупой американской улыбки (how are you?): она несет незнакомым людям позитив, а не тупое безразличие и раздражение. Ведь то, как ты воспринимаешь мир и других вокруг себя-основа твоего благополучия и счастья, которое не всегда зависит от количества денег в кармане.

Обсуждение

 1. на якій мові потрібно заповнювати анкету?

  Posted by Ulyana | 4 октября, 2012, 6:22 пп
 2. при заповненні грін карти неповнолітня дитина народилася впольщі писати країну народження чи писати адресу батька головного апліканта з україни

  Posted by я | 5 октября, 2012, 8:04 дп
  • сімя з україни хоче заповнити грін кагту батько головний аплікант народився вукраїні старший син і дружина також молодший нар в польщі яку адресу написати молодшого а якщо приписати до батька то писати місце народження батька в графі

   Posted by я | 5 октября, 2012, 8:20 дп
   • місяць в графі писати 5 жовтня 1980 чи 5 10 1980

    Posted by я | 5 октября, 2012, 8:35 дп
   • Пишеться спочатку «день» /5/, а потім у списку вибираєте місяць-«October».

    Posted by Dana Hope | 9 октября, 2012, 3:11 дп
   • Ви не пишете адресу проживання дитини-лише місце іі/його народження /у даному випадку це буде Польща/. Кваліфікація йтиме за місцем народження головного апліканта /батька чи матері/, а не дитини.

    Posted by Dana Hope | 9 октября, 2012, 3:14 дп
  • Ви мусите написати правду де народилася дитина /Польща/, а свою адресу ви напишите в аплікаціі і так-це одна з необхідних інформацій на аплікаціі.

   Posted by Dana Hope | 9 октября, 2012, 3:15 дп
 3. як правильно написати імя дмитро і галина по англійськи

  Posted by я | 5 октября, 2012, 12:22 пп
  • Ви повинні писати так як написано у ваших українських закордонних паспортах. Я бачила двояке написання імені Галина у вихідців з України:» Halyna» і «Galyna»-головне, щоб потім не було розбіжностей у ваших документах. А Дмитро пишеться Dmytro.

   Posted by Dana Hope | 9 октября, 2012, 3:09 дп
 4. Що означає Mailing Address
  8a. In Care Of
  8b. Address Line 1
  8c. Address Line 2

  Posted by Yulia | 7 октября, 2012, 2:19 пп
  • Mailing Address-це почтова адреса
   8а-Якщо ви хочете, щоб майбутня кореспонденція приходила не на вашу безпосередню адресу, а на адресу ваших знайомих чи друзів, то ім»я вашого знайомого писатиметься тут:
   Наприклад:
   Yuliya N (ваше ім»я)
   In Care Of: Ivan Petrenko (ім»я вашого знайомого)
   123 Elm
   Chicago, IL 60610
   USA
   8b -почтова адреса ваша чи ваших друзів
   8c-на випадок, якщо не вистарчило місця для написання адреси в попередньому ряді, ви можете її дописати тут
   Якщо ви подаєте свою власну почтову адресу, то вам не треба нічого писати в рядку «in Care Of».
   Наприклад:
   Yulia N
   Muchna Street, 8, ap.12
   Lviv, Ukraine, 79054

   Posted by Dana Hope | 8 октября, 2012, 3:21 дп
 5. вимагається надсилати заявки до 12 год літньго часу, скажіть будьласка, до котроЇ години в УкраЇні я повинна надіслати заявку(на наш час), бо мені не зрозуміло. дякую.

  Posted by Natalya | 9 октября, 2012, 11:18 дп
  • Це не означає, що ви можете подавати аплікацію щодня лише до 12 години:) Йдеться про те, що розиграш лотереі закінчиться 3 листопада 2012 року о 12 годині. Так що подавайте аплікацію якнайшвидше і не чекайте останнього дня.

   Posted by Dana Hope | 11 октября, 2012, 4:10 пп
 6. і ще одне питання: в разі виграшу получає візу тільки заявник чи всі члени сім,Ї? в консульство на співбесіду і по візи Їде вся сім,я чи лише заявник?мене цікавить чи зможу я виЇхати одразу зі своЇм чоловіком ,чи спочатку одна , а через деякий час і інші члени сім,Ї??? наперед дякую за розтлумачення! )))

  Posted by Natalya | 9 октября, 2012, 11:54 дп
  • У випадку виграшу зелену карту отримають всі члени вашої сім»і: ви, чоловік, не одружені діти віком до 21-го року /при умові, що всі вони були зазначені у вашій заявці на лотерею! Якщо ви не подали їхніх даних та фотографій -ваша заявка може бути дискваліфікована як невірна/. Так що ви зможете отримати іміграційну візу та виїхати всі разом.

   Posted by Dana Hope | 11 октября, 2012, 4:08 пп
 7. Добрий день в мене запитання наступного характеру я виграв грін кард але із застарілими даними там небуло вказано моєї дружини хоча ми на той час вже були одружені коли була подана заявка для участі в лотереї. Дякую за відповіь.

  Posted by vanya | 11 октября, 2012, 9:23 дп
  • Ваня, якщо ви заповняли аплікацію на зелену карту вже будучи одруженим і свідомо не подали інформаціі дружини і свого сімейного статусу в аплікаціі, то згідно з правилами лотереі /читайте в пості про зелену карту де є лінк на український переклад лотереі/ ваша заявка може бути дискваліфікована. Якщо ви одружилися після виграшу зеленоі карти і хочете виїхати до Штатів разом зі своєю дружиною-це може бути можливим, однак на цю тему краще поговоріть з американським посольством /до проходження інтерв»ю/ або іміграційним адвокатом.

   Posted by Dana Hope | 11 октября, 2012, 4:03 пп
 8. які мої дії і чиє легальний шанс скористатися виграшем разом із дружиною. Дякую

  Posted by vanya | 11 октября, 2012, 9:28 дп
 9. скажіть мені Дана якщо мене немає сер освти мене 0 шансів то наіщо в 1 графі про освіту в анкеті є напис неповна сер освіта . а якщо я буду мати заочну середню освіту то зможу подати заяву звичайно на другий рік.

  Posted by я | 12 октября, 2012, 2:00 пп
  • Ви повинні АБО закінчити середню школу чи її еквівалент, яким вважається успішно закінчений курс 12-річної початкової та середньої освіти, АБО мати впродовж останніх п’яти років дворічний робочий стаж, який вимагає не менше двох років професійно-технічної підготовки. Однак, якщо ви одружені, не маєте закінченої середньої освіти та принаймі дворічного стажу роботи, ви все рівно кваліфікуватиметеся, якщо головним аплікантом в лотереї буде виступати ваш чоловік. Перечитайте правила лотереї українською мовою-я їх подавала на сайті під новим постом про розиграш зеленої карти 2014: там багато сказано відносно вимог щодо освіти та кваліфікацією за професією.

   Posted by Dana Hope | 13 октября, 2012, 4:38 дп
 10. Дуже дякую що ви допомагаєте нам .Напишіть якщо село називається Великі Дедеркали то як писати .В українському паспорті пише В Дедеркали в заграничному нічого в чоловіка паспорт за 11 рік Япереклала village Large Dederkaly підкажіть і ще чи саме слово село писати як правильно написати по англійськи село місто як правильно написати Тернопільська обл Заліщицький район .Вибачте за такі питання але кожний переклад в інтернеті інакший напишіть як правильно.В графі Midle Name писати Іванович переведіть чи поставити галку No midle Name в загран паспорті нічого не пише .Вибачте за багато питань але я дуже хочу заповнити анкету .Дуже важко не знаю англійського і не дуже сильна в інтернеті .Дякую.

  Posted by я | 12 октября, 2012, 2:44 пп
  • Якщо не хочете писати по-батькові, то можете поставити галочку під Middle Name (No Middle Name). Англійською мовою «Іванович» буде писатися «Ivanovich».
   Velyki Dederkaly, Ternopil Region (Тернопільська область), район писати не обов»язково, почтовий індекс (наприклад, 39012), Ukraine.

   Posted by Dana Hope | 15 октября, 2012, 2:43 дп
 11. Хочу дописати що за район і область питаю бо треба написати в поштові адресі. Кількість дітей писати 2 чи двоє як по англійськи .

  Posted by я | 12 октября, 2012, 3:05 пп
 12. в ПУНКТІ 8 ПОШТОВА АДРЕСА ПУНКТ 8 Е ЯК НАПИСАТИ РАЙОН ОБЛАСТЬ НЕ ПОМІСТИТЬСЯ В ОДНУ ЛІНІЮ

  Posted by я | 12 октября, 2012, 8:16 пп
 13. Дана я зрозуміла що буду разом з чолоіком якщо він гол аплікант але ми хотіли подати 2 заяви від чоловіка івід дружини щоб збільшити шанси . Заочна середня освіта рахується .Якщо я заповню анкету окремо від чоловіка без сер освіти що буде дискваліфікують чи є шанс . Дайте відповідь на попередні питання .Гарно дякую

  Posted by я | 13 октября, 2012, 10:39 пп
  • Якщо у вас немає закінченої середньої освіти АБО двох років стажу -шанси на отримання зеленої карти можуть бути невеликими, оскільки ви не відповідаєте вимогам лотереї щодо освіти.

   Posted by Dana Hope | 15 октября, 2012, 2:20 дп
  • Якщо ви офіційно одружені можна подавати тільки одну заявку, інакше дискваліфікація

   Posted by vova | 23 октября, 2012, 8:19 дп
   • Ви неправильно зрозуміли: подавати ВІД СВОГО ІМЕНІ можна лише одну заявку, однак, якщо ви офіційно одружені, то ваші шанси на виграш збільшуються, оскільки першу заявку може подавати чоловік як головний аплікант, включивши туди жінку і дітей, а в другому-дружина, як головний аплікант, включивши у свою заявку вас (чоловіка) та дітей.

    Posted by Dana Hope | 23 октября, 2012, 2:26 пп
 14. Дана я нарешты заповнила анкету чоловіку але напевно щось зробила не так я зайшла на офіційний сайт нажала Бегін Ентрі і мені поазало кодове слово я написала в 2 ряду і тоді відкрило саму анкету хоча на всіх відео як зап анкету код видає в кінці анкету заповнила Конфермейшен Номер видало я зробила правильно чи ні

  Posted by я | 20 октября, 2012, 7:42 дп
  • Перший ряд цифр, коли ви тільки но зайшли на сайт лотереі-то це перевірка на варіант «автоспаму»: щоб удостовіритися, що ви реальна фізична особа вас просять набрати ряд цифр. А підтверджуючий номер, котрий вам слід запам»ятати /видрукувати чи собі десь його записати/ видається в самому кінці-після успішної подачі Інтернет-заявки на лотерею.

   Posted by Dana Hope | 20 октября, 2012, 8:08 пп
 15. На сайті Green kartu є зразок написання області Kuivska Oblast, а в вас трактування Тернопільської області — Ternopil Region, я заплуталась, бо переклади в інтернеті дуже різняться, Чортківський, Бучацький райони, с. Новоставці як написати? та ще недавно зустріла в інтернеті постанову КМУ про впорядкування транслітерації українського алфавіту латиницею, де буква Г перекладається Н а не G то як тоді писати імя Галина якщо немає закордонного паспорта?

  Posted by Галина | 20 октября, 2012, 7:58 дп
  • По перше, Київська область аж ніяк не пишеться як Kuivska /в даному випадку читається як «кУівська»:)/, а принаймні Kyivska, хоча це також не вірно. Правільніше писати Kyiv region, Ternopil region. В іноземному /і не лише англійському/ правописанні імена та географічні назви не відміняються: наприклад, вулиця Весняна не буде писатися як Spring Street але як Vesnyana Street.

   Posted by Dana Hope | 20 октября, 2012, 8:04 пп
 16. Дякую за відповідь, а як тоді з назвою району, Чортківський р-н Сhortkiv district? Бучацький р-н Buchach district, Новоставці Novostavtsi. Іванович Ivanovych? Якщо син виграв зелену карту, йому зараз 19 років, цього року він виїхав в Америку то чи маю я його вказувати при поданні своєї заяки

  Posted by Галина | 21 октября, 2012, 2:41 пп
  • В інструкціях на заповнення зеленої карти пишеться: «Дружині/чоловіку та/або дитині, які вже є громадянами США або постійними мешканцями США,
   непотрібна імміграційна віза. Однак, Ви все одно повинні включити їх та їхні фотокартки в свою заявку. Якщо Ви не надасте інформацію щодо Вашої дружини/чоловіка та/або дитини/дітей — Вашу заявку буде дискваліфіковано». Так що ви змушені вказати ім»я вашої дитини та подати його фотографію, однак йому не буде потрібна іміграційна віза. Іванович частіше пишеться як «Ivanovich», однак пишіть так як написано у вашому закордоннному паспорті. Новоставці написано вірно. Район писати не обов»язково, хоча ви переклали правильно.

   Posted by Dana Hope | 23 октября, 2012, 2:36 пп
 17. Що робити якщо в всіх членів сімї є закордоннї паспорти, але через те що видавалися вони давніше написання одного і того ж прізвища відрізняється, то писати треба як по паспорті чи по теперішньому перекладі

  Posted by Галина | 22 октября, 2012, 8:50 дп
 18. Вибачте, що так часто питаю, яле цікаво, якщо батько-аплікатор виграє зелену карту, але не хоче виїзжати, то чи мають право діти виїхати без нього, якщо дитині 17 років або дружина без чоловіка, якщо чоловік не бажає їхати

  Posted by Галина | 22 октября, 2012, 11:02 дп
  • Вас ніхто не буде змушувати виїжджати разом, однак якщо чоловік не скористається виграною зеленою картою і не в»їде до Штатів протягом певного періоду після виграшу-то його зелена карта може пропасти. Так, ви можете з дитиною виїхати без нього.

   Posted by Dana Hope | 23 октября, 2012, 2:28 пп
 19. Доброго дня, скажіть , будь ласка, якщо я подавала заявку на розіграш dv13, то зараз потрібно знову подавати на dv14, це не зарахується, як 2 заявки? Дякую

  Posted by Юлія | 24 октября, 2012, 9:17 дп
  • Юля, ви подавали заявку в минулому році, коли проходив розіграш лотереі DV lottery 2013. Зараз проходить новий розіграш, вже на новий період, тому і називається по-новому: DV lottery-2014. Справа в тому, що зелена карта ніколи не розігрується на наступний рік, а на рік опісля, оскільки виграш публікуються лише в травні наступного року після самого розіграшу, плюс дається ще час на збір документів та проходження Інтерв’ю. Так що DV lottery-2013 та DV lottery-2014-це два різних розіграші, дві різні лотереі, а не одна і та сама.

   Posted by Dana Hope | 30 октября, 2012, 9:29 пп
   • Щиро, Вам вдячна за відповідь. Я запитала, томущо, подававши через агенцію близько 5 років тому, сказали, що не варто поновлювати, анкета «крутитиметься» декілька років (це в агенції поновлювали). Дякую.

    Posted by Юлія | 30 октября, 2012, 9:36 пп
 20. підкажіть будь ласка як буде івано-франківська область.і як написати іванівна по анг.дякую!!!

  Posted by аня | 24 октября, 2012, 11:35 дп
 21. Дана я написала в анкеті по батькові Ivanovych переклала з українського Іванович і ще назва села Великі Дедеркали написала Large Dederkaly поспішила не дочекалася вашого коментарію що буде це дуже велиі помилки чи анкету дискваліфікують .Дуже дякую за відповіді .

  Posted by я | 27 октября, 2012, 8:42 пп
  • Ivanovych також є правильно, однак Великі Дедеркали не треба було перекладати як Large Dederkaly. Проблеми можуть виникнути вже після виграшу, коли ви перекладатимете свої документи та будете проходити співбесіду, однак я не можу вам сказати чи буде це автоматичною дискваліфікацією.

   Posted by Dana Hope | 28 октября, 2012, 2:55 дп
 22. Доброго вам вечора Дана я хочу ще вас запитати фото я робила в фотоательє сама тільки перевірила в Photo Validator мені написало Your photo is valid то це фото є напевно добрі чи там будуть ще перевіряти .додатково.

  Posted by я | 27 октября, 2012, 9:38 пп
  • Photo Validator перевіряє лише правильний розмір фотографії, однак якість, фон та композиційні елементи система не атестує. Якщо ваша фотографія пройшла через цю систему-це вже супер. Думаю, що якість фотографії є також доброю, оскільки робилася фотографія професійно.

   Posted by Dana Hope | 28 октября, 2012, 2:58 дп
 23. Доброго дня. Скажiть, будьласка, як знати що анкета прийнята? Я заповнила на англійській мові, додала фото, в кінці було написано що анкета відправлена, але повідомлення — підтверждення на свою електронну пошту я не отримала.

  Posted by Olga | 30 октября, 2012, 9:15 пп
  • Оля, це повідомлення не повинно було прийти на вашу електронну адресу. Якщо ви отримали в кінці онлайн аплікаціі повідомлення про те, що заявка була успішно подала /successful submission/, в цьому ж повідомленні і був ваш підтверджуючий номер /confirmation number/, котрий вам слід було видрукувати або записати, щоб в травні 2013 року перевірити свій виграш. Сподіваюся, що ви це зробили, бо без цього номеру ви не зможете перевірити результати лотереі.

   Posted by Dana Hope | 30 октября, 2012, 9:20 пп
 24. А як в домашніх умовах зробити фото 600 на 600

  Posted by vova | 1 ноября, 2012, 10:54 дп
 25. скажіть будь ласка, якщо син і чоловік американці, їх потрібно вписувати?

  Posted by Maryana | 2 ноября, 2012, 4:44 пп
  • Відповідь на це запитання є в інструкціях лотереі українською мовою: так, вписувати потрібно і чоловіка і сина /якщо він є віком до 21-го року і не одружений/

   Posted by Dana Hope | 2 ноября, 2012, 7:49 пп
 26. Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, як правильно пишеться вулиця Повстанців (Povstanciv or Povstantsiv)?

  Posted by Андрій | 2 ноября, 2012, 5:08 пп
 27. Добрий вечір я хочу зарееструватися на зелену карту,і незнаю чи можу я це зробити,скажіть коли я можу заповнити анкету,і на якому сайті??спасибі)

  Posted by Тетяна | 11 ноября, 2012, 9:21 пп
  • На жаль ви вже запізнилися, щоб подати аплікацію на цьогорічний розиграш. Наступного року відбудеться новий розиграш зеленоі карти -знову ж таки восени /жовтень-листопад/. Розиграш триває лише 30 днів, тому подавати заявку у будь-який час року не можна. Прочитайте мої пости про зелену карту-їх тут чимало. Там є детальна інформація про те як, коли, і на якому сайті подавати заявку на зелену карту.

   Posted by Dana Hope | 12 ноября, 2012, 3:38 пп
 28. Добрий ввечір! Дана, скажіть , будь ласка, говорять що виграш цього року скасовується, тобто, ті , котрі подавали заявки у 2012 вже не будуть розігрувати карту. Невже її скасовано?

  Posted by Наталия | 23 декабря, 2012, 7:36 пп
  • Доброго дня, Наталя. Заявка, котру ви подали в жовтні-листопаді 2012 року буде опрацьована, і результати розіграшу ви зможете перевірити онлайн в травні 2013 року. І справді існують спекуляції щодо цього чи буде проводитися черговий розіграш лотереі «зелена карта» в 2013 році /відносно доцільності нових розіграшів лотереі американські політики дискують майже щороку/, однак дане рішення аж ніяк не впливає на шанси вашої аплікаціі в лотереі 2012 року /DV-2014/, оскільки мова йде про майбутні розіграші.

   Posted by Dana Hope | 23 декабря, 2012, 11:41 пп
 29. Доброго вечора! Дана може підкажете як розібратись в такій ситуації! — Ми з дружиною ще у 2004 році заповняли анкету на грін карту (листом) (в нас дочка тоді мала 7-8 місяців) і ось кілька днів назад мені зателефонували з «асоціації» і повідомили що, ми стали переможцями у цій лотереї (крім цього,- висилали листи-запрошення на співбесіду на адресу мого бувшого місця проживання) так і дійсно лист є. За їх словами — …у 2004 році ви висилали……і кожного року вони нашу анкету оновлювали…..Чи таке може бути, адже пройшло 8 років і зрозуміло, що доця моя «трішечки» підросла? Я записався на співбесіду, але чи вартує йти, бо вимагають мати при собі всі документи моєї сім»ї. Дякую!

  Posted by Роман | 2 января, 2013, 3:55 пп
  • Доброго дня, Романе. Фотографії на зелену карту не можуть бути аж настільки застарілими. Навіть, якщо ви виграли зелену карту, з її оформленням у вас можуть виникнути проблеми. Ця компанія очевидно надіялась взяти «кількістю»: подавала щороку аплікації на всіх людей, з котрими вони мали справу, сподіваючись, що хто-небудь колись-таки виграє і їм заплатить. Успіху вам на співбесіді. Можливо, якщо ви скажете правду відносно того, чому фотографії є настільки застарілими -до вас поставляться зі зрозумінням…

   Posted by Dana Hope | 24 января, 2013, 11:25 пп
 30. Привіт, підкажіть будь ласка коли можна буде заповнити грін кард цього року?

  Posted by Julia | 28 января, 2013, 12:52 дп
  • Якщо нічого не зміниться, то новий розиграш знову відбудеться восени (жовтень-листопад), про що я обов»язково повідомлю на своєму сайті.

   Posted by Dana Hope | 31 января, 2013, 12:36 дп
 31. Доброго вечора) Мене звати Марія…..у закордонному паспорті мені написали дві букви іі, тобто Mariia, і сказали що так має бути) Скажіть, будь ласка, не буде ніяких недорозумінь через це? Дякую

  Posted by Maria | 30 января, 2013, 7:45 пп
 32. Я ще не подавала документи на зелену картку, але планую) Можна в заяві писати просто Maria, незважаючи на те, що в паспорті дві букви іі — за це я переживаю, бо як написано на сайті, дані повинні бути написані, як і в закордонному паспорті)))Чи краще переробити паспорт? Дякую

  Posted by Maria | 31 января, 2013, 12:42 пп
  • Щоб уникнути у майбутньому проблем з оформленням зеленої карти подавайте аплікацію з таким самим правописом імені як зазначено у вашому паспорті. А вже потім, в Америці, все поміняєте так як самі захочете-на просто Марію.

   Posted by Dana Hope | 31 января, 2013, 4:57 пп
 33. Доброго дня! Скажіть, будь ласка, якщо анкета заповнювалась ( в жовтні 2012р), ми не вказали у відповідній графі про наявність дітей, оскільки їх і не було — тільки рік як одружились, згодом виявилось, що я вагітна, що буде після розіграшу в травні 2013р., в разі виграшу??? Анкету анулюють оскільки з»явиться новонароджена дитина? Дякую!

  Posted by Наталія | 14 февраля, 2013, 11:30 дп
  • Це не буде проблемою, однак вам необхідно буде принести свідоцтво про народження дитини під час вашого інтерв»ю в посольстві. Перевірити шанс виграшу вашої аплікації ви зможете онлайн вже починаючи з 1 травня 2013 року на вебсайті http://www.dvlottery.state.gov

   Posted by Dana Hope | 20 февраля, 2013, 12:20 дп
 34. «Якщо Ви все ж таки користуєтесь послугами посередників, Ви повинні бути присутніми при заповненні заявки» скажіть будь ласка що це означає, і куди це потрібно звертатися, щоб допомогли із заповненням заяви? Дякую

  Posted by Maria | 17 февраля, 2013, 8:54 пп
  • Марія, в своєму блозі я розказую як САМОМУ подавати аплікацію на зелену карту-без посередників та додаткових тисячів доларів. Це насправді не є так важко-перечитайте всі «постінги» під рубрикою «зелена карта», а також переклад українською мовою самої аплікації. Аплікацію на зелену карту можна подавати онлайн ЛИШЕ ПІД ЧАС РОЗІГРАШУ, котрий як правило відбувається в жовтні-листопаді кожного року. Однак якщо вам необхідна допомога-я думаю, що в більшості міст України ви без проблем знайдете компанію, котра за щедру винагороду допоможе вам заповнити аплікацію на зелену карту.

   Posted by Dana Hope | 20 февраля, 2013, 12:18 дп
 35. чи можу я ще зареєструватись у розіграші?

  Posted by dima055 | 12 марта, 2013, 6:16 пп
  • Ви можете зареєструватися на розіграш зеленої карти лише під час самого розіграшу: як правило він проводиться восени (жовтень-листопад) кожного року і триває лише 30 днів. Протягом іншого часу ви не можете подати заявку.

   Posted by Dana Hope | 25 марта, 2013, 4:04 дп
 36. Dana, у випадку виграшу зеленої карти яку суму грошей (хочаб приблизну) потрібно мати, щоб оформити всі документи та виїхати в USA???

  Posted by Oleh | 14 апреля, 2013, 4:26 пп
 37. доброго дня. ось і 1 травня — день розіграшу. Підскажіть будь ласка, я перевіряю свій номер який заповнювалаі минулого року, тобто він розпочинається з цифр 2014 і т.д. — мені видається в кінці текст типу «Session Cancelled» і текст на англійській мові який я не можу перевести. Це означає, що я не пройшла в наступний етап?

  Posted by Наталья | 1 мая, 2013, 4:24 дп
 38. Доброго дня, Дана! 1 травня, хочу перевірити свій номер, але стикаюся з проблемою: після його вводу (пробувала вже по різному і копіювала і писала вручну, і свій номер і чоловіка ) зразу з,являється фраза: invalid conf. numb. може ви знаєте в чому справа? підскажіть будьласка! дякую!

  Posted by natalya | 1 мая, 2013, 8:13 дп
  • Доброго дня, зараз ще доступна перевірка «confirmation number» для учасників лотереї DV-2012 та DV-2013, Можливість перевіряти виграші за лотереєю 2014 зявиться о 12:00 за американським часом, тобто о 19:00 за київським часом

   Posted by Юрій Ігорович | 1 мая, 2013, 11:23 дп
 39. На жаль мій номер не виграв, до якого часу потрібно зберігати його? чула, що пізніше є ще один шанс, а коли саме? дякую за Ваші пояснення!

  Posted by natalya | 2 мая, 2013, 1:20 пп
 40. Доброго дня!Хотів вас спитатися,я реєструвався на грін карту в жовтні 2012,і зайшов подивитися чи виграв чи ні,а мені викидає таку єрунду,шо воно означає???

  На основе представленной информации, запись не была выбрана для дальнейшей обработки для Электронные программы Visa разнообразии в это время.

  Пожалуйста, убедитесь, что вы ввели всю информацию правильно. Вы можете перепроверить состояния записи, нажав на ESC Главная страница ссылке ниже.То означає що я не пройшов????І ше одне,якщо я не виграв,то треба чекати знову до жовтня і реєструватися,чи можуть ше розігрувати???

  Posted by Aleksey | 7 мая, 2013, 1:11 пп
 41. я подавала заявку,але не в електронному вигляді,і номеру нема,як дізнатись?минулого року телефонували і питали чи не поміняла фамілію,отже заява є,але перевірити як?

  Posted by Lesia | 12 мая, 2013, 6:25 пп
  • Ви повинні дзвонити до компанії, котра на вас подавала аплікацію, і питати їх. Якщо вони вам дадуть ваш «конфірмейшн номер», то ви зможете перевірити ваш виграш онлайн.

   Posted by Dana Hope | 17 мая, 2013, 9:35 пп
 42. Доброго вечора, скажіть будь-ласка, мій “confirmation number” починається 201428H6 і так далі. Я уводжу номер і заповняю все як треба, і мені викідає такий текст

  Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

  Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.

  Що робити. Неможу перевірити статус заявки.

  Posted by Денис | 13 мая, 2013, 7:58 пп
 43. Доброго дня. В мене видає ось таке, хоча я впевнений, що все правильно ввожу. Чому так?

  The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth
  to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.

  Posted by Юра | 16 мая, 2013, 8:10 пп
  • Це значить, що при подачі інформації для перевірки ви десь робите помилку. Перевірте ще раз ваш конфірмейшн номер, а також дату народження та написання імені і прізвища. Якщо знову система видасть помилку, спробуйте в графі «прізвище» написати ваше ім»я. Можливо, що ви зробили таку помилку при поданні електронної аплікації.

   Posted by Dana Hope | 17 мая, 2013, 9:34 пп
   • таке уже спробував 🙂 але шось не клеїться… 😦

    Posted by Юра | 18 мая, 2013, 10:44 дп
   • моє питання вичерпане.
    я навіть не думав, що міг так протупити. на початку я не правельно ввів своє прізвище … ха-ха ха хоча триста разів все перевіряв))))
    одним словом — я не виграв.

    Posted by Юра | 18 мая, 2013, 5:19 пп
 44. Скажіть, будь ласка, сайт на якому можна буде зареєструватися у жовтні-листопаді на Зелену карту

  Posted by Maryana | 18 мая, 2013, 9:51 дп
 45. Якщо восени, коли я буду заповнювати анкету на Зелену карту я буду незаміжня, а в травні 2014 коли появляться результати, в разі виграшу я вже буду заміжня, мене дискваліфікують?

  Posted by Maryana | 18 мая, 2013, 3:12 пп
  • не дискваліфікують, оскільки ви подаєте свій сімейний стан на момент подачі онлайн аплікації. В результаті виграшу вам слід буде зібрати додаткові документи на себе і чоловіка, серед котрих-свідоцтво про одруження.

   Posted by Dana Hope | 18 мая, 2013, 3:27 пп
 46. добрий день, в мене до вас таке питання я виграла в розіграші 2013, але нічого ще неробила чи я ще встигну з документами?

  Posted by рома | 25 мая, 2013, 3:24 пп
  • Ви виграли в 2013 році чи в dv-lottery-2013? Це суттєва різниця. Так чи інакше-сконтактуйте посольство США в Украіні і починайте оформляти документи.

   Posted by Dana Hope | 18 июня, 2013, 5:17 дп
 47. Доброго дня. я з сімєю подали заявку на участь в розіграші зеленої карти в жовтні 2012року, вірніше не ми особисто а з якоїсь фірми підбігли до нас на автовокзалі, сфоткали і записали наші дані. цього року ми хочемо особисто подати заявку, але якщо і ми і з цієї фірми, без нашої згоди, подамо заявку —чи не дискваліфікують нас???? І порадьте нам ,будь ласка, що в такій ситуації робити??? Дякую

  Posted by Наталя | 3 июня, 2013, 12:32 пп
  • ви повинні сконтактуватися з цією фірмою і сказати їм, що подавати аплікацію на зелену карту будете самі. Подвійна заявка загрожує вам дискваліфікацією, і ви ніяк не зможете доказати, що зробили це ненавмисно.

   Posted by Dana Hope | 18 июня, 2013, 5:21 дп
 48. Доброго дня! Шановна Даночко, пишу вам не вперше і гарно дякую за підказки, вони завжди допомагають! Допоможіть мені ще раз,будь ласка, мені не вдається перевірити стан своєї анкети, я вже по-різному вводила починаю з моменту розіграшу..((((((( може ви якось його перевірете! Дуже вас прошу і буду вдячна!!!!! Напишіть мені відповідь на електронну пошту, будь ласка!

  Posted by Наталья | 15 июня, 2013, 11:21 дп
 49. скажіть будь-ласка я перевіряю результати і в мене викидає «Session timed out.» або «Session Cancelled» що це означає? Дякую

  Posted by dana | 16 июня, 2013, 1:11 дп
  • це значить, що або вам займає занадто багато часу, щоб надрукувати необхідну інформацію для перевірки результатів лотереї, або йде збій системи. Спробуйте перевантажити сторінку і набрати інформацію знову.

   Posted by Dana Hope | 18 июня, 2013, 4:51 дп
 50. скажітьбудь-ласка. щось у мене не получається дізнатись про те, чи виграли ми «грін-карту» чи ні. і ще скажіть- зо відомо про іміграцйну реформу в США ? як можна буде легалізуватись?

  Posted by Karolina | 10 июля, 2013, 7:19 пп
  • Кароліна, спробуйте зайти на сторінку перевірки результатів лотереі з браузера Internet explorer. Якщо система вам постійно видає помилку-спробуйте поміняти місцями ім’я і прізвище і перевірити ще раз: можливо ви зробили помилку коли заповняли аплікацію. Я комусь вже помагала з подібною проблемою і причиною помилки було те, що в графі first name стояло прізвище, а не ім’я.

   Posted by Dana Hope | 2 августа, 2013, 3:25 дп
 51. Доброго вечора Дана! Підкажіть будь-ласка чи буде цього року проводитись наступна реєстрація аплікацій, тому що я стикнувся з інформацією, що від цього року вже не буде реєстрації заявок на грін карти..???
  Буду дуже вдячний за інформацію.

  Posted by Олег | 1 августа, 2013, 9:27 пп
  • Наразі ще нічого невідомо відносно того чи буде проводитися черговий розиграш лотереі «зелена карта» восени цього року. Вже декілька років йдуть дебати відносно доцільності самої лотереі, особливо в часи економічного спаду та ситуаціі невизначеності з іміграційною реформою, в рамках котроі легалізацію б отримали 11 мільйонів нелегалів. Однак як тільки щось стане відомо відносно чергового розіграшу лотереі-я відразу ж про це напишу в своєму блозі.

   Posted by Dana Hope | 2 августа, 2013, 2:56 дп
 52. Якщо б провели черговий розіграж, то він відбудеться аж на весні 2014 року…??

  Posted by БОДЯ | 3 августа, 2013, 1:35 пп
  • Якщо буде черговий розіграш, то він буде восени 2013 року (жовтень-листопад). Як тільки щось стане відомо-я обов»язково про це напишу.

   Posted by Dana Hope | 5 августа, 2013, 3:34 дп
 53. Дякую!!

  Posted by БОДЯ | 5 августа, 2013, 1:58 пп
 54. Доброго дня Вам Дана .Дуже гарно вам дякумо за інформацію щодо Грін Карти і детальні доступні пояснення .Цієї осені будемо заповнювати анкету обоє з чоловіком.Ми дуже хочемо виїхати в сша і маємо великі надії тільки боїмося щоб не відмінили лотерею.Я зрозуміла що це один шанс виїхати сімєю .Будемо надіятися на удачу .Не дарма говорять ліпше удача як готові гроші . Удачі вам у ваших справах .нам і всім бажаючим виграти Грін Карту .

  Posted by галя | 11 августа, 2013, 4:23 пп
 55. я заповнила заявку, але не впевнена чи вона є. як перевірити чи є моя заявку на грін карту?

  Posted by Наталя | 12 августа, 2013, 12:14 пп
 56. в травні 2013 року до мене на вулиці підійшов молодий чоловік і запропонував заповнити анкету на участь в розіграші. я погодилася. А вже сьогодні 20,08,2013 року зранку до мене зателефонувала жінка і по телефону уточнила певну інформацію.яка стосується повного імені,місця проживання і т.п… Ще мені повідомили.що поштою відправляють пакет бланків .куди слід вкеїти фотокарточку. заповнити всі необхіді графи і відправити їм. Я не розумію . що це за фірма і чому паперова анкет, коли знайшла інформацію про те.що тільки заявки в електронному вигляді прийматимуть участь у розіграші. Що порадете мені робити? Дякую.

  Posted by Таня | 20 августа, 2013, 11:41 дп
  • Це є одна з посередницьких компаній, котра за винагороду пропонує вам заповнити аплікацію на зелену карту. Скільки вони за це собі забажають -я не знаю, хоча чула різні варіанти: від $300 за аплікацію і аж до $15,000 коли прийде на адресу компанії зелена карта. Подача аплікацій на зелену карту завжди є безкоштовною, і подається ТІЛЬКИ ОНЛАЙН, в певно визначений час розіграшу, котрий як правило відбувається восени кожного року ітриває лише 30 днів. Відносно того, чи буде розігруватися зелена карта цього року ще не відомо, але як тільки з»явиться якась інформація-я обов»язково про це напишу на своєму блозі.

   Posted by Dana Hope | 5 сентября, 2013, 3:09 дп
 57. Доброго Дня Дана хочу вас запитати у мене така ситуація мені 30років але сер освіти не отримала тільки неповна рано вийшла заміж .Вцьому році закінчила школу екстерном за один рік маю Атестат про повну загальну середню осіту .Чи можу заповнювати Грін карту і в пункті про освіту писати High School degree .Якого приблизно числа буде відомо про лотерею 2015 на якомусь сайті я прчитала що розіграш цього року буде з 1 жовтня до 2 листопада чи це правда Дякую Допобачення .

  Posted by галя | 16 сентября, 2013, 8:11 пп
 58. Доброго дня! Скажіть будь ласка з якого числа можна буде заповнюкати анкету на розіграш карти?

  Posted by Марічка | 5 октября, 2013, 6:13 пп
 59. Доброго вечора, Дана! Підскажіть, будь ласка , як запвнювати пункт 8! Де саме писати адресу і яка різниця між цими трьома пунктами :
  8a In care of………..,
  8b Adress line………….,
  Adress line 2……????

  Posted by natalya | 9 октября, 2013, 5:59 пп
  • 8а. In Care Of -тут пишеться ім»я людини, адресою котрої ви хочете скористатися.
   Тобто якщо ви хочете скористатися почтовою адресою друзів, котрі живуть в Америці, щоб на їхнє ім»я було вислано пакет документів у разі виграшу вами зеленої карти, то в графі In care of пишеться ім»я та прізвище вашого друга/подруги. Якщо ви використовуєте свою адресу, то в даній графі ви не пишете нічого.
   8b/ Adress Line-пишеться ваша почтова адреса (або та адреса, на котру ви хочете, щоб було вислано пакет документів у випадку виграшу). Причому адреса вашої прописки може відрізнятися від адреси вашого справжнього місця проживання, тому пишіть ту адресу, на котру ви хочете отримати почту.
   Якщо вся адреса вміститься на один рядок, то можете нічого не писати в наступній графі.

   Posted by Dana Hope | 10 октября, 2013, 3:21 дп
 60. доброго вечора! скажіть будь ласка, якщо в графі 8а я подала свою адресу проживання, може бути дискваліфікація??? дякую

  Posted by Tanya | 11 октября, 2013, 12:08 дп
  • не думаю, оскільки все решта було заповнено правильно. Перевірка результатів виграшу буде робитися тільки онлайн, починаючи з 1 травня 2014 року, і для перевірки вам буде необхідно вписати ваше прізвище, ім»я, дату народження та конфірмейшн номер аплікації. Так що не переживайте.

   Posted by Dana Hope | 11 октября, 2013, 2:44 дп
 61. Доброго вечора! Скажіть, будь ласка, якщо в мене диплом бакалавра з університету, то ставити позначку в графі «University Degree»? а в чоловіка диплом спеціаліста, то в «Master’s Degree»? і ще питання — вулиця Йосипа Сліпого як перекладається правильно? Дякую.

  Posted by Юля | 14 октября, 2013, 4:57 пп
 62. Доброго вечора! Мене звати Роман. Хочу вас запитатись про те, чи потрібно завантажувати фотокартку дитини віком 3 місяці, чи необов*язково? Дякую!

  Posted by Роман | 29 октября, 2013, 9:18 пп
 63. І ще раз Роман. Підскажіть будьласка ще як буде правильно англійською імена Володимир і Віталій. Дякую!!!!

  Posted by Роман | 29 октября, 2013, 9:28 пп
  • Романе, ви повинні писати свої імена власне так як це написано у вашому закордонному паспорті, бо потім буде проблема з оформленням документів на іміграційну візу. Якщо закордонного паспорта у вас нема, то Володимир пишеться Volodymyr, а Віталій-Vitaliy.

   Posted by Dana Hope | 29 октября, 2013, 10:30 пп
 64. Доброго дня! Скажіть будь-ласка, якщо чоловік народився в селі Яблунівка , а в 90-х роках село змінило назву, то як записати стару чи нову назву?

  Posted by Ірина | 30 октября, 2013, 10:07 дп
 65. Доброго дня..поможіть будь- ласка розібратися у такій ситуації: пару років назад я заповняла анкету через івано-франківську фірму… тепер я б хотіла заповнювати сама..як я можу провірити чи є ми в списку учасників…щоб не заповнити ще раз і не привести до дискваліфікації через це???

  Posted by Оксана | 21 ноября, 2013, 11:07 дп
  • Ніяк. Таких списків на офіційному сайті лотереї не існує. Вам необхідно це вияснити з компанією, котра раніше подавала вашу заявку, і попросити їх наступного року цього не робити.

   Posted by Dana Hope | 26 декабря, 2013, 6:29 пп
 66. Дана з Новим 2014 роком . Удачі і здоровя вам .

  Posted by галя | 1 января, 2014, 11:23 пп
 67. можти підказти коли починєтья регітація на грін крту 2014

  Posted by maria | 3 января, 2014, 3:20 пп
 68. Доброгодня, Даночка. Я виграла карту через фірму, Яку заповняла тому 5 років. Минулого тижня мені подзвонили, що я виграла. Просять 8000$, номерок не дають, як мені перевірити чи це правда, як отримати інший пакет? Дякую.

  Posted by Аня | 21 февраля, 2014, 2:44 пп
 69. Доброго дня, Дана! Підкажіть, будь ласка, коли можна буде перевірити результати розіграшу?

  Posted by Наталія | 12 марта, 2014, 11:18 дп
 70. ДОБРОГО ДНЯ.пІДКАЖІТЬ РЕЗУЛЬТАТИ РОЗІГРАШУ ОПУБЛІКУЮТЬСЯ ПІСЛЯ 1,05,2014 ОСТАТОЧНІ ЧИ ПОТРІБНО БУДЕ ПЕРЕВІРЯТИ І ПІЗНІШЕ?ЩЕ МЕНЕ ЦІКАВИТЬ ЧИ ЗБІЛЬШУЮТЬСЯ ШАНСИ ВИГРАШУ ЯКЩО ПОДАВАТИ ДАНІ В АМЕРИЦІ.Я ГРАЮ ВЖЕ 10 РОКІВ І НІЯК….НЕ ПОЛУЧАЄТЬСЯ ,,,,МОЖЛИВО НЕВЕЗУЧА?:)

  Posted by ІРА | 10 мая, 2014, 6:42 пп
  • Достатньо провірити результат виграшу один раз, однак не спішіть викидати «підтверджуючий номер» (завжди існує невеликий шанс того, що буде повторне лосування результатів лотереї восени цього року). Не має значення де ви подаєте свої дані: в Америці чи в Україні-все йде ітак онлайн, а виграшні аплікації вибирає комп»ютер. Грайте далі-можливо вам пощастить в черговій лотереї!

   Posted by Dana Hope | 11 мая, 2014, 4:15 дп
 71. добрий день.дана.у мене таке питання до вас.я не була замижня официйно. штампа в паспорти немае.свидоцтва про одруження також але в мене е дитина то в анкети на грин я вказую лише себе и дитину?чи потрибно ще вказувати батька дитини и його фото додавати

  Posted by natali | 5 сентября, 2014, 12:18 пп
  • Доброго дня. Оскільки ви офіційно не одружєна і як я зрозуміла-ви не буде раніше одружєні, то в графі «статус» вам слід зазначити «single» і подавати себе і дитину. Причому дитину ви обов»язково повинні вказувати в аплікації на лотерею, якщо хочете, щоб вона також отримала зелену карту. Розіграш проводитиметься з 1 жовтня 2014 року по 3 листопада 2014 року.

   Posted by Dana Hope | 24 сентября, 2014, 4:46 дп
 72. Доброго дня!
  Скажіть будь-ласка,при заповненні даних в пункті про краіну в якій у даний час проживаємо,що ставити? В моєму випадку ,я з сімєю працюємо легально в ітіліі.На що це може вплинути в майбутньому,при умові виграшу?(вибір консульства для співбесіди,чи щось інше?)
  Дякую.

  Posted by taras | 9 октября, 2014, 11:00 дп
  • Пишіть тоді Італію. Ніякого негативного впливу країна перебування не матиме. Воно лише вплине на вибір посольства в країні перебування.

   Posted by Dana Hope | 9 октября, 2014, 2:01 пп
 73. Доброго дня!!!!Дана ,напишіть , будь ласка ,сайт куди подавати заявку.Дякую Дуже!!!!

  Posted by Артур | 9 октября, 2014, 2:07 пп
 74. тобто я зможу вибирати амер.посольство в Італіїї або в Україні ?

  І ще один ньюанс:в написанні міста народження —
  в кінці назви міста в моєму паспорті є буква «е»- [зміна, яка прийнята в 2005 році ] ,а в свідоцтві про народження буква «а» [ стара назва].
  Теж саме в свідоцтві про народження сина в кінці назви міста буква «а» [свідоцтво видане ще в кінці 90-х], внутрішнього укр.паспорта поки що немає. Що брати до уваги ?

  Дякую.

  Posted by taras | 9 октября, 2014, 2:54 пп
 75. Добрий день. Я виграла Зелену карту у 2012 році, але у зв’язку з сімейними обставинами не заповняла наступні анкети, не проходила співбесіди, хочу запитати чи дійсна ще ця карта на сьогоднішній день?

  Posted by Уляна | 7 января, 2015, 10:49 дп
  • Як правило дається обмежена кількість часу для оформлення документів. Я би радила вам задзвонити до американського посольства в Києві, пояснити ситуацію і дізнатися чи у вас є ще час, щоб подати документи.

   Posted by Dana Hope | 19 января, 2015, 3:43 дп
 76. Добрий день, скажіть будь ласка коли можна ще буде подати документи на зелену карту? Чи її вже відмінили?

  Posted by Олена | 26 января, 2015, 12:31 пп
  • Доброго дня, Олена. Щодо вашого запитання то я про це детально і неодноразово писала: документи на зелену карту можна подати лише під час розіграшу, котрий проводиться раз в рік восени. В рубриці «зелена карта» про це детально написано, а також про те як подавати, яка інформація необхідна і т.п.

   Posted by Dana Hope | 26 января, 2015, 4:19 пп
 77. Доброго дня. В мене запитання можливо не цілком по темі але надіюсь на Вашу допомогу. Мій батько громаданин Америки, чи можливо відкрити довгу візу на воз’єднання сім’ї….що для того потрібно? Скільkи приблизно часу триває оформлення? Чи потрібний виклик також на моїх дітей віком 5 та 12 років щоб отримати візу? Наперед вдячна.

  Posted by Марта | 30 января, 2015, 9:10 дп
  • Якщо ваш батько подаватиме заявку на воз»єднання сім»ї (петиція І-130), а ви одружені і у вас є чоловік та діти, то цей процес буде доволі довгим і може зайняти 10-14 років. У моєї куми Роксолани, котра робила воз»єднання сім»ї зі своїми дітьми та внуками і користувалася послугами американського адвоката це зайняло 13 років. Якщо ви розпочнете цей процес, коли ви і ваші діти перебуватимуть на території Америки, то це може трохи пришвидшити справу. Так чи інакше я би радила вашому батьку сконтактуватися в Штатах з іміграційними адвокатами і обговорити детальніше ваші варіанти. Я не можу вам дати юридичної поради, оскільки не є адвокатом. Деякі відповіді на ваше запитання ви можете також знайти на сайті американського посольства: http://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/ask-the-consul/iv2.html
   А також тут:
   http://ukrslovo.net/interesting-facts/yuridichni-poradi/1548.html

   Posted by Dana Hope | 2 февраля, 2015, 4:20 дп
 78. Доброго дня. Мене обрали серед претендентів на виграш зеленої карти, я відправив письмові документи в Кентуккі але відповіді про отримання чи про час співбесіди мене вже на протязі тривалого часу ще не повідомили. Що мені в такому разі робити? Як краще підготовитись до співбесіди і протягом якого часу після співбесіди з позитивним результатом потрібно виїхати в США? Дякую.

  Posted by Іван | 12 марта, 2015, 8:48 дп
 79. Чи можна зарегістріруватися без закордонного паспорта?

  Posted by Діма | 12 июня, 2015, 3:49 пп
  • Наявність закордонного паспорту не має нічого спільного з подачею електронної аплікації на зелену карту. В самій аплікації не існує запитання ні про номер вашого закордонного паспорту, ні про місце вашої прописки (це є друге популярне запитання, котре я отримую від українців). Однак закордонний паспорт буде необхідним для того, щоб поставити в нього візу і виїхати в Америку, якщо ви виграєте зелену карту.

   Posted by Dana Hope | 20 августа, 2015, 3:25 дп
 80. Доброго дня!
  Підкажіть будь-ласка чи потрібно в частині другій заявки на грін карту в графах «Middle Name» вписувати по батькові для моєї дружини та дітей. Справа в тому, що у моєї дружини термін дії загранпаспорта вже закінчився, а дітям такі паспорти ще не розроблялись. Якщо взяти мій загранпаспорт то там вказується фамілія та ім’я без по батькові.
  Завчасно дякую за допомогу!

  Posted by muronovuch | 29 августа, 2015, 10:38 дп
  • Ви не мусите вписувати по-батькові в графі middle name. Тим паче що в нових українських закордонних паспортів по-батькові вже не вписують.

   Posted by Dana Hope | 30 августа, 2015, 3:46 дп
 81. Dana!
  Скажіть будь-ласка, а якщо у свідоцтві про народження (маю на увазі своїх дітей) вказуються дані по батькові, то все одно такі дані не обов’язково вписувати в графу middle name при заповненні заявки на грін карту? Запитую це тому, що десь у соціальних мережах читав, що на інтерв’ю у посольстві звіряють дані заповненої заявки грін карти з свідоцтвом про народження. Ще раз Вам дякую!

  Posted by muronovuch | 30 августа, 2015, 8:00 пп
 82. Dana!
  Дякую Вам за роз’яснення. Чим більше цікавишся цією темою (грін картою) тим більше виникає запитань, а тому Ваша допомога, як спеціаліста дуже важлива. У мене до Вас, як до спеціаліста виникло ще таке питання: з якого віку необхідно обов’язково робити фото для дітей на грінкарту? В моєму випадку синові трохи більше одного року і тому я не впевнений, що зможу його сфотографувати в такому ракурсі, який вимагається до фотографії.
  При можливості дайте відповідь на моє запитання. Дякую!

  Posted by muronovuch | 7 сентября, 2015, 7:34 пп
  • Насправді всі відповіді на ваші запитання є в інструкціях на он-лайн аплікацію, в тому числі в іх українській версії. Вам необхідно подавати фотографії дітей незалежно від їхнього віку /хоч віком 10 днів/, і фотографія нк може бути старшою аніж 6 місяців, оскільки обличчя дитини швидко міняється по мірі зростання.

   Posted by Dana Hope | 7 сентября, 2015, 10:22 пп
 83. Дякую за відповідь Dana! Хай Вам щастить

  Posted by muronovuch | 12 сентября, 2015, 8:18 дп
 84. Якщо написав у графі 1.c Middle Name по батькові ? чи зарахують таку анкету?

  Posted by Таня | 9 октября, 2015, 11:11 дп
 85. Скажіть будь ласка якщо я незаміжня і дітей не маю, то в анкеті 14, 15, 16 пункт пропускаю і не заповняю

  Posted by Мирося | 11 октября, 2015, 3:34 пп

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: