//
you're reading...
Зелёная карта (green card), УКРАЇНСЬКИЙ БЛОГ

МАХІНАЦІЇ З РЕЗУЛЬТАТАМИ ВИГРАШУ ЗЕЛЕНОЇ КАРТИ

Якщо днями ви отримали чудову звістку, що пора пакувати чемодани, бо ваша аплікація були вибрана переможцем серед сотні тисяч бажаючих отримати зелену карту, однак слід заплатити якусь там смішну суму-не спішіть, це може бути фальшивка (!)
Справа в тому, що імена переможців лотереї «Зелена карта-2012», котра проводилася в листопаді 2010 року, будуть оприлюднені на вебсайті держдепартаменту США лише 1 травня 2011 року, і тому імейли від (на перший погляд) різних там американських чи європейських організацій, котрі лише за $600-$900 згідні вам оформити пакет документів для в»їзду в США повинні вас насторожити.
Сьогодні я отримала відразу декілька листів від людей, котрі ніби-то виграли зелену карту, але сумніваються чи це правда, оскільки в листі говориться про необхідний почтовий переказ певної суми на ім»я працівника американського посольства. Наприклад, Григорій пише: «Отримали повідомлення електронною поштою про перемогу у цій лотереї.І просять вислати 680 доларів агенту Американського консульства в Лондоні Джиму Міллеру через Вестерн Юніон. Чи це не лохотрон?»
І не сумнівайтеся: лохотрон і є! Справа в тому, що американське консульство чи вебсайт деждепартамента США, на котрому й знаходиться офіційна елетронна аплікація зеленої карти НІКОЛИ НЕ ВИМАГАЄ НІЯКИХ ГРОШОВИХ ПЕРЕКАЗІВ: НІ ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ АПЛІКАЦІЇ НА РОЗИГРАШ ЗЕЛЕНОЇ КАРТИ, НІ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ САМОГО ВИГРАШУ!!!
Натомість, наберіться терпіння, і 1-го травня 2011 року підіть на офіційний вебсайт лотереї «зелена карта» (http://www.dvlottery.state.gov/) для БЕЗКОШТОВНОЇ перевірки результатів виграшу. Для цього вам буде необхідно вписати регістраційний номер своєї заявки (так званий, confirmation number, котрий вам було видано комп»ютером після заповнення електронної аплікації минулого року).
Про те, як відбувається сам розиграш, та як перевірити результати лотереї я вже неодноразово писала в своєму блозі під рубрикою «зелена карта».
Не дайте себе обдурити, і при появі будь-яких сумнівів відносно коштів оформлення документів у випадку виграшу-дзвоніть в американське посольство в Києві, а не висилайте почтові грошові перекази містеру Міллеру до Лондона. Йому буде звичайно приємно, а для вас це лише гроші на вітер.

About Dana Hope

Если бы счастье умело разговаривать, оно бы вам каждую минуту звенело под ухом: "Посмотри на меня. Я здесь: в улыбке твоих детей, в ароматном запахе утреннего кофе, в любви твоего мужа, в заботливой ласке твоих родителей..." Но оно молчит, надеясь только на нашу интуицию и правильное восприятие мира.. Как шутит мой муж, я воспринимаю жизнь как авантюру, а не как наказание. Только законченная авантюристка может согласиться иммигрировать в чужую страну на 9-м месяце беременности, без работы, знакомств и особенных денег (как турист), и в то же время свято верить в "светлое будущее в новой стране". За свой довольно таки большой стаж в журналистике, я успела поработать на телевидении, пресс-агентствах, журналах и газетах и более 8 лет-на радио ("Радио Свобода" и "Голос Америки"). В Америке пришлось снова начинать всё с нуля, и методом "научного тыка" браться за разные работы и специальности, получать новое образование и искать себя в этой новой, но такой интересной стране. Я не понимаю людей, которые считают иммиграцию-предательством. Это в первую очередь-Познание другой жизни, культуры, социума, и самого себя. Мы все в течении своей жизни делаем выбор: не раз, и не два, а порой каждую минуту, решаясь пойти тем или иным путем. И этот наш выбор (хотя он и называется "наш"), всё же влияет на жизнь многих людей-в позитивную или негативную сторону. Моя иммиграция помогла мне избавится от многих предрассудков по отношению к жизни, "тупым" американцам (они не тупые, они просто наивные), жизненным ценностям и много чему другому. Именно здесь я впервые поняла истинную прелесть тупой американской улыбки (how are you?): она несет незнакомым людям позитив, а не тупое безразличие и раздражение. Ведь то, как ты воспринимаешь мир и других вокруг себя-основа твоего благополучия и счастья, которое не всегда зависит от количества денег в кармане.

Обсуждение

 1. Скажіть, будь ласка, якщо в момент подачі заявки на розіграш лотереї я була не одружина а протягом цього розіграшного періоду вийшла заміж, і виграла Green Card то як тоді це все відбувається адже при заповненні анкети я писала що не одружина.?

  Posted by Юля | 26 октября, 2011, 7:27 дп
  • Юля, не хочу вам дати поганої поради, але завжди це працювало так: якщо на час виграшу ви будете одружені, то зможете зробити іміграційні документи для себе і чоловіка. Адже на час подачі аплікації ви не могли на 100% передбачити свого виграша. Так приїхало до Америки декілька наших знайомих, котрі подавали на аплікацію, будучи в статусі «неодружений», а на час виграшу вже мали сім»ю. ВІдносно цього ви можете проконсультуватися в американському посольстві.

   Posted by Dana Hope | 27 октября, 2011, 4:19 дп
 2. у нас такая сетуацыя я заполняла анкету 8 лет назад у меня на то время было 2 детей мне сказали передзвонить на следуущий год узнать о выграше я передзвонила мне сказали что я не виграла ничево до етого времени ничево не знала пока агенцыя начала мне званить чтобы обновить нашы даные и заплатить указаную ими сумму за услуги потом были ище дзвонки и они просто проговорились что мы выграли грин карту я сказала что у нас родился ребенок ему 1. год 5 месяцев короче они нам предлагали скрыть ребенка но мы не хотим никого обманывать и поехали в посольство там мы все сообщили как есть нам сказали написать письмо в кентуки и ждать ответа скажите пожалоста если нам дадут ответ щто мы можем ехать на собеседыванье то мы получим отказ или у нас есть шансы

  Posted by Оксана | 28 октября, 2011, 11:02 дп
  • Здравствуйте, Оксана! Если вам посольство посоветовало написать письмо по поводу ребёнка в главный иммиграционный центер в Кентукки-это уже значит, что не всё так плохо. В другом случае, вам бы уже отказали прямо в посольстве. Думаю, что вам бы стоило проконсультироваться с иммиграционным адвокатом по поводу вашего выигрыша. Я как то писала в ответах (комментариях) адрес и телефон американского адвоката из Чикаго украинского происхождения, который говорит не только по английски (судя по адресу вашей электронной почти-вы из Украины). Или же вы можете поискать информацию по поводу иммиграционных адвокатов у себя на Украине. Однако, ещё далеко загадывать: прежде всего нужно получит это письмо из Кентуки. Если вам предложать собеседование-то тогда всё в ваших руках (это шанс).

   Posted by Dana Hope | 28 октября, 2011, 6:44 пп
 3. пожалуста подскажите мне номер ато я не могу найти

  Posted by Оксана | 30 октября, 2011, 3:39 пп
 4. в мене дівчина виграла зелену карту і виїхали чи можу я до неї виїхати???

  Posted by nazar | 9 августа, 2012, 12:03 пп
  • Якщо отримаєте туристичну візу.:) Вашим спонсором для отримання зеленої карти ваша дівчина може стати лише після отримання нею американського громадянства і одруження з вами. Хоча відносно більш детальної відповіді на запитання вам краще поспілкуватися з іміграційним адвокатом.

   Posted by Dana Hope | 21 августа, 2012, 3:05 дп
 5. Добрый день Дана. Мой приятель в данный момент находится в Чикаго. Нужна ваша консультация в приобретении недвижимости. Сообщите пожалуйста телефон по которому можно с вами связаться. За ранее большое вам спасибо. Виктория.

  Posted by Виктория | 24 августа, 2012, 2:56 пп
 6. Доброго дня, у мене до вас питання такого характеру, якщо я заповняла анкету не в електронному варіанті і там не було необхідно вписувати електронну пошту і не надали мені реєстраційного номеру, чи є це лохотрон і чи необхідно заповняти знову?? дякую!

  Posted by симів | 1 октября, 2013, 12:10 пп
  • Лотерея на зелену карту вже багато років заповняється ТІЛЬКИ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ. Якщо ви користувалися послугами посередника для заповнення аплікації на зелену карту-питайте його, чи він (вона) подавали за вас аплікацію минулого року і який ваш конфірмейшн номер. Сьогодні ввечері ви вже зможете подати електронну аплікацію на новий розіграш лотереї «зелена карта», але переконайтеся, що за вас цього не зробить той посередник, оскільки заявки-дублікати будуть дискваліфіковані.

   Posted by Dana Hope | 1 октября, 2013, 2:12 пп
 7. Добрий день у мене таке питання,нам подзвонили і сказали шо ми виграли карту в 2012,а нам сказали про це тепер в лютому 2013р.але ми заповняли через еміграц,центр,які в нас шанси?

  Posted by Добрий день нам подзвонили і сказали,шо ми виграли карту але в 2012,а нам сказали про це в лютому 2013,в нас е шанси .Ми заповняли через еміграц ,ц | 17 марта, 2014, 11:39 дп
  • Якщо ви виграли зелену карту, на котру подавали в 2012 році, то результати розіграшу були надруковані лише в 2013 році (від 1 травня-до 1 жовтня 2013). Переконайтеся, що це є правда: попросіть показати вам так званий welcome letter (DV-lottery 2014 winner confirmation), де писатиметься ваше ім»я, прізвище, рік розіграшу. Найкраще буде попросити цю компанію надати вам ваш «підтверджуючий номер»-confirmation number, за допомогою котрого ви можете перевірити свій виграш на цьому вебсайті: https://www.dvlottery.state.gov/

   Posted by Dana Hope | 2 апреля, 2014, 4:58 пп

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: