//
вы читаете...
Зелёная карта (green card), Моя Америка, УКРАЇНСЬКИЙ БЛОГ

РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ НОВИЙ РОЗІГРАШ ЗЕЛЕНОЇ КАРТИ: DV-2014

Онлайн регістрація на черговий розіграш зеленої карти-DV-2014-розпочнеться у вівторок, 2 жовтня 2012 року і триватиме до 3 листопаду, 2012 року.  Повний переклад інструкцій щодо вимог та кваліцікації кандидатів на лотерею «зелена карта», а також інформації щодо заповнення онлайн аплікації ви можете прочитати тут: http://travel.state.gov/pdf/DV_2014_Instructions_ukr.pdf

У цьогорічній лотереї не братимуть участь вихідці з країн, з котрих до США за попередні 5 років іммігрувало понад 50 тисяч осіб. Перелік цих країн наведено нижче: БАНГЛАДЕШ, БРАЗИЛІЯ, КАНАДА, КИТАЙ (материкова частина), КОЛУМБІЯ, ДОМІНІКАНСЬКА РЕСПУБЛІКА, ЕКВАДОР, САЛЬВАДОР, ГАЇТІ, ІНДІЯ, ЯМАЙКА, МЕКСИКА, ПАКИСТАН, ФІЛІППІНИ, ПЕРУ, ПОЛЬЩА, ПІВДЕННА КОРЕЯ, ОБ’ЄДНАНЕ КОРОЛІВСТВО ВЕЛИКОБРИТАНІЇ (окрім Північної Ірландії) включно із залежними територіями та В’ЄТНАМ.

Як зазначено на офіційному вебсайті лотереї, «Держдепартамент США використовує спеціальні технології та інші засоби, щоб ідентифікувати осіб, котрі вдаються до шахрайства з метою нелегальної імміграції, або тих, хто надсилає більше однієї заявки».

ОНЛАЙН АПЛІКАЦІЯ ЛОТЕРЕЇ БУДЕ ДОСТУПНОЮ НА ОФІЦІЙНОМУ ВЕБСАЙТІ WWW.DVLOTTERY.STATE.GOV ЛИШЕ ПІД ЧАС РОЗІГРАШУ!!! 

Заявки на участь у розіграші ДВ-2014 потрібно подати у електронному вигляді у період з 12:00 за Східним Літнім Часом (GMT-4) 2 жовтня 2012 року (вівторок) до 12:00 за Східним Літнім Часом (GMT-4) 3 листопада 2012 року (субота). Апліканти можуть знайти електронну форму заявки на участь у диверсифікаційній лотереї на www.dvlottery.state.gov протягом реєстраційного періоду. Участь в лотереї є абсолютно безкоштовною!

ВИМОГИ ДО ПРЕТЕНДЕНТІВ
Перш за все, ви повинні бути вихідцем з однієї з країн, котрі беруть участь у даному розіграші (перелік країн, що не беруть участі в цьогоріному розіграші лотереї наведено вище. Україна бере участь в цьогорічній лотереї: DV Lottery-2014). У більшості випадків такою країною є та, у якій ви народились. Проте, існують ще два шляхи,згідно з якими ви можете бути допущеними до участі.
Перший: якщо ви народились у країні, вихідці з котрої не допускаються до участі у Програмі, але ваша дружина/чоловік народилася/народився у країні, вихідці з якої можуть брати участь у розіграші (наприклад, ви народжені в Польщі, котра цього року не братиме участі в лосуванні), то ви
можете зазначити у відповідній графі країну, в якій народилася/народився дружина/чоловік за умови, що ви та ваш чоловік/дружина отримають візи та виїдуть до США одночасно. Другий: якщо ви народились у країні, вихідці з якої не допускаються до участі у Програмі, але жоден з ваших батьків не народився у цій країні і постійно не проживав на момент вашого народження, то ви можете вважатися вихідцем з країни, де народився один з ваших батьків, якщо це країна, вихідці з якої допущені до участі у ДВ-2014.

ОСВІТА:  Ви повинні мати освіту або професійну підготовку, яка відповідає
умовам Програми ДВ. Ви повинні АБО закінчити середню школу чи її еквівалент, яким вважається успішно закінчений курс 12-річної початкової та середньої освіти, АБО мати впродовж останніх п’яти років дворічний робочий стаж, який вимагає не менше двох років професійно-технічної підготовки.

Всі заявки претендента будуть дискваліфіковані, якщо від його імені буде отримано більше ОДНІЄЇ заявки, незалежно від того, хто їх надішле!!! Ви можете подавати заявку самі або довірені особи можуть подати заявку від Вашого імені.

Як і минулого року, якщо заявка зареєстрована правильно і успішно, то на дисплеї
з’явиться підтвердження, яке міститиме ім’я та унікальний номер-підтвердження (confirmation number). Ви маєте роздрукувати це підтвердження або скопіювати і вислати собі його імейлом, оскільки без цього номеру ви не зможете провірити свій виграш. Починаючи з 1 травня 2013 року, ви матимете можливість самостійно перевірити статус своєї заявки за допомогою Електронної Системи Перевірки Статусу, натиснувши на лінк Перевірка Статусу Заявки на сайтіwww.dvlottery.state.gov і ввівши Ваш унікальний номер-підтвердження та особисту інформацію. Надзвичайно важливим є збереження номеру-підтвердження, тому що Електронна Система Перевірки Статусу буде єдиним засобом інформування Вас про виграш у ДВ-2014,надання інструкцій про подальші дії, та повідомлення про Вашу співбесіду на отримання імміграційної візи.

ЗАЯВКИ У ПАПЕРОВОМУ ВИГЛЯДІ ПРИЙМАТИСЯ НЕ БУДУТЬ!  

У Вашій заявці слід вказати вашого чоловіка або дружину, а також усіх неодружених дітей віком до 21 року, не залежно від того, чи вони проживають із Вами, і чи мають намір іммігрувати в США разом з вами. Виключення становлять діти, що вже є громадянами США чи мають статус постійного мешканця США. Дружині/чоловіку та/або дитині, які вже є громадянами США або постійними мешканцями США, непотрібна імміграційна віза. Однак, ви все одно повинні включити їх та їхні фотокартки в свою заявку. Якщо ви не надасте інформацію щодо Вашої дружини/чоловіка та/або дитини/дітей — Вашу заявку буде дискваліфіковано.

ФОТОГРАФІЇ Заявку буде дискваліфіковано, якщо до неї не буде докладено всіх необхідних фотокарток. До заявки потрібно прикласти нещодавно зроблені фотокартки:

*Претендента
*Його/її дружини/чоловіка
*Кожного з їхніх дітей віком до 21 року (на момент подання електронної заявки), включаючи рідних, всиновлених у встановленому законом порядку та пасинків і пасербиць, навіть якщо діти живуть окремо від претендента і не збираються іммігрувати до США за диверсифікаційними візами.
Фотографія має бути зроблена на світлому нейтральному фоні. Глибина кольору-24 біт. Формат графічного файлу:  JPEG. Якщо ви користуєтеся сканером, його потрібно налаштувати на глибину кольору 24 біт (True Color). Розмір фотокартки: максимальний розмір 240 кілобайт (240KB). Роздільна здатність: 600 пікселів у висоту на 600 пікселів у ширину. Роздільна здатність сканера: 300 точок на дюйм (300 dpi).

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЙНОЇ ФОРМИ
Для того, щоб подати заявку на участь у лотереї ДВ-2014, існує лише один спосіб. Необхідно подати форму DS 5501, (електронна візова диверсифікаційна форма), яку можна заповнити лише на EDV сайті www.dvlottery.state.gov.

При заповненні реєстраційної форми, претенденти повинні будуть надати таку інформацію:
1. ПОВНЕ ІМ’Я – Прізвище, ім’я, по-батькові.
2. ДАТА НАРОДЖЕННЯ – Число, місяць, рік.
3. СТАТЬ – Чоловіча або жіноча.
4. МІСТО/СЕЛО, У ЯКОМУ НАРОДИВСЯ.
5. КРАЇНА, У ЯКІЙ НАРОДИВСЯ – Назва країни повинна відповідати сучасній
назві країни, у якій народився аплікант.
6. КРАЇНА ПОХОДЖЕННЯ ДЛЯ ДВ ПРОГРАМИ – Країна походження, як правило, співпадатиме з країною народження. Країна походження не пов’язана з країною проживання. Якщо Ви народились в країні, яка не допускається до участі у Програмі ДВ, будь-ласка, перегляньте інструкції щодо
інших шляхів, за якими Ви можете бути допущені до участі.
7. ФОТОКАРТКА ПРЕТЕНДЕНТА – Див. технічну інформацію стосовно специфікацій зображень. Якщо у Вас є дружина/чоловік та діти, обов’язково додайте їхні фотокартки.
8. ПОШТОВА АДРЕСА – Адреса, місто/село, район/графство/провінція/штат, поштовий індекс,країна.
9. КРАЇНА, В ЯКІЙ ВИ МЕШКАЄТЕ СЬОГОДНІ.
10.НОМЕР ТЕЛЕФОНУ (якщо є).
11.АДРЕСА ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ: Надайте електронну адресу, до якої Ви маєте прямий доступ. Ви не отримаєте офіційного листа про виграш на цю адресу. Однак, якщо Ваша заявка стане виграшною і Ви надішлете відповідь-підтвердження виграшу через Електронну Систему Перевірки
Статусу, Ви отримаєте повідомлення електронною поштою від Консульського центру Кентуккі (КЦК), про те що деталі, щодо співбесіди на отримання імміграційної візи, доступні через лінк Перевірка Статусу Заявки. КЦК не надсилає повідомлень про виграш у Лотереї, проте може зв’язатися з Вами через вказану електронну адресу для уточнення деяких даних.
12.Вкажіть найвищий РІВЕНЬ ОСВІТИ, який Ви отримали, вибравши один із варіантів: (1) лише початкова освіта, (2)незакінчена середня освіта, (3) середня освіта, (4) середня спеціальна освіта, (5) незакінчена вища освіта, (6)вища освіта, (7) магістратура, (8) ступінь магістра, (9) аспірантура, (10) ступінь кандидата або доктора наук.

13.СІМЕЙНИЙ СТАН – Неодружений/на, одружений/на, розлучений/на, вдівець (вдова), офіційно проживаю окремо.

14.ВІДОМОСТІ ПРО ДІТЕЙ – ОБОВ’ЯЗКОВО: Ім’я, дата та місце народження вашої дружини/чоловіка та всіх рідних дітей. Також треба вказувати дітей, всиновлених у встановленому законом порядку, та пасинків і пасербиць (окрім тих, які вже є громадянами США або мають право на постійне проживання у Сполучених Штатах), навіть якщо Ви вже не перебуваєте у шлюбі з батьком/матір’ю дитини або якщо дружина/чоловік або дитина мешкають окремо від Вас і не планують іммігрувати до США разом з Вами. Слід мати на увазі, що діти, яким виповнився 21 рік і більше, а також діти, які перебувають у шлюбі, не мають права на отримання диверсифікаційних віз. Однак Закон США передбачає деяківиключення: якщо Ви подали електронну заявку ДВ до того, як Вашій неодруженій дитині виповниться 21 рік, і 21 виповнюється до моменту отримання візи, у процесі обробки візової справи дитина вважатиметься як така, що ще не досягла 21-річного віку. Вам не потрібно зазначати у заявці дружину/чоловіка або дитину, які вже є громадянами США чи мають статус Постійного Мешканця США, оскільки вони не кваліфікуються на отримання імміграційної візи. Якщо претендент не надасть інформації про всіх своїх дітей, його заявка буде дискваліфікована.

15.ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДРУЖИНУ/ЧОЛОВІКА – Ім’я, дата народження, стать, місто/село, у якому народилася/народився, фотокартка. Якщо претендент не надасть інформації про дружину/чоловіка, його заявка буде дискваліфікована. Ви повинні вказувати дані дружини/чоловіка, навіть якщо плануєте розлучатися до отримання візи типу ДВ.

16.ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДІТЕЙ – Прізвище, ім’я, дата народження, стать,
місто/село, країна, де народився/народилась, фотокартка; включіть
всіх дітей, зазначених у пункті 14.

Пам’ятайте: Державний департамент США ніколи не вимагає участі агенції у заповненні
анкети на «Грін кард». Участь у Диверсифікаційній лотереї завжди безкоштовна. Якщо Ви все ж таки користуєтесь послугами посередників, Ви повинні бути присутніми при заповненні заявки. Ви також повинні зберегти лист-підтвердження та унікальний номер-підтвердження. Посередники можуть спробувати заволодіти номером-підтвердженням для того, щоб незаконно вимагати гроші або послуги в обмін на інструкції про подальші дії, які
повинні бути вислані безпосередньо Вам.

Об авторе Dana Hope

Если бы счастье умело разговаривать, оно бы вам каждую минуту звенело под ухом: "Посмотри на меня. Я здесь: в улыбке твоих детей, в ароматном запахе утреннего кофе, в любви твоего мужа, в заботливой ласке твоих родителей..." Но оно молчит, надеясь только на нашу интуицию и правильное восприятие мира.. Как шутит мой муж, я воспринимаю жизнь как авантюру, а не как наказание. Только законченная авантюристка может согласиться иммигрировать в чужую страну на 9-м месяце беременности, без работы, знакомств и особенных денег (как турист), и в то же время свято верить в "светлое будущее в новой стране". За свой довольно таки большой стаж в журналистике, я успела поработать на телевидении, пресс-агентствах, журналах и газетах и более 8 лет-на радио ("Радио Свобода" и "Голос Америки"). В Америке пришлось снова начинать всё с нуля, и методом "научного тыка" браться за разные работы и специальности, получать новое образование и искать себя в этой новой, но такой интересной стране. Я не понимаю людей, которые считают иммиграцию-предательством. Это в первую очередь-Познание другой жизни, культуры, социума, и самого себя. Мы все в течении своей жизни делаем выбор: не раз, и не два, а порой каждую минуту, решаясь пойти тем или иным путем. И этот наш выбор (хотя он и называется "наш"), всё же влияет на жизнь многих людей-в позитивную или негативную сторону. Моя иммиграция помогла мне избавится от многих предрассудков по отношению к жизни, "тупым" американцам (они не тупые, они просто наивные), жизненным ценностям и много чему другому. Именно здесь я впервые поняла истинную прелесть тупой американской улыбки (how are you?): она несет незнакомым людям позитив, а не тупое безразличие и раздражение. Ведь то, как ты воспринимаешь мир и других вокруг себя-основа твоего благополучия и счастья, которое не всегда зависит от количества денег в кармане.

Обсуждение

РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ НОВИЙ РОЗІГРАШ ЗЕЛЕНОЇ КАРТИ: DV-2014: 145 комментариев

 1. на якій мові потрібно заповнювати анкету?

  Опубликовано Ulyana | Октябрь 4, 2012, 6:22 пп
 2. при заповненні грін карти неповнолітня дитина народилася впольщі писати країну народження чи писати адресу батька головного апліканта з україни

  Опубликовано я | Октябрь 5, 2012, 8:04 дп
  • сімя з україни хоче заповнити грін кагту батько головний аплікант народився вукраїні старший син і дружина також молодший нар в польщі яку адресу написати молодшого а якщо приписати до батька то писати місце народження батька в графі

   Опубликовано я | Октябрь 5, 2012, 8:20 дп
   • місяць в графі писати 5 жовтня 1980 чи 5 10 1980

    Опубликовано я | Октябрь 5, 2012, 8:35 дп
   • Пишеться спочатку «день» /5/, а потім у списку вибираєте місяць-»October».

    Опубликовано Dana Hope | Октябрь 9, 2012, 3:11 дп
   • Ви не пишете адресу проживання дитини-лише місце іі/його народження /у даному випадку це буде Польща/. Кваліфікація йтиме за місцем народження головного апліканта /батька чи матері/, а не дитини.

    Опубликовано Dana Hope | Октябрь 9, 2012, 3:14 дп
  • Ви мусите написати правду де народилася дитина /Польща/, а свою адресу ви напишите в аплікаціі і так-це одна з необхідних інформацій на аплікаціі.

   Опубликовано Dana Hope | Октябрь 9, 2012, 3:15 дп
 3. як правильно написати імя дмитро і галина по англійськи

  Опубликовано я | Октябрь 5, 2012, 12:22 пп
  • Ви повинні писати так як написано у ваших українських закордонних паспортах. Я бачила двояке написання імені Галина у вихідців з України:» Halyna» і «Galyna»-головне, щоб потім не було розбіжностей у ваших документах. А Дмитро пишеться Dmytro.

   Опубликовано Dana Hope | Октябрь 9, 2012, 3:09 дп
 4. Що означає Mailing Address
  8a. In Care Of
  8b. Address Line 1
  8c. Address Line 2

  Опубликовано Yulia | Октябрь 7, 2012, 2:19 пп
  • Mailing Address-це почтова адреса
   8а-Якщо ви хочете, щоб майбутня кореспонденція приходила не на вашу безпосередню адресу, а на адресу ваших знайомих чи друзів, то ім»я вашого знайомого писатиметься тут:
   Наприклад:
   Yuliya N (ваше ім»я)
   In Care Of: Ivan Petrenko (ім»я вашого знайомого)
   123 Elm
   Chicago, IL 60610
   USA
   8b -почтова адреса ваша чи ваших друзів
   8c-на випадок, якщо не вистарчило місця для написання адреси в попередньому ряді, ви можете її дописати тут
   Якщо ви подаєте свою власну почтову адресу, то вам не треба нічого писати в рядку «in Care Of».
   Наприклад:
   Yulia N
   Muchna Street, 8, ap.12
   Lviv, Ukraine, 79054

   Опубликовано Dana Hope | Октябрь 8, 2012, 3:21 дп
 5. вимагається надсилати заявки до 12 год літньго часу, скажіть будьласка, до котроЇ години в УкраЇні я повинна надіслати заявку(на наш час), бо мені не зрозуміло. дякую.

  Опубликовано Natalya | Октябрь 9, 2012, 11:18 дп
  • Це не означає, що ви можете подавати аплікацію щодня лише до 12 години:) Йдеться про те, що розиграш лотереі закінчиться 3 листопада 2012 року о 12 годині. Так що подавайте аплікацію якнайшвидше і не чекайте останнього дня.

   Опубликовано Dana Hope | Октябрь 11, 2012, 4:10 пп
 6. і ще одне питання: в разі виграшу получає візу тільки заявник чи всі члени сім,Ї? в консульство на співбесіду і по візи Їде вся сім,я чи лише заявник?мене цікавить чи зможу я виЇхати одразу зі своЇм чоловіком ,чи спочатку одна , а через деякий час і інші члени сім,Ї??? наперед дякую за розтлумачення! )))

  Опубликовано Natalya | Октябрь 9, 2012, 11:54 дп
  • У випадку виграшу зелену карту отримають всі члени вашої сім»і: ви, чоловік, не одружені діти віком до 21-го року /при умові, що всі вони були зазначені у вашій заявці на лотерею! Якщо ви не подали їхніх даних та фотографій -ваша заявка може бути дискваліфікована як невірна/. Так що ви зможете отримати іміграційну візу та виїхати всі разом.

   Опубликовано Dana Hope | Октябрь 11, 2012, 4:08 пп
 7. Добрий день в мене запитання наступного характеру я виграв грін кард але із застарілими даними там небуло вказано моєї дружини хоча ми на той час вже були одружені коли була подана заявка для участі в лотереї. Дякую за відповіь.

  Опубликовано vanya | Октябрь 11, 2012, 9:23 дп
  • Ваня, якщо ви заповняли аплікацію на зелену карту вже будучи одруженим і свідомо не подали інформаціі дружини і свого сімейного статусу в аплікаціі, то згідно з правилами лотереі /читайте в пості про зелену карту де є лінк на український переклад лотереі/ ваша заявка може бути дискваліфікована. Якщо ви одружилися після виграшу зеленоі карти і хочете виїхати до Штатів разом зі своєю дружиною-це може бути можливим, однак на цю тему краще поговоріть з американським посольством /до проходження інтерв»ю/ або іміграційним адвокатом.

   Опубликовано Dana Hope | Октябрь 11, 2012, 4:03 пп
 8. які мої дії і чиє легальний шанс скористатися виграшем разом із дружиною. Дякую

  Опубликовано vanya | Октябрь 11, 2012, 9:28 дп
 9. скажіть мені Дана якщо мене немає сер освти мене 0 шансів то наіщо в 1 графі про освіту в анкеті є напис неповна сер освіта . а якщо я буду мати заочну середню освіту то зможу подати заяву звичайно на другий рік.

  Опубликовано я | Октябрь 12, 2012, 2:00 пп
  • Ви повинні АБО закінчити середню школу чи її еквівалент, яким вважається успішно закінчений курс 12-річної початкової та середньої освіти, АБО мати впродовж останніх п’яти років дворічний робочий стаж, який вимагає не менше двох років професійно-технічної підготовки. Однак, якщо ви одружені, не маєте закінченої середньої освіти та принаймі дворічного стажу роботи, ви все рівно кваліфікуватиметеся, якщо головним аплікантом в лотереї буде виступати ваш чоловік. Перечитайте правила лотереї українською мовою-я їх подавала на сайті під новим постом про розиграш зеленої карти 2014: там багато сказано відносно вимог щодо освіти та кваліфікацією за професією.

   Опубликовано Dana Hope | Октябрь 13, 2012, 4:38 дп
 10. Дуже дякую що ви допомагаєте нам .Напишіть якщо село називається Великі Дедеркали то як писати .В українському паспорті пише В Дедеркали в заграничному нічого в чоловіка паспорт за 11 рік Япереклала village Large Dederkaly підкажіть і ще чи саме слово село писати як правильно написати по англійськи село місто як правильно написати Тернопільська обл Заліщицький район .Вибачте за такі питання але кожний переклад в інтернеті інакший напишіть як правильно.В графі Midle Name писати Іванович переведіть чи поставити галку No midle Name в загран паспорті нічого не пише .Вибачте за багато питань але я дуже хочу заповнити анкету .Дуже важко не знаю англійського і не дуже сильна в інтернеті .Дякую.

  Опубликовано я | Октябрь 12, 2012, 2:44 пп
  • Якщо не хочете писати по-батькові, то можете поставити галочку під Middle Name (No Middle Name). Англійською мовою «Іванович» буде писатися «Ivanovich».
   Velyki Dederkaly, Ternopil Region (Тернопільська область), район писати не обов»язково, почтовий індекс (наприклад, 39012), Ukraine.

   Опубликовано Dana Hope | Октябрь 15, 2012, 2:43 дп
 11. Хочу дописати що за район і область питаю бо треба написати в поштові адресі. Кількість дітей писати 2 чи двоє як по англійськи .

  Опубликовано я | Октябрь 12, 2012, 3:05 пп
 12. в ПУНКТІ 8 ПОШТОВА АДРЕСА ПУНКТ 8 Е ЯК НАПИСАТИ РАЙОН ОБЛАСТЬ НЕ ПОМІСТИТЬСЯ В ОДНУ ЛІНІЮ

  Опубликовано я | Октябрь 12, 2012, 8:16 пп
 13. Дана я зрозуміла що буду разом з чолоіком якщо він гол аплікант але ми хотіли подати 2 заяви від чоловіка івід дружини щоб збільшити шанси . Заочна середня освіта рахується .Якщо я заповню анкету окремо від чоловіка без сер освіти що буде дискваліфікують чи є шанс . Дайте відповідь на попередні питання .Гарно дякую

  Опубликовано я | Октябрь 13, 2012, 10:39 пп
  • Якщо у вас немає закінченої середньої освіти АБО двох років стажу -шанси на отримання зеленої карти можуть бути невеликими, оскільки ви не відповідаєте вимогам лотереї щодо освіти.

   Опубликовано Dana Hope | Октябрь 15, 2012, 2:20 дп
  • Якщо ви офіційно одружені можна подавати тільки одну заявку, інакше дискваліфікація

   Опубликовано vova | Октябрь 23, 2012, 8:19 дп
   • Ви неправильно зрозуміли: подавати ВІД СВОГО ІМЕНІ можна лише одну заявку, однак, якщо ви офіційно одружені, то ваші шанси на виграш збільшуються, оскільки першу заявку може подавати чоловік як головний аплікант, включивши туди жінку і дітей, а в другому-дружина, як головний аплікант, включивши у свою заявку вас (чоловіка) та дітей.

    Опубликовано Dana Hope | Октябрь 23, 2012, 2:26 пп
 14. Дана я нарешты заповнила анкету чоловіку але напевно щось зробила не так я зайшла на офіційний сайт нажала Бегін Ентрі і мені поазало кодове слово я написала в 2 ряду і тоді відкрило саму анкету хоча на всіх відео як зап анкету код видає в кінці анкету заповнила Конфермейшен Номер видало я зробила правильно чи ні

  Опубликовано я | Октябрь 20, 2012, 7:42 дп
  • Перший ряд цифр, коли ви тільки но зайшли на сайт лотереі-то це перевірка на варіант «автоспаму»: щоб удостовіритися, що ви реальна фізична особа вас просять набрати ряд цифр. А підтверджуючий номер, котрий вам слід запам»ятати /видрукувати чи собі десь його записати/ видається в самому кінці-після успішної подачі Інтернет-заявки на лотерею.

   Опубликовано Dana Hope | Октябрь 20, 2012, 8:08 пп
 15. На сайті Green kartu є зразок написання області Kuivska Oblast, а в вас трактування Тернопільської області — Ternopil Region, я заплуталась, бо переклади в інтернеті дуже різняться, Чортківський, Бучацький райони, с. Новоставці як написати? та ще недавно зустріла в інтернеті постанову КМУ про впорядкування транслітерації українського алфавіту латиницею, де буква Г перекладається Н а не G то як тоді писати імя Галина якщо немає закордонного паспорта?

  Опубликовано Галина | Октябрь 20, 2012, 7:58 дп
  • По перше, Київська область аж ніяк не пишеться як Kuivska /в даному випадку читається як «кУівська»:)/, а принаймні Kyivska, хоча це також не вірно. Правільніше писати Kyiv region, Ternopil region. В іноземному /і не лише англійському/ правописанні імена та географічні назви не відміняються: наприклад, вулиця Весняна не буде писатися як Spring Street але як Vesnyana Street.

   Опубликовано Dana Hope | Октябрь 20, 2012, 8:04 пп
 16. Дякую за відповідь, а як тоді з назвою району, Чортківський р-н Сhortkiv district? Бучацький р-н Buchach district, Новоставці Novostavtsi. Іванович Ivanovych? Якщо син виграв зелену карту, йому зараз 19 років, цього року він виїхав в Америку то чи маю я його вказувати при поданні своєї заяки

  Опубликовано Галина | Октябрь 21, 2012, 2:41 пп
  • В інструкціях на заповнення зеленої карти пишеться: «Дружині/чоловіку та/або дитині, які вже є громадянами США або постійними мешканцями США,
   непотрібна імміграційна віза. Однак, Ви все одно повинні включити їх та їхні фотокартки в свою заявку. Якщо Ви не надасте інформацію щодо Вашої дружини/чоловіка та/або дитини/дітей — Вашу заявку буде дискваліфіковано». Так що ви змушені вказати ім»я вашої дитини та подати його фотографію, однак йому не буде потрібна іміграційна віза. Іванович частіше пишеться як «Ivanovich», однак пишіть так як написано у вашому закордоннному паспорті. Новоставці написано вірно. Район писати не обов»язково, хоча ви переклали правильно.

   Опубликовано Dana Hope | Октябрь 23, 2012, 2:36 пп
 17. Що робити якщо в всіх членів сімї є закордоннї паспорти, але через те що видавалися вони давніше написання одного і того ж прізвища відрізняється, то писати треба як по паспорті чи по теперішньому перекладі

  Опубликовано Галина | Октябрь 22, 2012, 8:50 дп
 18. Вибачте, що так часто питаю, яле цікаво, якщо батько-аплікатор виграє зелену карту, але не хоче виїзжати, то чи мають право діти виїхати без нього, якщо дитині 17 років або дружина без чоловіка, якщо чоловік не бажає їхати

  Опубликовано Галина | Октябрь 22, 2012, 11:02 дп
  • Вас ніхто не буде змушувати виїжджати разом, однак якщо чоловік не скористається виграною зеленою картою і не в»їде до Штатів протягом певного періоду після виграшу-то його зелена карта може пропасти. Так, ви можете з дитиною виїхати без нього.

   Опубликовано Dana Hope | Октябрь 23, 2012, 2:28 пп
 19. Доброго дня, скажіть , будь ласка, якщо я подавала заявку на розіграш dv13, то зараз потрібно знову подавати на dv14, це не зарахується, як 2 заявки? Дякую

  Опубликовано Юлія | Октябрь 24, 2012, 9:17 дп
  • Юля, ви подавали заявку в минулому році, коли проходив розіграш лотереі DV lottery 2013. Зараз проходить новий розіграш, вже на новий період, тому і називається по-новому: DV lottery-2014. Справа в тому, що зелена карта ніколи не розігрується на наступний рік, а на рік опісля, оскільки виграш публікуються лише в травні наступного року після самого розіграшу, плюс дається ще час на збір документів та проходження Інтерв’ю. Так що DV lottery-2013 та DV lottery-2014-це два різних розіграші, дві різні лотереі, а не одна і та сама.

   Опубликовано Dana Hope | Октябрь 30, 2012, 9:29 пп
   • Щиро, Вам вдячна за відповідь. Я запитала, томущо, подававши через агенцію близько 5 років тому, сказали, що не варто поновлювати, анкета «крутитиметься» декілька років (це в агенції поновлювали). Дякую.

    Опубликовано Юлія | Октябрь 30, 2012, 9:36 пп
 20. підкажіть будь ласка як буде івано-франківська область.і як написати іванівна по анг.дякую!!!

  Опубликовано аня | Октябрь 24, 2012, 11:35 дп
 21. Дана я написала в анкеті по батькові Ivanovych переклала з українського Іванович і ще назва села Великі Дедеркали написала Large Dederkaly поспішила не дочекалася вашого коментарію що буде це дуже велиі помилки чи анкету дискваліфікують .Дуже дякую за відповіді .

  Опубликовано я | Октябрь 27, 2012, 8:42 пп
  • Ivanovych також є правильно, однак Великі Дедеркали не треба було перекладати як Large Dederkaly. Проблеми можуть виникнути вже після виграшу, коли ви перекладатимете свої документи та будете проходити співбесіду, однак я не можу вам сказати чи буде це автоматичною дискваліфікацією.

   Опубликовано Dana Hope | Октябрь 28, 2012, 2:55 дп
 22. Доброго вам вечора Дана я хочу ще вас запитати фото я робила в фотоательє сама тільки перевірила в Photo Validator мені написало Your photo is valid то це фото є напевно добрі чи там будуть ще перевіряти .додатково.

  Опубликовано я | Октябрь 27, 2012, 9:38 пп
  • Photo Validator перевіряє лише правильний розмір фотографії, однак якість, фон та композиційні елементи система не атестує. Якщо ваша фотографія пройшла через цю систему-це вже супер. Думаю, що якість фотографії є також доброю, оскільки робилася фотографія професійно.

   Опубликовано Dana Hope | Октябрь 28, 2012, 2:58 дп
 23. Доброго дня. Скажiть, будьласка, як знати що анкета прийнята? Я заповнила на англійській мові, додала фото, в кінці було написано що анкета відправлена, але повідомлення — підтверждення на свою електронну пошту я не отримала.

  Опубликовано Olga | Октябрь 30, 2012, 9:15 пп
  • Оля, це повідомлення не повинно було прийти на вашу електронну адресу. Якщо ви отримали в кінці онлайн аплікаціі повідомлення про те, що заявка була успішно подала /successful submission/, в цьому ж повідомленні і був ваш підтверджуючий номер /confirmation number/, котрий вам слід було видрукувати або записати, щоб в травні 2013 року перевірити свій виграш. Сподіваюся, що ви це зробили, бо без цього номеру ви не зможете перевірити результати лотереі.

   Опубликовано Dana Hope | Октябрь 30, 2012, 9:20 пп
 24. А як в домашніх умовах зробити фото 600 на 600

  Опубликовано vova | Ноябрь 1, 2012, 10:54 дп
 25. скажіть будь ласка, якщо син і чоловік американці, їх потрібно вписувати?

  Опубликовано Maryana | Ноябрь 2, 2012, 4:44 пп
  • Відповідь на це запитання є в інструкціях лотереі українською мовою: так, вписувати потрібно і чоловіка і сина /якщо він є віком до 21-го року і не одружений/

   Опубликовано Dana Hope | Ноябрь 2, 2012, 7:49 пп
 26. Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, як правильно пишеться вулиця Повстанців (Povstanciv or Povstantsiv)?

  Опубликовано Андрій | Ноябрь 2, 2012, 5:08 пп
 27. Добрий вечір я хочу зарееструватися на зелену карту,і незнаю чи можу я це зробити,скажіть коли я можу заповнити анкету,і на якому сайті??спасибі)

  Опубликовано Тетяна | Ноябрь 11, 2012, 9:21 пп
  • На жаль ви вже запізнилися, щоб подати аплікацію на цьогорічний розиграш. Наступного року відбудеться новий розиграш зеленоі карти -знову ж таки восени /жовтень-листопад/. Розиграш триває лише 30 днів, тому подавати заявку у будь-який час року не можна. Прочитайте мої пости про зелену карту-їх тут чимало. Там є детальна інформація про те як, коли, і на якому сайті подавати заявку на зелену карту.

   Опубликовано Dana Hope | Ноябрь 12, 2012, 3:38 пп
 28. Добрий ввечір! Дана, скажіть , будь ласка, говорять що виграш цього року скасовується, тобто, ті , котрі подавали заявки у 2012 вже не будуть розігрувати карту. Невже її скасовано?

  Опубликовано Наталия | Декабрь 23, 2012, 7:36 пп
  • Доброго дня, Наталя. Заявка, котру ви подали в жовтні-листопаді 2012 року буде опрацьована, і результати розіграшу ви зможете перевірити онлайн в травні 2013 року. І справді існують спекуляції щодо цього чи буде проводитися черговий розіграш лотереі «зелена карта» в 2013 році /відносно доцільності нових розіграшів лотереі американські політики дискують майже щороку/, однак дане рішення аж ніяк не впливає на шанси вашої аплікаціі в лотереі 2012 року /DV-2014/, оскільки мова йде про майбутні розіграші.

   Опубликовано Dana Hope | Декабрь 23, 2012, 11:41 пп
 29. Доброго вечора! Дана може підкажете як розібратись в такій ситуації! — Ми з дружиною ще у 2004 році заповняли анкету на грін карту (листом) (в нас дочка тоді мала 7-8 місяців) і ось кілька днів назад мені зателефонували з «асоціації» і повідомили що, ми стали переможцями у цій лотереї (крім цього,- висилали листи-запрошення на співбесіду на адресу мого бувшого місця проживання) так і дійсно лист є. За їх словами — …у 2004 році ви висилали……і кожного року вони нашу анкету оновлювали…..Чи таке може бути, адже пройшло 8 років і зрозуміло, що доця моя «трішечки» підросла? Я записався на співбесіду, але чи вартує йти, бо вимагають мати при собі всі документи моєї сім»ї. Дякую!

  Опубликовано Роман | Январь 2, 2013, 3:55 пп
  • Доброго дня, Романе. Фотографії на зелену карту не можуть бути аж настільки застарілими. Навіть, якщо ви виграли зелену карту, з її оформленням у вас можуть виникнути проблеми. Ця компанія очевидно надіялась взяти «кількістю»: подавала щороку аплікації на всіх людей, з котрими вони мали справу, сподіваючись, що хто-небудь колись-таки виграє і їм заплатить. Успіху вам на співбесіді. Можливо, якщо ви скажете правду відносно того, чому фотографії є настільки застарілими -до вас поставляться зі зрозумінням…

   Опубликовано Dana Hope | Январь 24, 2013, 11:25 пп
 30. Привіт, підкажіть будь ласка коли можна буде заповнити грін кард цього року?

  Опубликовано Julia | Январь 28, 2013, 12:52 дп
  • Якщо нічого не зміниться, то новий розиграш знову відбудеться восени (жовтень-листопад), про що я обов»язково повідомлю на своєму сайті.

   Опубликовано Dana Hope | Январь 31, 2013, 12:36 дп
 31. Доброго вечора) Мене звати Марія…..у закордонному паспорті мені написали дві букви іі, тобто Mariia, і сказали що так має бути) Скажіть, будь ласка, не буде ніяких недорозумінь через це? Дякую

  Опубликовано Maria | Январь 30, 2013, 7:45 пп
 32. Я ще не подавала документи на зелену картку, але планую) Можна в заяві писати просто Maria, незважаючи на те, що в паспорті дві букви іі — за це я переживаю, бо як написано на сайті, дані повинні бути написані, як і в закордонному паспорті)))Чи краще переробити паспорт? Дякую

  Опубликовано Maria | Январь 31, 2013, 12:42 пп
  • Щоб уникнути у майбутньому проблем з оформленням зеленої карти подавайте аплікацію з таким самим правописом імені як зазначено у вашому паспорті. А вже потім, в Америці, все поміняєте так як самі захочете-на просто Марію.

   Опубликовано Dana Hope | Январь 31, 2013, 4:57 пп
 33. Доброго дня! Скажіть, будь ласка, якщо анкета заповнювалась ( в жовтні 2012р), ми не вказали у відповідній графі про наявність дітей, оскільки їх і не було — тільки рік як одружились, згодом виявилось, що я вагітна, що буде після розіграшу в травні 2013р., в разі виграшу??? Анкету анулюють оскільки з»явиться новонароджена дитина? Дякую!

  Опубликовано Наталія | Февраль 14, 2013, 11:30 дп
  • Це не буде проблемою, однак вам необхідно буде принести свідоцтво про народження дитини під час вашого інтерв»ю в посольстві. Перевірити шанс виграшу вашої аплікації ви зможете онлайн вже починаючи з 1 травня 2013 року на вебсайті http://www.dvlottery.state.gov

   Опубликовано Dana Hope | Февраль 20, 2013, 12:20 дп
 34. «Якщо Ви все ж таки користуєтесь послугами посередників, Ви повинні бути присутніми при заповненні заявки» скажіть будь ласка що це означає, і куди це потрібно звертатися, щоб допомогли із заповненням заяви? Дякую

  Опубликовано Maria | Февраль 17, 2013, 8:54 пп
  • Марія, в своєму блозі я розказую як САМОМУ подавати аплікацію на зелену карту-без посередників та додаткових тисячів доларів. Це насправді не є так важко-перечитайте всі «постінги» під рубрикою «зелена карта», а також переклад українською мовою самої аплікації. Аплікацію на зелену карту можна подавати онлайн ЛИШЕ ПІД ЧАС РОЗІГРАШУ, котрий як правило відбувається в жовтні-листопаді кожного року. Однак якщо вам необхідна допомога-я думаю, що в більшості міст України ви без проблем знайдете компанію, котра за щедру винагороду допоможе вам заповнити аплікацію на зелену карту.

   Опубликовано Dana Hope | Февраль 20, 2013, 12:18 дп
 35. чи можу я ще зареєструватись у розіграші?

  Опубликовано dima055 | Март 12, 2013, 6:16 пп
  • Ви можете зареєструватися на розіграш зеленої карти лише під час самого розіграшу: як правило він проводиться восени (жовтень-листопад) кожного року і триває лише 30 днів. Протягом іншого часу ви не можете подати заявку.

   Опубликовано Dana Hope | Март 25, 2013, 4:04 дп
 36. Dana, у випадку виграшу зеленої карти яку суму грошей (хочаб приблизну) потрібно мати, щоб оформити всі документи та виїхати в USA???

  Опубликовано Oleh | Апрель 14, 2013, 4:26 пп
 37. доброго дня. ось і 1 травня — день розіграшу. Підскажіть будь ласка, я перевіряю свій номер який заповнювалаі минулого року, тобто він розпочинається з цифр 2014 і т.д. — мені видається в кінці текст типу «Session Cancelled» і текст на англійській мові який я не можу перевести. Це означає, що я не пройшла в наступний етап?

  Опубликовано Наталья | Май 1, 2013, 4:24 дп
 38. Доброго дня, Дана! 1 травня, хочу перевірити свій номер, але стикаюся з проблемою: після його вводу (пробувала вже по різному і копіювала і писала вручну, і свій номер і чоловіка ) зразу з,являється фраза: invalid conf. numb. може ви знаєте в чому справа? підскажіть будьласка! дякую!

  Опубликовано natalya | Май 1, 2013, 8:13 дп
  • Доброго дня, зараз ще доступна перевірка «confirmation number» для учасників лотереї DV-2012 та DV-2013, Можливість перевіряти виграші за лотереєю 2014 зявиться о 12:00 за американським часом, тобто о 19:00 за київським часом

   Опубликовано Юрій Ігорович | Май 1, 2013, 11:23 дп
 39. На жаль мій номер не виграв, до якого часу потрібно зберігати його? чула, що пізніше є ще один шанс, а коли саме? дякую за Ваші пояснення!

  Опубликовано natalya | Май 2, 2013, 1:20 пп
 40. Доброго дня!Хотів вас спитатися,я реєструвався на грін карту в жовтні 2012,і зайшов подивитися чи виграв чи ні,а мені викидає таку єрунду,шо воно означає???

  На основе представленной информации, запись не была выбрана для дальнейшей обработки для Электронные программы Visa разнообразии в это время.

  Пожалуйста, убедитесь, что вы ввели всю информацию правильно. Вы можете перепроверить состояния записи, нажав на ESC Главная страница ссылке ниже.То означає що я не пройшов????І ше одне,якщо я не виграв,то треба чекати знову до жовтня і реєструватися,чи можуть ше розігрувати???

  Опубликовано Aleksey | Май 7, 2013, 1:11 пп
 41. я подавала заявку,але не в електронному вигляді,і номеру нема,як дізнатись?минулого року телефонували і питали чи не поміняла фамілію,отже заява є,але перевірити як?

  Опубликовано Lesia | Май 12, 2013, 6:25 пп
  • Ви повинні дзвонити до компанії, котра на вас подавала аплікацію, і питати їх. Якщо вони вам дадуть ваш «конфірмейшн номер», то ви зможете перевірити ваш виграш онлайн.

   Опубликовано Dana Hope | Май 17, 2013, 9:35 пп
 42. Доброго вечора, скажіть будь-ласка, мій “confirmation number” починається 201428H6 і так далі. Я уводжу номер і заповняю все як треба, і мені викідає такий текст

  Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

  Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.

  Що робити. Неможу перевірити статус заявки.

  Опубликовано Денис | Май 13, 2013, 7:58 пп
 43. Доброго дня. В мене видає ось таке, хоча я впевнений, що все правильно ввожу. Чому так?

  The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth
  to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.

  Опубликовано Юра | Май 16, 2013, 8:10 пп
  • Це значить, що при подачі інформації для перевірки ви десь робите помилку. Перевірте ще раз ваш конфірмейшн номер, а також дату народження та написання імені і прізвища. Якщо знову система видасть помилку, спробуйте в графі «прізвище» написати ваше ім»я. Можливо, що ви зробили таку помилку при поданні електронної аплікації.

   Опубликовано Dana Hope | Май 17, 2013, 9:34 пп
   • таке уже спробував :) але шось не клеїться… :(

    Опубликовано Юра | Май 18, 2013, 10:44 дп
   • моє питання вичерпане.
    я навіть не думав, що міг так протупити. на початку я не правельно ввів своє прізвище … ха-ха ха хоча триста разів все перевіряв))))
    одним словом — я не виграв.

    Опубликовано Юра | Май 18, 2013, 5:19 пп
 44. Скажіть, будь ласка, сайт на якому можна буде зареєструватися у жовтні-листопаді на Зелену карту

  Опубликовано Maryana | Май 18, 2013, 9:51 дп
 45. Якщо восени, коли я буду заповнювати анкету на Зелену карту я буду незаміжня, а в травні 2014 коли появляться результати, в разі виграшу я вже буду заміжня, мене дискваліфікують?

  Опубликовано Maryana | Май 18, 2013, 3:12 пп
  • не дискваліфікують, оскільки ви подаєте свій сімейний стан на момент подачі онлайн аплікації. В результаті виграшу вам слід буде зібрати додаткові документи на себе і чоловіка, серед котрих-свідоцтво про одруження.

   Опубликовано Dana Hope | Май 18, 2013, 3:27 пп
 46. добрий день, в мене до вас таке питання я виграла в розіграші 2013, але нічого ще неробила чи я ще встигну з документами?

  Опубликовано рома | Май 25, 2013, 3:24 пп
  • Ви виграли в 2013 році чи в dv-lottery-2013? Це суттєва різниця. Так чи інакше-сконтактуйте посольство США в Украіні і починайте оформляти документи.

   Опубликовано Dana Hope | Июнь 18, 2013, 5:17 дп
 47. Доброго дня. я з сімєю подали заявку на участь в розіграші зеленої карти в жовтні 2012року, вірніше не ми особисто а з якоїсь фірми підбігли до нас на автовокзалі, сфоткали і записали наші дані. цього року ми хочемо особисто подати заявку, але якщо і ми і з цієї фірми, без нашої згоди, подамо заявку —чи не дискваліфікують нас???? І порадьте нам ,будь ласка, що в такій ситуації робити??? Дякую

  Опубликовано Наталя | Июнь 3, 2013, 12:32 пп
  • ви повинні сконтактуватися з цією фірмою і сказати їм, що подавати аплікацію на зелену карту будете самі. Подвійна заявка загрожує вам дискваліфікацією, і ви ніяк не зможете доказати, що зробили це ненавмисно.

   Опубликовано Dana Hope | Июнь 18, 2013, 5:21 дп
 48. Доброго дня! Шановна Даночко, пишу вам не вперше і гарно дякую за підказки, вони завжди допомагають! Допоможіть мені ще раз,будь ласка, мені не вдається перевірити стан своєї анкети, я вже по-різному вводила починаю з моменту розіграшу..((((((( може ви якось його перевірете! Дуже вас прошу і буду вдячна!!!!! Напишіть мені відповідь на електронну пошту, будь ласка!

  Опубликовано Наталья | Июнь 15, 2013, 11:21 дп
 49. скажіть будь-ласка я перевіряю результати і в мене викидає «Session timed out.» або «Session Cancelled» що це означає? Дякую

  Опубликовано dana | Июнь 16, 2013, 1:11 дп
  • це значить, що або вам займає занадто багато часу, щоб надрукувати необхідну інформацію для перевірки результатів лотереї, або йде збій системи. Спробуйте перевантажити сторінку і набрати інформацію знову.

   Опубликовано Dana Hope | Июнь 18, 2013, 4:51 дп
 50. скажітьбудь-ласка. щось у мене не получається дізнатись про те, чи виграли ми «грін-карту» чи ні. і ще скажіть- зо відомо про іміграцйну реформу в США ? як можна буде легалізуватись?

  Опубликовано Karolina | Июль 10, 2013, 7:19 пп
  • Кароліна, спробуйте зайти на сторінку перевірки результатів лотереі з браузера Internet explorer. Якщо система вам постійно видає помилку-спробуйте поміняти місцями ім’я і прізвище і перевірити ще раз: можливо ви зробили помилку коли заповняли аплікацію. Я комусь вже помагала з подібною проблемою і причиною помилки було те, що в графі first name стояло прізвище, а не ім’я.

   Опубликовано Dana Hope | Август 2, 2013, 3:25 дп
 51. Доброго вечора Дана! Підкажіть будь-ласка чи буде цього року проводитись наступна реєстрація аплікацій, тому що я стикнувся з інформацією, що від цього року вже не буде реєстрації заявок на грін карти..???
  Буду дуже вдячний за інформацію.

  Опубликовано Олег | Август 1, 2013, 9:27 пп
  • Наразі ще нічого невідомо відносно того чи буде проводитися черговий розиграш лотереі «зелена карта» восени цього року. Вже декілька років йдуть дебати відносно доцільності самої лотереі, особливо в часи економічного спаду та ситуаціі невизначеності з іміграційною реформою, в рамках котроі легалізацію б отримали 11 мільйонів нелегалів. Однак як тільки щось стане відомо відносно чергового розіграшу лотереі-я відразу ж про це напишу в своєму блозі.

   Опубликовано Dana Hope | Август 2, 2013, 2:56 дп
 52. Якщо б провели черговий розіграж, то він відбудеться аж на весні 2014 року…??

  Опубликовано БОДЯ | Август 3, 2013, 1:35 пп
  • Якщо буде черговий розіграш, то він буде восени 2013 року (жовтень-листопад). Як тільки щось стане відомо-я обов»язково про це напишу.

   Опубликовано Dana Hope | Август 5, 2013, 3:34 дп
 53. Дякую!!

  Опубликовано БОДЯ | Август 5, 2013, 1:58 пп
 54. Доброго дня Вам Дана .Дуже гарно вам дякумо за інформацію щодо Грін Карти і детальні доступні пояснення .Цієї осені будемо заповнювати анкету обоє з чоловіком.Ми дуже хочемо виїхати в сша і маємо великі надії тільки боїмося щоб не відмінили лотерею.Я зрозуміла що це один шанс виїхати сімєю .Будемо надіятися на удачу .Не дарма говорять ліпше удача як готові гроші . Удачі вам у ваших справах .нам і всім бажаючим виграти Грін Карту .

  Опубликовано галя | Август 11, 2013, 4:23 пп
 55. я заповнила заявку, але не впевнена чи вона є. як перевірити чи є моя заявку на грін карту?

  Опубликовано Наталя | Август 12, 2013, 12:14 пп
 56. в травні 2013 року до мене на вулиці підійшов молодий чоловік і запропонував заповнити анкету на участь в розіграші. я погодилася. А вже сьогодні 20,08,2013 року зранку до мене зателефонувала жінка і по телефону уточнила певну інформацію.яка стосується повного імені,місця проживання і т.п… Ще мені повідомили.що поштою відправляють пакет бланків .куди слід вкеїти фотокарточку. заповнити всі необхіді графи і відправити їм. Я не розумію . що це за фірма і чому паперова анкет, коли знайшла інформацію про те.що тільки заявки в електронному вигляді прийматимуть участь у розіграші. Що порадете мені робити? Дякую.

  Опубликовано Таня | Август 20, 2013, 11:41 дп
  • Це є одна з посередницьких компаній, котра за винагороду пропонує вам заповнити аплікацію на зелену карту. Скільки вони за це собі забажають -я не знаю, хоча чула різні варіанти: від $300 за аплікацію і аж до $15,000 коли прийде на адресу компанії зелена карта. Подача аплікацій на зелену карту завжди є безкоштовною, і подається ТІЛЬКИ ОНЛАЙН, в певно визначений час розіграшу, котрий як правило відбувається восени кожного року ітриває лише 30 днів. Відносно того, чи буде розігруватися зелена карта цього року ще не відомо, але як тільки з»явиться якась інформація-я обов»язково про це напишу на своєму блозі.

   Опубликовано Dana Hope | Сентябрь 5, 2013, 3:09 дп
 57. Доброго Дня Дана хочу вас запитати у мене така ситуація мені 30років але сер освіти не отримала тільки неповна рано вийшла заміж .Вцьому році закінчила школу екстерном за один рік маю Атестат про повну загальну середню осіту .Чи можу заповнювати Грін карту і в пункті про освіту писати High School degree .Якого приблизно числа буде відомо про лотерею 2015 на якомусь сайті я прчитала що розіграш цього року буде з 1 жовтня до 2 листопада чи це правда Дякую Допобачення .

  Опубликовано галя | Сентябрь 16, 2013, 8:11 пп
 58. Доброго дня! Скажіть будь ласка з якого числа можна буде заповнюкати анкету на розіграш карти?

  Опубликовано Марічка | Октябрь 5, 2013, 6:13 пп
 59. Доброго вечора, Дана! Підскажіть, будь ласка , як запвнювати пункт 8! Де саме писати адресу і яка різниця між цими трьома пунктами :
  8a In care of………..,
  8b Adress line………….,
  Adress line 2……????

  Опубликовано natalya | Октябрь 9, 2013, 5:59 пп
  • 8а. In Care Of -тут пишеться ім»я людини, адресою котрої ви хочете скористатися.
   Тобто якщо ви хочете скористатися почтовою адресою друзів, котрі живуть в Америці, щоб на їхнє ім»я було вислано пакет документів у разі виграшу вами зеленої карти, то в графі In care of пишеться ім»я та прізвище вашого друга/подруги. Якщо ви використовуєте свою адресу, то в даній графі ви не пишете нічого.
   8b/ Adress Line-пишеться ваша почтова адреса (або та адреса, на котру ви хочете, щоб було вислано пакет документів у випадку виграшу). Причому адреса вашої прописки може відрізнятися від адреси вашого справжнього місця проживання, тому пишіть ту адресу, на котру ви хочете отримати почту.
   Якщо вся адреса вміститься на один рядок, то можете нічого не писати в наступній графі.

   Опубликовано Dana Hope | Октябрь 10, 2013, 3:21 дп
 60. доброго вечора! скажіть будь ласка, якщо в графі 8а я подала свою адресу проживання, може бути дискваліфікація??? дякую

  Опубликовано Tanya | Октябрь 11, 2013, 12:08 дп
  • не думаю, оскільки все решта було заповнено правильно. Перевірка результатів виграшу буде робитися тільки онлайн, починаючи з 1 травня 2014 року, і для перевірки вам буде необхідно вписати ваше прізвище, ім»я, дату народження та конфірмейшн номер аплікації. Так що не переживайте.

   Опубликовано Dana Hope | Октябрь 11, 2013, 2:44 дп
 61. Доброго вечора! Скажіть, будь ласка, якщо в мене диплом бакалавра з університету, то ставити позначку в графі «University Degree»? а в чоловіка диплом спеціаліста, то в «Master’s Degree»? і ще питання — вулиця Йосипа Сліпого як перекладається правильно? Дякую.

  Опубликовано Юля | Октябрь 14, 2013, 4:57 пп
 62. Доброго вечора! Мене звати Роман. Хочу вас запитатись про те, чи потрібно завантажувати фотокартку дитини віком 3 місяці, чи необов*язково? Дякую!

  Опубликовано Роман | Октябрь 29, 2013, 9:18 пп
 63. І ще раз Роман. Підскажіть будьласка ще як буде правильно англійською імена Володимир і Віталій. Дякую!!!!

  Опубликовано Роман | Октябрь 29, 2013, 9:28 пп
  • Романе, ви повинні писати свої імена власне так як це написано у вашому закордонному паспорті, бо потім буде проблема з оформленням документів на іміграційну візу. Якщо закордонного паспорта у вас нема, то Володимир пишеться Volodymyr, а Віталій-Vitaliy.

   Опубликовано Dana Hope | Октябрь 29, 2013, 10:30 пп
 64. Доброго дня! Скажіть будь-ласка, якщо чоловік народився в селі Яблунівка , а в 90-х роках село змінило назву, то як записати стару чи нову назву?

  Опубликовано Ірина | Октябрь 30, 2013, 10:07 дп
 65. Доброго дня..поможіть будь- ласка розібратися у такій ситуації: пару років назад я заповняла анкету через івано-франківську фірму… тепер я б хотіла заповнювати сама..як я можу провірити чи є ми в списку учасників…щоб не заповнити ще раз і не привести до дискваліфікації через це???

  Опубликовано Оксана | Ноябрь 21, 2013, 11:07 дп
  • Ніяк. Таких списків на офіційному сайті лотереї не існує. Вам необхідно це вияснити з компанією, котра раніше подавала вашу заявку, і попросити їх наступного року цього не робити.

   Опубликовано Dana Hope | Декабрь 26, 2013, 6:29 пп
 66. Дана з Новим 2014 роком . Удачі і здоровя вам .

  Опубликовано галя | Январь 1, 2014, 11:23 пп
 67. можти підказти коли починєтья регітація на грін крту 2014

  Опубликовано maria | Январь 3, 2014, 3:20 пп
 68. Доброгодня, Даночка. Я виграла карту через фірму, Яку заповняла тому 5 років. Минулого тижня мені подзвонили, що я виграла. Просять 8000$, номерок не дають, як мені перевірити чи це правда, як отримати інший пакет? Дякую.

  Опубликовано Аня | Февраль 21, 2014, 2:44 пп
 69. Доброго дня, Дана! Підкажіть, будь ласка, коли можна буде перевірити результати розіграшу?

  Опубликовано Наталія | Март 12, 2014, 11:18 дп

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

You are commenting using your WordPress.com account. Выход / Изменить )

Фотография Twitter

You are commenting using your Twitter account. Выход / Изменить )

Фотография Facebook

You are commenting using your Facebook account. Выход / Изменить )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Выход / Изменить )

Connecting to %s

Blog Stats

 • 486,181 hits
Сентябрь 2012
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн   Янв »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Enter your email address to follow this blog and receive notifications of new posts by email.

Join 41 other followers

Copyright © 2008-2013

Рубрики

Отслеживать

Get every new post delivered to your Inbox.

Join 41 other followers

%d bloggers like this: